Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

darmowa muzyka?

17 odpowiedzi w tym temacie

#1 benczu

benczu

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 02 luty 2013 - 01:42:28

Witajcie,

Wczoraj szukałem albumu Patrycji Markowskiej w sieci i znalazłem stronę deezer.pl która oferuje jej piosenki. Wszystko przejrzyste, łatwe w obsłudze. Czy ma ktoś już doświadczenia związane z tym serwisem? Bo nie ukrywam, że darmowe, legalne piosenki w internecie to rzadkość. To może być jakaś rewolucja :)

#2 vikicri

vikicri

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 03 luty 2013 - 21:56:52

Mi Deezer podpowiada Markowską jako muzykę zbliżoną do moich zainteresowań. W sumie dobrze, bo jej płyta wpadł mi w ucho :-)
Moje doświadczenia są pozytywne, chociaż na razie korzystam z darmowego okresu próbnego, ale serwis jest bardzo funkcjonalny.
Na tę chwilę - polecam. Będę chciała ze znajomymi zrobić playlistę imprezkową ;-)

#3 ~Karolina_123~

~Karolina_123~
  • Goście

Napisano 24 luty 2013 - 19:32:44

Ja mam aplikację Deezera na telefonie i przyznam, że jest to bardzo wygodne:) Całą ulubioną muzykę mam w jednym miejscu i mogę ja odsłuchiwać w dowolnej chwili:) Ja akurat mam Samsunga Galaxy S i na tym działa bardzo dobrze, nie wiem, jak jest z innymi, ale ja nie moge narzekac

#4 ~kamilos~

~kamilos~
  • Goście

Napisano 26 luty 2013 - 09:12:09

Przeszedłem do Deezer z innego serwisu i żałuje, że tak późno. Choć jest dużo młodszy niż inne portale to podoba mi się prostota, jaką posiada. Włączam album kilkoma klinięciami myszki, a nie jakieś kombinowanie na stronie, która non stop się wyłącza.

#5 ~Paulina~

~Paulina~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2013 - 23:08:53

Fajne jest to, że płacisz nieduży abonament, a masz dostęp do różnych piosenek. Noi słuchasz sobie muzyki legalnie. Ja tez mam na telefonie i cenię sobie to, że ulubioną muzykę mogę mieć wszędzie:)

#6 ~cysia~

~cysia~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2013 - 18:51:49

Jak to wygląda finansowo? Ja nie pracuję, mama mi opłaca telefon i chciałabym wykupić abonament. Deezer zaczął mi się podobać jak zorganizowali koncert Brodki <3 Mają dobre ceny, ale nie wiem czy mnie stać. Możecie coś poradzić?

#7 ~karol~

~karol~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2013 - 13:00:48

Wykupujesz abonament za 10 zł i masz pół roku za darmo. Obojętne czy masz telefon na kartę/abonament. Możesz też zrobić przelew bankowy. Po pół roku odnawiasz konto i tyle.

#8 ~Oleńka~

~Oleńka~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2013 - 22:01:40

Teraz jest fajna sprawa z Deezer API. Dzieki temu będzie można "zarabiać" na polecaniu aplikacji innym, a poza tym program automatycznie dobierze osobę o takim samym guście muzycznym, jak Ty. Nowy rodzaj randkowania,a jaka wygoda, hehehe :D

#9 ~blaszka~

~blaszka~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2013 - 17:09:29

Słyszałem o tym programie randkowania :) W sumie nic nie łączy tak ludzi jak wspólny gust muzyczny. Znalazłem też informacje o jakimś narzędziu Seevl. Ktoś kojarzy?

#10 ~trippin~

~trippin~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2013 - 14:39:16

Seevl to aplikacja składająca się z osobistego pulpitu z dopasowanym profilem muzycznym do Twojej społeczności. Coś jak tworzenie grup zwolenników tej samej muzy.

#11 ~sebek~

~sebek~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2013 - 15:11:00

Deezer cały czas się zmienia. Dziś się dowiedziałem, że są kolejne ulepszenia dla androida. Ktoś może potwierdzić, bo niestety nie mam tel z androidem.

#12 ~paz~

~paz~
  • Goście

Napisano 09 maj 2013 - 08:44:07

Program śmiga całkiem okej na androidzie, nie zacina i ma przyjemny interfejs. Deezer bardzo szybko zyskał popularność w Polsce i słyszałem, że ma najwięcej zwolenników.

#13 ~skubi~

~skubi~
  • Goście

Napisano 18 maj 2013 - 11:03:41

Dajcie jakieś informacje dotyczące wykupienia konta premium w Deezer. Jakie są profity?

#14 benczu

benczu

Znajomy

• PipPip
  • 26 postów

Napisano 23 maj 2013 - 21:49:20

Na pewno masz lepszą jakość muzyki i z tego co się orientuję, to nie ma reklam.

#15 ~regina~

~regina~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2013 - 22:12:48

No masz dostęp do wszystkich albumów w serwisie. Nie masz reklam i dodatkowo muzykę w HQ. Tworzysz sobie własne playlisty, masz dostęp do różnych stacji radiowych. Ogólnie ogarniesz co i jak. Jest to prosta strona na której jest wiele.

#16 beny1234

beny1234

Nowy

• Pip
  • 10 postów

Napisano 10 październik 2013 - 14:30:18

mozna sciagac ze strony mp3.teledyski..pl

#17 delaluz

delaluz

Nowy

• Pip
  • 11 postów

Napisano 13 grudzień 2013 - 11:28:05

jaka jest ta jakość w premium? HQ nic mi nie mowi. Nadal to jest mp3? Jeśli tak to nie ma mowy o zadnym HQ. Nawet jeśli byłby to streaming 44.1kHz/16 bit (czyli płyta CD) to trudno mówić o HQ. 

#18 mone

mone

Bywalec

• PipPipPip
  • 84 postów

Napisano 28 marzec 2018 - 00:16:00

Ja znam Deezer i Spotify, trzeba sprawdzić co bardziej odpowiada 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych