Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

94 odpowiedzi w tym temacie

#1 Browarski

Browarski

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 02 marzec 2018 - 11:20:36

Dzień dobry, czy Pan Autor mógłby podzielić się źródłem informacji o atakach wilka na człowieka z lat 80-tych. Zbieram takie ciekawostki.

Pozdrawiam

#2 ~Kargul~

~Kargul~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2018 - 11:25:08

W głowę się czymś ciężkim walnij pismaku...
Ktoś ci płaci za nakręcanie strachu w opini społecznej czy po prostu szukasz taniej sensacji. ...?

#3 ~WOLF~

~WOLF~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2018 - 12:49:25

W 100% popieram autora! Kiedyś zobaczyć lisa czy borsuka graniczyło z cudem, dziś przechadzają się po mieście - często w dzień! Jedynie zająca zdarzało się zaskoczyć czasem. W Zwierzyńcu        ( program tv dla młodzieży) prowadzący opowiadał o skomplikowanych obserwacjach żurawi, czy łosi- dziś żurawie i sarny stoją przy drogach, a łoś ostatnio biegał po placu Kamińskiego. Nie ma lęku w zwierzętach i obawy przed człowiekiem. Jeszcze chwila i dotyczyć to będzie wilków!!!

Oby nie musiała wydarzyć się tragedia, żeby jeden z drugim fanatyczny miłośnik przyrody to zrozumiał i oby nie był to on lub jego rodzina.

#4 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2018 - 13:09:35

Ja tutaj czegoś nie rozumiem. Najpierw była nagonka na sarny i dziki, które niszczą uprawy bo ich jest za dużo a kilka miesięcy później jest ich za mało bo wilki zjadły 30- 40 % populacji. Gdzie tu sens ?

#5 ~Midnight~

~Midnight~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2018 - 13:27:32

Za duza konkurecja dla zabijakow mysliwych,stad coraz szersze artykuly o wilkach i proba zrobienia z mozgu wody,ze do dzis w brzuchu wilk nosi babcie.to jest 21 wiek ,paranoja

#6 ~Dryf~

~Dryf~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2018 - 14:36:04

Nie idź na łatwiznę, wejć do lasu i sprawdź sam kiedy był ostatni atak wilków.

#7 ~Wp~

~Wp~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2018 - 15:07:28

Ja nie mam zamiaru czekać aż mi wilk wejdzie pod nogi.do lasu mam km.od domu.wiec wiatrowa w gotowości.dwa kanale na wilki i jeden cane corso.nikt mi tu mówić nie będzie czy jest to bydlę pod ochroną czy nie

#8 ~Karol~

~Karol~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2018 - 15:13:57

Mam rozumieć, ze jak pójdę do lasu na grzyby i zobacze wilki, ktore beda chcialy mnie zatakowac, to w żaden sposób nie moge sie bronić bo sa pod ochroną?

#9 ~Trol~

~Trol~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2018 - 15:34:11

A niech Cię wilk pożre. O przepraszam tobie to nie grozi bo Ty tylko las widziałeś w telewizorze.

#10 ~jj~

~jj~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2018 - 16:21:07

Wilki nie atakują ludzi..poczytajcie trochę, no Wajraka, a nie oglądacie pierdoły wypisywane przez idiotów w internecie o groźnych, złych wilkach...

#11 ~Mx~

~Mx~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2018 - 17:07:03

Idioci nie dziennikarze. Niedoedukowani podjudzacze. Nisko upadł zawód. Albo jaka płaca taka praca... Nie wiem. Dno.

#12 ~Mx~

~Mx~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2018 - 17:07:43

Idioci nie dziennikarze. Niedoedukowani podjudzacze. Nisko upadł zawód. Albo jaka płaca taka praca... Nie wiem. Dno.

#13 ~Toni~

~Toni~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2018 - 17:12:52

Artykuł na zamówienie mysliwych. Aż się palą do strzelania.
Tymczasem robia to nielegalnie.

#14 ~brednie~

~brednie~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2018 - 17:18:21

Większych bredni, jakie piszecie o tym, że wilki są złe i nadciągają watahy - już dawno nie widziałem. Widac że lobby mysliwskie ma się u was dobrze. skonczcie ztą propagandą i demonizowaniem tych zwierząt. Widać już jak PZŁ i LP zacierają chciwe łapska na te zwierzęta, wmawiając ludziom, żę należy się ich bać i że wilki zaraz zaatakują polskie wsie. 

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2018 - 17:41:06

Sarny i dziki to nie wilki trzebią tylko Wy myśliwi, i jeśli wilk zaatakuje zwierzę gospodarcze to będzie wasza wina nie wilków! Wilk tak jak inne zwierzę też musi jeść! Do segregacji zwierzyny wystarczą zwierzęta mięsożerne a nie wy myśliwi w takiej ilości. Ten artykuł to zwykła manipulacja by otworzyć furtkę na odstrzał wilka. Dawniej gdy pracowałam w Izbie Rolniczej ten temat również był a to było 20 lat temu! 

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2018 - 17:47:56

W 100% popieram autora! Kiedyś zobaczyć lisa czy borsuka graniczyło z cudem, dziś przechadzają się po mieście - często w dzień! Jedynie zająca zdarzało się zaskoczyć czasem. W Zwierzyńcu        ( program tv dla młodzieży) prowadzący opowiadał o skomplikowanych obserwacjach żurawi, czy łosi- dziś żurawie i sarny stoją przy drogach, a łoś ostatnio biegał po placu Kamińskiego. Nie ma lęku w zwierzętach i obawy przed człowiekiem. Jeszcze chwila i dotyczyć to będzie wilków!!!

Oby nie musiała wydarzyć się tragedia, żeby jeden z drugim fanatyczny miłośnik przyrody to zrozumiał i oby nie był to on lub jego rodzina.

Kiedyś??? Kiedyś nie było tyle zabudowań. To my włazimy z naszymi domami do lasu, i przyzwyczajamy dzikie zwierzęta do ludzi z naszym wszendobylskim zapachem, do tego dokarmiamy w przydomowych działkach, ulicach. Za każdą tragedię będzie odpowiadał człowiek NIE zwierzę. 

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2018 - 17:51:31

Dlaczego tym durnym ekologom ciężko jest coś przetłumaczyć zniszczyli puszczę teraz pozwolą na wymordowanie wszystkich zwierząt bo skoro wilk jest drapieżnikem szczytowym to rozmnoży się aż zabraknie pożywienia. Przy obecnej populacji nawet zniesienie zakazu odstrzału nic nie da. Wilk jest bardzo ostrożny zanim my go zobaczymy to on już dawno wie o naszej obecności i nie pozwoli sie podejśc. Wiec strzelenie wilka graniczy często z cudem. Ale przecież oni dbają o zwierzatka

Zapewne 30-40 lat temu też był szczytowy że aż prawie wyginął hahahaha 

#18 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2018 - 17:53:41

Sarny i dziki to nie wilki trzebią tylko Wy myśliwi, i jeśli wilk zaatakuje zwierzę gospodarcze to będzie wasza wina nie wilków! Wilk tak jak inne zwierzę też musi jeść! Do segregacji zwierzyny wystarczą zwierzęta mięsożerne a nie wy myśliwi w takiej ilości. Ten artykuł to zwykła manipulacja by otworzyć furtkę na odstrzał wilka. Dawniej gdy pracowałam w Izbie Rolniczej ten temat również był a to było 20 lat temu!

#19 ~Iga~

~Iga~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2018 - 18:05:26

Większych bajek to ci myśliwi już nie mogą wymyśleć. Co za paskudne środowisko.
I dziennikarze beznamiętnie powielają te bzdury.

#20 ~Iga~

~Iga~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2018 - 18:06:03

Większych bajek to ci myśliwi już nie mogą wymyśleć. Co za paskudne środowisko.
I dziennikarze beznamiętnie powielają te bzdury.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych