Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

12 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~ormi~

~ormi~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2014 - 07:18:48

Zobaczcie jakim miastem brudnym jest Koszalin, nie rynek ale osiedla i ulice. Miejsca i zieleń która należy do ratusza to jeden wielki syf.Straż miejska tego też nie widzi.

#2 ~mieszkanka~

~mieszkanka~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2014 - 08:28:18

Dokładnie. Koszalin wygląda jak jakaś wioska nie zagospodarowana i nie sprzątana w wielu miejscach. Wstyd.

#3 ~michał~

~michał~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2014 - 09:16:39

skoro trwa tam remont i teren jest wyłączony dla ruchu pieszych to po jaką cholerę  ta "kołobrzezanka" tam włazi ??  chyba tylko po to żeby znaleśc dziurę w całym polecieć do lokalnych mediów i wywołać sensację. biedna, żałosna , żądna jakiegokolwiek zainteresowania baba. trochę wyrozumiałości ! kołobrzeg to naprawdę ładne, czyste miasto. ale jak zwykle, nie widzi się tego co dobre, ale każda wada jest rozdmuchiwana

#4 ~Go Go~

~Go Go~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2014 - 09:37:29

skoro trwa tam remont i teren jest wyłączony dla ruchu pieszych to po jaką cholerę  ta "kołobrzezanka" tam włazi ??  chyba tylko po to żeby znaleśc dziurę w całym polecieć do lokalnych mediów i wywołać sensację. biedna, żałosna , żądna jakiegokolwiek zainteresowania baba. trochę wyrozumiałości ! kołobrzeg to naprawdę ładne, czyste miasto. ale jak zwykle, nie widzi się tego co dobre, ale każda wada jest rozdmuchiwana

Otwórz oczy zamiast się bulwersować. Przejdż się trochę po zakamarkach to zobaczysz jaka jest prawda.

#5 ~typ~

~typ~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2014 - 09:37:59

Kompletnie nie rozumiem, temat o Kolobrzegu a sami zakompleksieni mieszkancy tego miasteczka wypisuja bzdury o Koszalinie. Wiem, ze to przykre, ale Koszalin jest o wiele czystszy niz Kolobrzeg. Syf po ludziach z sunrise sprzata sie cale wakacje. Wydmy i park pelne kup, papierow toaletowych, kondomow. Mowcie i piszcie co chcecie ale znalezc kondoma czy ludzka kupe w Koszalinie jest niezmiernie ciezko, a w Kolobrzegu wystarczy wejsc w pierwsze lepsze krzaki. Jest to miasto brudasow i co poradzic? Taka mentalnosc miejscowych i turystow.. dodam ze podobnie jest w Mielnie, ale sorry - Mielno to nie Koszalin, w Koszalinie akurat jak na Polske jest bardzo czysto. Nie na darmo nazywa sie Koszalin odpowiednikiem skandynawskich miast.

#6 ~monia~

~monia~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2014 - 19:09:05

Koszalin odpowiednikiem skandynawskich miast......hahaha........taki czysty i urokliwy.......zwłaszcza "komunistyczne" centrum z ratuszem

#7 ~antek~

~antek~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2014 - 07:26:15

Bylo o czystosci a nie o ratuszu. Ratusz macie ladniejszy, fakt, udalo sie wam bo komunisci wybrali do spalenia na potrzeby filmu Koszalin a nie Kolobrzeg - ale co z tego jak ludzie wam robia kupy po krzakach? W Koszalinie nie ma takiej patologii, warunkiem dostania pracy nie jest znajomosc jezyka niemieckiego, nikogo nie gwalca i nie zabijaja po krzakach po jakichs sunrisach, a na klatkach schodowych malolaci nie morduja swoich kolegow nozem niczym rycerze sredniowieczni. Kolobrzeg miasto brudu i patologii - piekny przyklad jak mozna zepsuc wizerunek ladnego niemieckiego miasteczka. Z tym wiezowcem tuz za ratuszem to tez pomysl architektow tak udany jak ten ratusz w Koszalinie akurat.

#8 ~URSZULA~

~URSZULA~
  • Goście

Napisano 30 maj 2018 - 17:33:54

bardzo smutna ale prawdziwa sytuacja...na budowlanej...pozostawiona nieruchomosc...brudno...panowie...pija...nikt nie reaguje...wandalizm...tragedia...kolobrzegu...ulice..rzeczna...budowlana...nie...ma ludzi...do...sprzatania......klkimatyczny kolobrzeg...GRATULACJE.

#9 ~Świdwiniak~

~Świdwiniak~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2019 - 12:28:40

Zobaczcie jakim miastem brudnym jest Koszalin, nie rynek ale osiedla i ulice. Miejsca i zieleń która należy do ratusza to jeden wielki syf.Straż miejska tego też nie widzi.

Człowieku, ty pójdź na rynek w Kołobrzegu na ul. Trzebiatowskiej.........................! Tak zasyfionego miejsca to nawet w Koziej Wólce nie ma. Byłem tam dzisiaj pierwszy raz i mnie poraziło. To miejsce przypomina powojenne targowisko z dziurami i bez parkingu na bryczki. Ledwo wjechałem samochodem a już całkiem z trudem wyjechałem. Odechciało mi się wszelkich zakupów. Pani Prezydent czy Pani nie wstyd? zróbcie coś z tym badziewiem! Masakra!

#10 penu

penu

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 24 maj 2019 - 07:14:55

Być może byłem w innej części miasta ale nie zauważyłem tego.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2019 - 20:28:09

Być może byłem w innej części miasta ale nie zauważyłem tego.

Kup sobie okulary to będziesz wreszcie więcej widział niż tylko czubek swojego kulfona!

#12 ~mieszkanka~

~mieszkanka~
  • Goście

Napisano wczoraj, 09:59

Porażający wygląd ulicy Budowlanej w Kołobrzegu. Ulica przelotowa, powinna być wizytówką, a odraża. Widok na jakieś zapyziałe parkingi i stare pokrzywione  płoty. Teren wzdłuż Budowlanej nieuporządkowany, a odgradzające jezdnię barierki - wstyd dla Miasta, pokrzywione, zardzewiałe. Miasto turystyczne - WSTYD.

#13 ~wstyd dla uzdrowiska~

~wstyd dla uzdrowiska~
  • Goście

Napisano wczoraj, 11:19

Porażający wygląd ulicy Budowlanej w Kołobrzegu. Ulica przelotowa, powinna być wizytówką, a odraża. Widok na jakieś zapyziałe parkingi i stare pokrzywione  płoty. Teren wzdłuż Budowlanej nieuporządkowany, a odgradzające jezdnię barierki - wstyd dla Miasta, pokrzywione, zardzewiałe. Miasto turystyczne - WSTYD.

Chyba piszesz o ul. Kamiennej w Kołobrzegu, bo Budowlana wyremontowana. A Kamienna jako przelotowa przez miasto faktycznie jest koszmarną "wizytówką" uzdrowiska !!!!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych