Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dni Świdwina - Kombii

kombii Świdwin dni Świdwina impreza

20 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Zawiedziony~

~Zawiedziony~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2016 - 07:08:11

Niestety...zamiast sprowadzić dobry, młody zespół lub wokalistę/tkę z tej wyższej półki, to sprowadza się emerytów na największą imprezę w Świdwinie. 

Rok temu było fajnie, gdy występowali Cugowscy. Pewnie zabrakło teraz kasy na coś lepszego lub pomysłu i ludzi, kórzy znają się na organizowaniu imprez.

#2 ~obiektywnie~

~obiektywnie~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2016 - 07:47:26

Przecież Kombi to dobry zespół, który wydał wiele świetnych utworów. Wybór zdecydowanie lepszy niż jakieś disco-polo lub raper bełkoczący wulgarnie lub o narkotykach w rytm umca-umca.

Niestety, nigdy wszystkim się nie dogodzi i jak zawsze znajdą się malkontenci

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2016 - 08:27:13

Kombii -OK !

Jest dobrze.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2016 - 08:50:52

Przecież Kombi to dobry zespół, który wydał wiele świetnych utworów. Wybór zdecydowanie lepszy niż jakieś disco-polo lub raper bełkoczący wulgarnie lub o narkotykach w rytm umca-umca.

Niestety, nigdy wszystkim się nie dogodzi i jak zawsze znajdą się malkontenci

Popieram, że lepsze to niż disco-polo i jakiś pseudo-raper (dobrego polskiego hh już nie ma), ale Kombi(i) lata świetności ma za sobą, a ich muzykę słuchają dzisiejsi 40-to latkowie i ludzie starsi. W tym mieście niemal każda impreza, czy jakieś wydarzenie kulturalne kierowane jest do tej grupy wiekowej. Jak nie Sonores, poezja śpiewana, wiersze, operetki, to teraz dwóch dziadków z gitarami i ich rendez vous.

#5 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2016 - 22:21:30

Kombi w Świdwinie? Super! Mój ulubiony zespół:-)

#6 ~inforator~

~inforator~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2016 - 14:53:18

Kombi nie będzie !!!!!!!!!! i po co się wywodzić, będzie coś innego ale czy lepszego,czy gorszego ,tego nie wiem.pozdrawiam

#7 ~jakiś TAKI~

~jakiś TAKI~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2016 - 15:18:37

gra i trąbi zespół KOMBI, ja tam jadę na BAYER FULL do Drawska, po chińsku mają śpiewać , a do Świdwina kogo by zaprosili to i tak albo nie dojedzie albo się nie podoba. 

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2016 - 18:21:55

Kombi nie będzie !!!!!!!!!! i po co się wywodzić, będzie coś innego ale czy lepszego,czy gorszego ,tego nie wiem.pozdrawiam

Wystarczy wejść na ich stronę w zakładkę "koncerty".

Poza tym - po co tyle wykrzykników?

#9 ~qwert~

~qwert~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2016 - 19:12:04

Wystarczy sprawdzić na stronie Zamku w zakładce "Imprezy"

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2016 - 19:17:45

Na stronie zamku, w zakładce ''Imprezy'' mamy:

Liczba wydarzeń: 1
Testowe
Super Intro tekst

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2016 - 19:19:28

Problem w tym, że na stronie zamku, w zakładce imprezy nic nie ma. Także nie ma co sprawdzać.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2016 - 20:14:02

Przecież tam NIC nie ma!

Na stronie zamku, w zakładce ''Imprezy'' mamy:

Liczba wydarzeń: 1

Testowe

Super Intro tekst

Zapytaj pani wiceburmistrz, w końcu kultura to jej działka. Za coś jej chyba w końcu płacimy.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2016 - 08:21:05

Ta strona to jakaś masakra.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2016 - 09:16:59

Wygląda nowocześnie i lepiej niż poprzednia.

Zdjęcie główne, to jednak jakaś dziwna fotoszopka, a kalendarz imprez nie jest jeszcze wstawiony (no ale co tam wstawiać?  :D).

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2016 - 09:20:06

Ta strona to jakaś masakra.

Na zdjęciu zamek, niepodobny do naszego zamku :(

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2016 - 08:40:57

Bardziej pasowałby tam Kościół, tablica z L. Kaczyńskim, a w tle Sonores.

#17 ~X~

~X~
  • Goście

Napisano 01 maj 2016 - 16:13:27

Popieram Gościa. Tego typu wydarzenia powinny być skierowane do różnych grup wiekowych, a nie do osób 50+. Emeryci i renciści w ciągu roku mają wiele tego typu imprez, gdzie mogą posłuchać sobie klimatów Kombii czy chóru Sonores. Dla sympatyków muzyki disco - polo wiele do zaoferowania ma z kolei Połczyn - Zdrój, Bierzwnica i Szczecinek ze swoim "festiwalem". Można by było choć ten jeden raz z okazji Dni miasta zorganizować coś co przyciągnęłoby młodych ludzi, niekoniecznie gustujących w festynowych klimatach, ale po co. 

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 maj 2016 - 16:52:57

Nieźle było rok temu. Teraz albo mniej kasy albo powrót do festynowo-wiejskich klimatów, stąd Kombii :/

#19 ~X~

~X~
  • Goście

Napisano 01 maj 2016 - 17:22:01

Byłam na koncercie w tamtym roku i rzeczywiście nie było źle. Ale odnoszę wrażenie, że to jest po prostu loteria... Nie wydaje mi się, żeby Kombii należało do tanich zespołów. Jestem przekonana, że za ich stawkę, albo nawet i mniejszą można by było zaprosić  kogoś wartego uwagi. Ale oczywiście to by wymagało przede wszystkim chęci ze strony organizatorów i władz miasta. Wygląda to tak, jakby te Dni Świdwina to był przykry obowiązek i kłopot, dlatego zaprasza się kogokolwiek, byleby tylko odhaczyć kalendarzu tę imprezę i mieć przez kolejny rok spokój. A ludzie mają pewnie jeszcze dziękować, że w ogóle coś się odbywa.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 maj 2016 - 08:19:21

Byłam na koncercie w tamtym roku i rzeczywiście nie było źle. Ale odnoszę wrażenie, że to jest po prostu loteria... Nie wydaje mi się, żeby Kombii należało do tanich zespołów. Jestem przekonana, że za ich stawkę, albo nawet i mniejszą można by było zaprosić  kogoś wartego uwagi. Ale oczywiście to by wymagało przede wszystkim chęci ze strony organizatorów i władz miasta. Wygląda to tak, jakby te Dni Świdwina to był przykry obowiązek i kłopot, dlatego zaprasza się kogokolwiek, byleby tylko odhaczyć kalendarzu tę imprezę i mieć przez kolejny rok spokój. A ludzie mają pewnie jeszcze dziękować, że w ogóle coś się odbywa.

Standardowo - na odwal się i dla starych. Młodych ludzi mają w d. jak zwykle.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kombii, Świdwin, dni Świdwina, impreza

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych