Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

18 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~tadmagia~

~tadmagia~
  • Goście

Napisano 05 październik 2011 - 08:59

Może by tak parę informacji - czyja to była szkoła, właściciele, spółka .... - czy w tej szkole miał interesy PiS albo jego ludzie, jak kończy szkoła tak kończy i ..... ????

#2 ~figofago~

~figofago~
  • Goście

Napisano 05 październik 2011 - 09:00

syndy skrży się, że ostatnie 8 lat było dla niego udreką buahahahhhahhahahahahahaha chlopei nie ściemniaj, że robiłes to za darmo!!

#3 ~nina115~

~nina115~
  • Goście

Napisano 05 październik 2011 - 09:24

Szkoda szkoly... Wyksztalcila sporo ludzi... Jak mozna bylo doprowadzic do takiego stanu?

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 październik 2011 - 10:06

"Wykształciła" to chyba za dużo powiedziane... Teraz po likwidacji to dyplomy BWSH w ogóle można sobie w... wsadzić ;-)

#5 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 05 październik 2011 - 10:57

A dlaczego pominięto tych, którzy pracowali na umowę o dzieło lub zlecenie? Za pracę należy się płaca!!! Czy pana też pomija się w wynagrodzeniu? Z tego co wiem to syndyk dostaje niezłą kasę.

#6 ~kwa kwa~

~kwa kwa~
  • Goście

Napisano 05 październik 2011 - 11:13

"Wykształciła" to chyba za dużo powiedziane... Teraz po likwidacji to dyplomy BWSH w ogóle można sobie w... wsadzić ;-)

absolentem tej szkoly jest byla wice general senatu i ostani wojewoda koszalinski,

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 październik 2011 - 11:24

http://www.nie.com.pl/art19460.htm

#8 ~Wiktor~

~Wiktor~
  • Goście

Napisano 05 październik 2011 - 11:46

to jest SKANDAL. Firma "córka" zabrała co najlepsze, kadrę i studentów ( ci są najlepsi, bo PŁACĄ), a le długi firmy załozycielki jej nie dotyczą. Ot i takie to "prawo" hehehhe. A pan syndyk, ciekawi mnie jaki zajmował stanowisko w BWSH, jest z siebie bardzo zadowolony i z rozbrajajaca szczerością mówi o wspaniałym swoim sukcesie w zarzadzaniu. Bezczelnoiść gościa jest PORAŻAJĄCA, jak mówi klasyk.

#9 ~ira~

~ira~
  • Goście

Napisano 05 październik 2011 - 13:18

Do "Gościa" Nie obrażaj ludzi, którzy studiowali na BWSH! Nie wiesz to się nie odzywaj na forum! Ja tam studiowałam i jestem z tego dumna, poświęciłam wiele czasu na naukę i miło wspominam chwile studiowania. Kadra profesjonalna i wykształcona. Pozdrawiam absolwentów resocjalizacji z 2009r.oraz kadrę profesorską!

#10 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 05 październik 2011 - 13:20

Artykuł warty przeczytania

#11 ~Mario~

~Mario~
  • Goście

Napisano 05 październik 2011 - 14:18

A ja tam studiowałem i wielkiej przyszłości po tej uczelni nie mam czego się oczywiście spodziewałem.Co tam dużo mówic jako student dużo się nie napracowałem i nie nauczyłem bo nie wymagano tego ode mnie.Uczelnia jednak starannie pilnowała abym terminowo czesne za semestr opłacił w wysokości 1500 PLN a reszta tak jak mówie "olewka".Na BWSH chodziłem bo na zaświadczeniu zależało jak wiekszości studentom i nie dziwie sie że uczelnia miała takie a nie inne problemy.Podejrzewam że na tej Gdańskiej co niby wchłoneła BWSH jest podobnie.Pozdrawiam

#12 ~Kochaś~

~Kochaś~
  • Goście

Napisano 05 październik 2011 - 14:40

Trochę nie prawidłowości w tym tekście ale w "NIE" zwykle tak bywa

#13 Koszalineo

Koszalineo

"mistrz lokalnego forum internetowego"

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 4780 postów

Napisano 05 październik 2011 - 18:19

BWSH - kuźnia koszalińskich "elit", której absolwentem jest nie kto inny jak... Stanisław Gawłowski.

Użytkownik Koszalineo edytował ten post 05 październik 2011 - 18:19

#14 ~czarna masa~

~czarna masa~
  • Goście

Napisano 05 październik 2011 - 21:50

BWSH - kuźnia koszalińskich "elit", której absolwentem jest nie kto inny jak... Stanisław Gawłowski.

Aktualnych "elyt", jaka szkoła takie elyty.

#15 ~Realista~

~Realista~
  • Goście

Napisano 06 październik 2011 - 10:48

Do "Gościa" Nie obrażaj ludzi, którzy studiowali na BWSH! Nie wiesz to się nie odzywaj na forum! Ja tam studiowałam i jestem z tego dumna, poświęciłam wiele czasu na naukę i miło wspominam chwile studiowania. Kadra profesjonalna i wykształcona. Pozdrawiam absolwentów resocjalizacji z 2009r.oraz kadrę profesorską!

Nie grzesz! G...o wiesz (tak jak inni absolwenci którzy myślą jak Ty). A nie wiesz bo nie studiowałaś na dobrej, państwowej uczelni! Wiesz co się dzieje na takiej pedagogice na UW w Warszawie, UJ w Krakowie czy UMK w Toruniu? Po pierwszym roku zostaje połowa tych co się dostali- a dostać się jest ciężko! To są studia! A na BWSH? Zapłaciłaś i byłaś! Wiem bo mam znajomych, którzy konczyli tą "szkołę" dla papierka i sami twierdzą, że to parodia,a nie uczelnia. Na BWSH (teraz GWSH) się... "zapisuje", a nie "dostaje"...
Nie dziwię się studento i absolwentom BWSH, że dobrze mówią o poziomie tej "uczelni" bo niby skąd biedactwa mają wiedzieć co to znaczy studiować na normalnym uniwersytecie...
Pozdrowienia dla tych, którzy musieli włożyć trochę wysiłku w uzyskanie dyplomu, szczególnie studentów dziennych!

#16 ~Realista~

~Realista~
  • Goście

Napisano 06 październik 2011 - 10:53

Dobry cytat z artykułu NIE:
"Wskutek istnienia takich uczelni jak BWSH statystyki wkrótce pokażą, że 90 proc. Polaków osiąga wyższe wykształcenie, a pozostałe 10 proc. im wykłada."
;-)))))))))
Ps. I jak w tym kraju ma być dobrze?

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 październik 2011 - 10:55

Najwięcej do powiedzenia na temat BWSH mają osoby nie mające nigdy żadnej styczności z tą uczelnią.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 październik 2011 - 11:00

Nie grzesz! G...o wiesz (tak jak inni absolwenci którzy myślą jak Ty). A nie wiesz bo nie studiowałaś na dobrej, państwowej uczelni! Wiesz co się dzieje na takiej pedagogice na UW w Warszawie, UJ w Krakowie czy UMK w Toruniu? Po pierwszym roku zostaje połowa tych co się dostali- a dostać się jest ciężko! To są studia! A na BWSH? Zapłaciłaś i byłaś! Wiem bo mam znajomych, którzy konczyli tą "szkołę" dla papierka i sami twierdzą, że to parodia,a nie uczelnia. Na BWSH (teraz GWSH) się... "zapisuje", a nie "dostaje"...
Nie dziwię się studento i absolwentom BWSH, że dobrze mówią o poziomie tej "uczelni" bo niby skąd biedactwa mają wiedzieć co to znaczy studiować na normalnym uniwersytecie...
Pozdrowienia dla tych, którzy musieli włożyć trochę wysiłku w uzyskanie dyplomu, szczególnie studentów dziennych!

Dzienni i wysiłek ahgahaha Zaoczni to dopiero orka. Praca, dzieci, mało zajęć i wszystko trzeba nadrobić samodzielnie wieczorami. A dzienny dostaje pieniążki od mamusi i nic poza nauka nie ma do roboty, no może poza orgiami pijackim w akademiku i na stancji :)

#19 ~Realista~

~Realista~
  • Goście

Napisano 06 październik 2011 - 13:25

Dzienni i wysiłek ahgahaha Zaoczni to dopiero orka. Praca, dzieci, mało zajęć i wszystko trzeba nadrobić samodzielnie wieczorami. A dzienny dostaje pieniążki od mamusi i nic poza nauka nie ma do roboty, no może poza orgiami pijackim w akademiku i na stancji :)

Zgadza się! Powinno być tak jak piszesz! Tylko, że zaoczni mają całkiem inny (mniejszy) zakres materiału do opanowania! I to jest niestety przykry fakt- prosty do zweryfikowania: zapytaj kogoś z Politechniki Koszalińskiej np. z budownictwa "dziennego" co musi zaliczyć w trakcie semestru z np. geometrii wykreślnej, a potem porównaj to z wymogami dla studenta zaocznego. Uwierz, że jest tego ok. połowy... To jest fakt "przetrenowany" u mnie w rodzinie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych