Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

94 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2018 - 06:34:52

Takie pisanie bzdur powinno być karane. Co za matoł to pisał.

#42 ~Skundlona~

~Skundlona~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2018 - 07:36:51

Mam rozumieć, ze jak pójdę do lasu na grzyby i zobacze wilki, ktore beda chcialy mnie zatakowac, to w żaden sposób nie moge sie bronić bo sa pod ochroną?

uwierz mi jeżeli ten wilk będzie chciał cię zaatakować to będziesz większym szczęściarzem niż w przypadku gdybyś trafił 6 w lotto. Bo szanse na atak wilka są mniejsze niż na wygraną w lotto. Daj znać jak się to zdarzy.  

#43 ~Wojciech~

~Wojciech~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2018 - 10:14:56

Uwaga, ciemnogród nadciąga, podpierając się faktograficzną literaturą braci Grimm. A poważniej, jeśli wilki ograniczają populację dzika, to chyba dobrze? Myśliwi od lat nie dają rady, więc może wilki ograniczą rozprzestrzenianie się pomoru świń?

#44 ~kasia~

~kasia~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2018 - 10:59:13

Nie jestem za zabijaniem zwierzat dla sportu ale człowiek też zjada mièso zwierzàt zabijanych w wielebardziej okrutny sposob i na ogromnà skale o nie nikt nie walczy. Piszecie o budowach domów itd jacy to ludzie sa okrutni wiec niech Ci wszyscy obroncy zburzà swoje domy wsadzà drzewa I się do nich przywiàżà Wilki beda miaĺy wiecej miejsca nie beda glodne bo zjedza zielonych wszyscy beda zadowoleni. ku*** to jakaś masakra Naturalna selekcja ,wilk niema wrogòw wiec niech zje wszystkie zwierzeta I ciekaw jestem czy stanie sie wegeterianinem czy się wezmie za nas.

jaki durny komentarz, weź człowieku najpierw trochę poczytaj, a później zacznij się wypowiadać.

#45 ~Wolfee~

~Wolfee~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2018 - 13:34:12

Oho kolejna propaganda myśliwych... Wilk bardziej się boi człowieka niż człobiekt jego, nie podejdzie, chyba że głupi ludź go sprowokuje. To, że atakuje zwierzęta domowe, znaczy tylko że myśliwi wybili JEGO zwierzynę, więc nie ma co jeść, a rolnicy powinni zadbać o bezpieczeństwo swojego bydła. Tak więc nie obwiniajmy wilków.

#46 ~red~

~red~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2018 - 17:39:00

Artykuł na zamówienie myśliwych. Oni chcą do nich strzelać.

#47 ~WOLF~

~WOLF~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2018 - 20:36:16

W Polsce nie ma ekosystemu dla wilka - lasy są za małe urbanizacja jest za duża, jelenie, sarny i daniele są za łatwym łupem - dojdzie do wybicia jeleniowatych i zdechnięcia wilków z głodu, po drodze będzie jeszcze kilka nieszczęść z ludźmi- to nie Tajga !!! Owszem niech sobie będą ale ich liczebność należy kontrolować i utrzymywać na akceptowalnym poziomie - jak zresztą i i innych zwierząt łownych.

pozdrawiam

Zdecydowanie racja!!!!

#48 ~Janek~

~Janek~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2018 - 21:54:02

Szczecinek, dlaczego mnie to nie dziwi.
A myślałem, że to porządna gazeta, a tu artykuł na zlecenie. Takie głupoty i straszenie opinii publicznej. Tak się kiedyś straszyło małe dzieci, a tu ktoś chyba uznał czytelników za głupoli. Wstyd!

#49 ~Przemek~

~Przemek~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2018 - 22:49:51

Dobrz ze wilki wróciły

Las to ich teren tak bylo i ma tak zostac 

Idioci strasza innych bo nie maja na co polowac i bardzo dobrze 

Wilki poluja bo muszą jesc i tak ma byc 

Nie zaatakuja człowieka nie ma sie czego obawiać 

One  czlowieka omijają i robią to tak ze w lesie my nawet nie wiemy ze sa blisko nas 

My ich nie widzimy one nas tak (nie widzimy ich tylko dlatego ze wilki tego nie chca bo unikają człowieka) 

#50 ~BS~

~BS~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2018 - 09:14:49

Ostatnie bzdury. Mysliwi najpierw placza: "jest za duzo kopytnych, zjadaja siewki, przenosza ASF, zjadaja kukurydze" i "nie maja naturalnego wroga". A jak sie naturalny wrog pojawi "lo jezuuu, dziesiatkuja zwierzyne". Tak naprawde to sobie chca postrzelac do wilkow i pozbyc sie konkurencji. Przestancie ludziom kit wciskac, wiecej ludzi ginie rocznie w Polsce zastrzelonych przez mysliwych niz od ostatnich 50lat jak nie wiecej od atakow wilkow. Portal powinien sie wstydzic publikowac te propagande.

#51 ~grzybiarzbeskid~

~grzybiarzbeskid~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2018 - 09:15:04

MYŚLIWI POWINNI BYĆ ŚCIŚLE KONTROLOWANI. TAKA SAMOWOLKA JAK TERAZ JEST NIEDOPUSZCZALNA. Jedynej rzeczy jakiej się boję idąc do lasu jest myśliwy. 

#52 ~grzybiarzbeskid~

~grzybiarzbeskid~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2018 - 09:15:28

MYŚLIWI POWINNI BYĆ ŚCIŚLE KONTROLOWANI. TAKA SAMOWOLKA JAK TERAZ JEST NIEDOPUSZCZALNA. Jedynej rzeczy jakiej się boję idąc do lasu jest myśliwy. 

#53 ~BS~

~BS~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2018 - 09:17:46

Oh, chyba wilki zaczną faktycznie napadać na ludzi... Już że 100 widziałam... Nie wiem kto pisze taki artykuł...

Jak to kto? Mysliwi. Robia ludziom wode z mozgu, zeby moc wystrzelac wilki. Brakuje jeszcze, ze "patrza na dzieci idace z kosciola" jak jeden niedawno probowal straszyc. Same bzdury.

#54 ~BS~

~BS~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2018 - 09:20:42

W komentarzach sami eksperci. Ale mamy społeczeństwo wyedukowane. Ciekawe jak spotkacie swoje ukochane wilczki w lesie, czy też będziecie takimi ich entuzjastami. Acha zapomniałem przecież wy nie chodzicie do lasu.

Chodzimy. Chociaz juz niedlugo, bo zaraz nasz wasze aroganckie lobby mysliwskie z lasu wyrzuci, jak juz sie pare razy zdarzylo. Jestescie zagrozeniem dla ludzi, strzelacie do czego popadnie, powodujecie szkody rolnicze przez dokarmianie zwierzyny. Spoleczenstwo ma was dosc i mozecie sobie schowac wasza zalosna propagande. Wole wilka w lesie, ktory prawie nigdy nie atakuje ludzi niz mysliwych, ktorzy co roku zabijaja "przez przypadek".

#55 ~BS~

~BS~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2018 - 09:23:32

Ja nie mam zamiaru czekać aż mi wilk wejdzie pod nogi.do lasu mam km.od domu.wiec wiatrowa w gotowości.dwa kanale na wilki i jeden cane corso.nikt mi tu mówić nie będzie czy jest to bydlę pod ochroną czy nie

Znaczy jestes normalny bandyta i kryminalista i jeszcze sie tym chwalisz?

#56 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2018 - 09:34:39

Wilki nie atakują ludzi.to myśliwym marzą się kolejne trofea na ścianie.W artykule są napisane głupoty np.o zjedzone stanie w godzinę czy o wystraszonym myśliwym na ambonie. Tylko ktoś kto pisze na zamówienie może pisać takie głupoty

#57 ~Jakajestprawda~

~Jakajestprawda~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2018 - 09:37:11

Myśliwi to pijane i agresywne lobby. Taki macie wizerunek w kraju. Tak to widzę i nie tylko ja. Widzimy jak walczą z wami różne organizacje i udowadniają wasze przestępstwa. Strzelać do dziecka przez przypadek? Tragedia. Faktycznie strach wchodzić do lasu czy na otwartą przestrzeń gdzie ktoś może do ciebie strzelić a na koniec powiedzieć że pomylił cię z sarną. 

Jeszcze kilka lat i skończy się samowolka, zabijanie zwierząt dla własnego pożytku i podjudzanie ludzi. Już nieraz widziałam jak wyglądają wasze "polowania" i jak ważne są zwierzęta, o które dobro ponoć musicie zadbać. Nie żyjemy w ciemnogrodzie, ludzie mają otwarte głowy i widzą co jest dobre a co wynikiem jakichś problemów z psychiką. 

#58 ~pankota~

~pankota~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2018 - 10:43:30

Ja tutaj czegoś nie rozumiem. Najpierw była nagonka na sarny i dziki, które niszczą uprawy bo ich jest za dużo a kilka miesięcy później jest ich za mało bo wilki zjadły 30- 40 % populacji. Gdzie tu sens ?

sens jest taki: dajcie myśliwym prawo mordowania wszystkiego

#59 ~Krzysiek~

~Krzysiek~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2018 - 13:18:55

To jakieś bajki o żelaznym wilku.

Myśliwi, boicie się konkurencji, co? ;)

#60 ~KB~

~KB~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2018 - 16:32:46

Wilki nigdy nie atakują ludzi, wy deb***e.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych