Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dlaczego Tomasza Nowe nie ma na liście PO?

nowe gawłowski po kłamstwa porażka wybory

71 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 październik 2018 - 12:24:02

a czy to nie romek krowe ukrywa się pod nickiem rniski?

#62 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 październik 2018 - 12:25:31

Mateusz Morawiecki o Angeli Merkel:

"Mam absolutnie pozytywne zdanie o Merkelowej, Sarkozym czy jak się ten nowy nazywa... Hollande i tak dalej. Że oni w takim świecie, jak dzisiaj są, gdzie przez pięćdziesiąt lat ludziom się wydawało, że zawsze będzie lepiej, emerytury będą dość wysokie, żyć będziemy coraz dłużej, służba zdrowia będzie za darmo ku*** i edukacja za darmo, oni tą krzywą, która wiesz tak szła co do oczekiwań, oni muszą ją odkręcić, nie. I takie rzeczy się dzieją. […] To co robi Merkelowa... Ona działa na najważniejszych rzeczach społeczeństwa czyli oczekiwaniach. Management of expectations. Jak ludzie ci zapier*** za miskę ryżu, jak było w czasach po drugiej wojnie światowej i w trakcie, to wtedy gospodarka cała się odbudowała."

Mateusz M. wyraża chęć przekazania pieniędzy z banku, którym zarządza na cele prywatne:

"

- Ma jakąś fundację, stowarzyszenie albo firmę? - dopytuje po chwili Morawiecki.

- Ma firmę, na pewno ma - odpowiada Matuszewska.

- Zapytajcie go tak po cichu. Ja bym spróbował tak bardziej jednorazowo. Pięć dych czy siedem, czy stówkę mu damy na jakieś badania czy na coś - postanawia Morawiecki.

- On ma firmę. Pozbył się udziałów 12 lat temu, bo został posłem, potem wojewodą, posłem, coś tam itd. - wtrąca się Kilian.

- Dajcie mi pełne dossier. Pomyślę i jednorazowo będę mu mógł na pewno coś sprokurować - zapewnia Morawiecki.

"

Ten człowiek jest teraz premierem Polski.

#63 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 październik 2018 - 16:17:58

Pamiętaj drogi wyborco,

jeżeli wybierzesz PiS,

to będziesz miał taki sam burdel w mieście jak tutaj na forum.

#64 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 październik 2018 - 14:30:10

Pamiętaj drogi wyborco,

jeżeli wybierzesz PiS,

to będziesz miał taki sam burdel w mieście jak tutaj na forum.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: nowe, gawłowski, po, kłamstwa, porażka, wybory

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych