Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Czy magia miłosna działa na ludzi,

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 kosek77

kosek77

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 32 postów

Napisano 16 wrzesień 2019 - 12:54:47

Czy magia miłosna działa na ludzi, którzy tego nie chcą? Żeby, np. złapać mężczyznę życia :) Proszę bez kwestii moralnych i innych dziwnych komentarzy, tylko szczere odpowiedzi.

#2 seo48

seo48

Nowy

• Pip
  • 14 postów

Napisano 16 wrzesień 2019 - 23:23:07

polecam http://wrozkaalicja.pl/rytual-milosny

#3 ~Ela~

~Ela~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2019 - 07:34:01

W pracy zakochałam się w menedżerze, bardzo blisko byliśmy ze sobą, praktycznie non stop współpraca. Bardzo mi się spodobał, ale nie było żadnej intymnej sytuacji. Postanowiłam zamówić rytuał marcintarot.pl/strona-produktu/sp%C4%99tanie-mi%C5%82osne i przekonać się, czy zadziała. Z czystej ciekawości. Poleciła mi koleżanka, która mocno siedzi w temacie duchowości. Zachorowałam wtedy, nic poważnego, ale nie mogłam uczestniczyć w projekcie, a mój obecny chłopak skontaktował się wtedy ze mną, powiedział, że brakuje mu mojej obecności i tak się zaczęło powoli. Na pewno coś stuknęło mocno przez ten rytuał i bardzo dziękuję, że coś takiego w ogóle istnieje. Korzystaj, póki jest dostępne. 

#4 warmo

warmo

Swojak

• PipPipPipPip
  • 157 postów

Napisano 28 wrzesień 2019 - 10:34:26

Dziękuję bardzo za link do oferty jednak nie skorzystam. Magia to może być w Harrym Potterze w naszym życiu codziennym nie istnieje. Miłość to proces chemiczny wytwarza się w naszym mózgu nauka już dawno to udowodniła :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych