Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dietetyk - skuteczne odchudzanie

22 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~mamarin~

~mamarin~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2010 - 23:12:29

Kiedyś szukałam w Kołobrzegu dobrego dietetyka i nie mogłam znaleźć. W końcu znalazłam w Koszalinie :). Może się komuś przyda, więc podaję namiary: Poradnia dietetyczna "Dietetycznie i Zdrowo" Koszalin, ul. Zwycięstwa 137-139, tel. 94 710-62-71.
Mają swoją stronę, więc można poczytać co i jak: www.DietetycznieiZdrowo.pl

W tej poradni dietetyczki układają indywidualne diety dla każdego klienta i nadzorują proces odchudzania. Diety są układane z normalnego jedzenia, które sie kupuje w sklepie, bez żadnych suplementów i wspomagaczy ! A jedzonko smaczne i szybko można je przygotować. A co najważniejsze wcale nie głoduję, jak to wcześniej bywało, gdy stosowałam diety znalezione w gazecie.
Trafiłam do nich 2 m-ce temu i jestem bardzo zadowolona z efektów. Już mam 10 kg mniej :).
Jeśli ktoś ma ten sam problem co ja, to polecam.

#2 ~Mmmm~

~Mmmm~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2010 - 16:01:07

Mam pytanie jak wygląda koszt wizyt i jak często u Ciebie sa to wizyty? z tego co czytam o jest to różnie ale np. jak jest u Ciebie?

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2010 - 23:28:40

Ja chodzę do swojej dietetyczki co 2 tygodnie. Za każdym razem analizujemy postępy, omawiamy jak sie czuję podczas diety, czy są jakies problemy, muszę się wyspowiadać z "grzeszków", których staram sie unikać, bo byłoby mi wstyd się do nich przyznać :) itd. No i oczywiście jest ważenie, żeby zobaczyć czego i ile mi ubyło. Koszt miesięczny takiego indywidualnego prowadzenia wynosi 300 zł, ale do Wielkanocy mają jeszcze rabat 15%. Ja się załapałam na dwa miesiące rabatowe :).
Ale powiem szczerze, nawet bez rabatów warto.
Jeśli chcesz skorzystać, to teraz ostatnia szansa na obniżkę. A 45 zł miesięcznie piechota nie chodzi :)

#4 ~Maria~

~Maria~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2010 - 09:36:05

Polecam panią Annę Grzechowiak ze Szczecina.
Bardzo mi pomogła przy moich schorzeniach reumatycznych i nadwadze.
Z tego co wiem, to bywa w Kołobrzegu, więc można osobiście się z nią spotkać.
Pozdrawiam

#5 ~grabinek~

~grabinek~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2010 - 21:12:53

Potwierdzam, że ta poradnia w Koszalinie, "Dietetycznie i Zdrowo" na Zwycięstwa 137 w Koszalinie, jest w porządku.

Zawsze miałam trochę za dużo na bioderkach, a ostatnio już nawet kręgosłup i kolana mi o tym przypomniały, więc się zebrałam i wybrałam do dietetyczki w tej poradni. Bardo sympatyczna i kompetentna osoba zajęła się mną tak skutecznie, że muszę wymieniać prawie całą garderobę :). Zjechałam o 2 numery !. Zamiast 50 wchodzę w 46 :) . Jupi :P
Mam jeszcze trochę "miomerków" do oddania, więc jeszcze przez chwile do nich pochodzę.

W każdym razie mogę polecić te poradnię z czystym sumieniem.
www.dietetycznieizdrowo.pl tel. 94 710-62-71 begin_of_the_skype_highlighting              94 710-62-71      end_of_the_skype_highlighting begin_of_the_skype_highlighting              94 710-62-71      end_of_the_skype_highlighting

#6 ~~Roman~~

~~Roman~~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2010 - 07:38:27

Potwierdzam, że ta poradnia w Koszalinie, "Dietetycznie i Zdrowo" na Zwycięstwa 137 w Koszalinie, jest w porządku.

Zawsze miałam trochę za dużo na bioderkach, a ostatnio już nawet kręgosłup i kolana mi o tym przypomniały, więc się zebrałam i wybrałam do dietetyczki w tej poradni. Bardo sympatyczna i kompetentna osoba zajęła się mną tak skutecznie, że muszę wymieniać prawie całą garderobę :). Zjechałam o 2 numery !. Zamiast 50 wchodzę w 46 :) . Jupi :P
Mam jeszcze trochę "miomerków" do oddania, więc jeszcze przez chwile do nich pochodzę.

W każdym razie mogę polecić te poradnię z czystym sumieniem.
www.dietetycznieizdrowo.pl tel. 94 710-62-71 begin_of_the_skype_highlighting              94 710-62-71      end_of_the_skype_highlighting begin_of_the_skype_highlighting              94 710-62-71      end_of_the_skype_highlighting

NIEZŁA REKLAMA - POSTARAJ SIĘ BARDZIEJ, podaj jeszcze gdzie jest sedes t Twojwj firmie

#7 geminatores

geminatores

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 16 kwiecień 2010 - 10:53:42

Najlepiej po prostu mało i zdrowo jeść ale często :)

#8 ~gramar~

~gramar~
  • Goście

Napisano 08 maj 2010 - 23:12:23

NIEZŁA REKLAMA - POSTARAJ SIĘ BARDZIEJ, podaj jeszcze gdzie jest sedes t Twojwj firmie

Masz z czymś problem, że ci sedes potrzebny? Jak nie masz nic mądrego do powiedzenia, to po co zabierasz głos?

#9 ~gramar~

~gramar~
  • Goście

Napisano 08 maj 2010 - 23:18:08

Najlepiej po prostu mało i zdrowo jeść ale często :)

I tu się z Tobą zgodzę. Tylko co to znaczy "zdrowo" ?
Ostatnio słyszałem, że te wszystkie płatki reklamowane jako zdrowe, są jednak niezdrowe (ich proces produkcyjny powoduje, że są rakotwórcze). I komu tu wierzyć ? Kiedys zdrowe było tylko masło, potem margaryna , a teraz to już sam nie wiem.

#10 ~kasia~

~kasia~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2010 - 16:26:54

Jeżeli ktoś chciałby skorzystać z porad dietetycznych na miejscu w Kołobrzegu, polecam poradnię Lean Diet.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2011 - 14:54:37

zobacz sobie tutaj:

http://schudnij-szybko.blogspot.com

#12 ~renata37~

~renata37~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2011 - 13:24:19

Witam, wybierzcie sie do naturhouse w kolobrzegu. Ja jestem juz na etapie stabilizacji, utracilam 18kg, teraz tylko pozostaje wprowadzenie zabronionych wczesniej produktow do jadlospisu i utzrymanie wagi :) Pozdrawiam!

#13 zielona

zielona

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 318 postów

Napisano 31 marzec 2011 - 15:38:13

Witam, wybierzcie sie do naturhouse w kolobrzegu. Ja jestem juz na etapie stabilizacji, utracilam 18kg, teraz tylko pozostaje wprowadzenie zabronionych wczesniej produktow do jadlospisu i utzrymanie wagi :) Pozdrawiam!

Witam:-) :)
Ile czasu potrzebowałaś, żeby zrzucić 18 kg?

#14 ~Igor~

~Igor~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2011 - 16:44:19

Jestem tego samego zdania :)

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2011 - 09:43:51

Ja chodzę do swojej dietetyczki co 2 tygodnie. Za każdym razem analizujemy postępy, omawiamy jak sie czuję podczas diety, czy są jakies problemy, muszę się wyspowiadać z "grzeszków", których staram sie unikać, bo byłoby mi wstyd się do nich przyznać :) itd. No i oczywiście jest ważenie, żeby zobaczyć czego i ile mi ubyło. Koszt miesięczny takiego indywidualnego prowadzenia wynosi 300 zł, ale do Wielkanocy mają jeszcze rabat 15%. Ja się załapałam na dwa miesiące rabatowe :).
Ale powiem szczerze, nawet bez rabatów warto.
Jeśli chcesz skorzystać, to teraz ostatnia szansa na obniżkę. A 45 zł miesięcznie piechota nie chodzi :)

taniej by wyszła MNIEJ ŻREĆ !

#16 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2011 - 14:36:46

Witam
również polecam panią Annę Grzechowiak. Miałam spore problemy gastryczne i dieta pomogła i czuję się lepiej, choć już nie raz słyszałam od lekarzy...

#17 ~Megi~

~Megi~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2011 - 13:50:39

Witam.. z całą pewnością mogę polecić poradnię dietetyczną "Dietetycznie i Zdrowo" w Koszalinie.
Nie byłam otyła, ale miałam trochę zbędnych kilogramów, które pojawiły się w ciągu ostatnich kilku lat lub pozostały po ciąży.. dzięki Pani Dietetyczce z tej poradni schudłam ponad 12 kg, noszę 2 rozmiary mniejszą odzież i znowu cieszę się z życia..Nie ukrywam, że zmieniłam swoje nawyki żywieniowe, chociaż do tej pory myślałam, że odżywiam się w miarę zdrowo.. a jednak myliłam się.. Dzięki diecie rozpisanej w tej poradni, można naprawdę schudnąć jedząc smacznie, zdrowo i nie eliminując ulubionych potraw.. jeszcze raz polecam, wielkie podziękowania dla Pani Dietetyczki.. ;-)

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2011 - 21:17:59

Mam pytanie jak wygląda koszt wizyt i jak często u Ciebie sa to wizyty? z tego co czytam o jest to różnie ale np. jak jest u Ciebie?

Drogo...drogo...Ale prawie skutecznie... :lol:

#19 ~ania galik~

~ania galik~
  • Goście

Napisano 28 maj 2013 - 15:11:09

MŻ wcale nie jest skuteczne - 6 lat próbowałam w ten sposób stracić nadwagę, dopiero teraz się udało, ale to dopiero po wprowadzeniu wspomagacza forverslim. Bez tabletek nie byłam w stanie nic ruszyć z mojej wagi. Nie rozumiem zasad działania, ale przy tabletkach traciłam nawet 2 kg w tydzień i jak dotąd, ani jeden kg mi nie wrócił!

#20 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2013 - 15:59:05

Wiele wskazówek dotyczących racjonalnej diety jest na http://www.udietetykow.pl/

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych