Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dni Świdwina

62 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Manik~

~Manik~
  • Goście

Napisano 23 maj 2016 - 14:52:09

Kiedy i gdzie jest program na świdwińskie imprezy: na Dni Świdwina i festyn wędkarski czy będzie spontanicznie bez harmonogramu 

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 maj 2016 - 19:42:27

Właśnie pojawił się harmonogram Dni Świdwina na stronie urzędu, fajna niespodzianka - koncert Sylwii Grzeszczak, osobiście bardzo ją lubię więc fajnie, że wybór padł na nią.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 maj 2016 - 20:27:52

Masakra jakaś. Czy w tym mieście zawsze musi być taki bałagan? WTF?

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 maj 2016 - 20:42:34

Sorry, a czy ktoś z urzędu mógłby zadbać o jakąś promocję tego wydarzenia? Przecież do Dni Świdwina zostało już tylko kilka dni.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 maj 2016 - 20:50:58

Jaka to w SWDN. Wszystkiego dowiesz się po imprezie.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 maj 2016 - 19:15:19

Wogle ta strona to  jakaś masakra. A zdjęcie zamku to chyba wizja tego co zostanie z tego miejsca jak nie odejdzie Owsiak.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 maj 2016 - 23:53:34

A kto tam widzi takie szczegóły?

#8 ~Antek~

~Antek~
  • Goście

Napisano 27 maj 2016 - 07:20:52

Ogłoszony program ma się nijak do jubileuszu..Gdzie w nim historia miasta?Jak to mówił pewien majster:"Wszystko na odpier..."

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 maj 2016 - 08:44:36

Mam wrażenie, że wszystko jest robione na siłę. Tak naprawdę burmistrz zawalił sprawę jubileuszu, a teraz na siłę, bo zbliżą się referendum, stara się robić dobrą minę do złej gry. Wystarczy przeglądnąć kalendarz imprez ŚOK-u nie ma tam nic, co świadczyłoby, że miasto przygotowywało się do tego jubileuszy.  Słowem, wszystko jest robione chaotycznie i bez pomysłu, tak aby ciemny lud to kupił. Informacja o festynie rybka wisi już od miesiąca, a  plakat Dni Świdwina pojawia się na tydzień przed imprezą. Gdzie tu logika, gdzie tu jakieś planowanie? Pewnie normalnie burmistrz by się tym nie przejmował, ale jego coraz gorsze notowania i wizja odwołania, to silny bodziec do pracy. Z reguły nasz magistrat pracuje tak na kilka miesięcy przed wyborami.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 maj 2016 - 09:03:35

~Mieszkanka~

Mam wrażenie, że wszystko jest robione na siłę. Tak naprawdę burmistrz zawalił sprawę jubileuszu, a teraz na siłę, bo zbliżą się referendum, stara się robić dobrą minę do złej gry. Wystarczy przeglądnąć kalendarz imprez ŚOK-u nie ma tam nic, co świadczyłoby, że miasto przygotowywało się do tego jubileuszy.  Słowem, wszystko jest robione chaotycznie i bez pomysłu, tak aby ciemny lud to kupił. Informacja o festynie rybka wisi już od miesiąca, a  plakat Dni Świdwina pojawia się na tydzień przed imprezą. Gdzie tu logika, gdzie tu jakieś planowanie? Pewnie normalnie burmistrz by się tym nie przejmował, ale jego coraz gorsze notowania i wizja odwołania, to silny bodziec do pracy. Z reguły nasz magistrat pracuje tak na kilka miesięcy przed wyborami.

Napisano dziś, 07:52

Witam, chciałam poruszyć nurtujący mnie problem. Chodzę z dziećmi na plac z fontanna i jakie było moje zdziwienie, kiedy to syn zawołał za potrzebą, a tam kłódka na drzwiach. Mamy długi weekend, dużo dzieci i osób starszych na placu, a WC niedostępne, nieczynne, nawet nie wiem jak to ująć. Czy tak było zawsze? Czynne w sezonie czy tylko przy imprezach masowych? Byłam przekonana, że skoro płatne czynne cały rok.

~Gość~

Napisano 35 minut temu

Mieszkanka, dnia 27 Maj 2016 - 08:52 AM, napisał:

Witamy w Świdwinie  Widocznie postawili takie coś dla ozdoby (pomijając fakt, że szpeci plac). A tak na poważnie - może jakaś awaria, może to zlikwidują w cholerę...kto ich tam wie

Witam, chciałam poruszyć nurtujący mnie problem. Chodzę z dziećmi na plac z fontanna i jakie było moje zdziwienie, kiedy to syn zawołał za potrzebą, a tam kłódka na drzwiach. Mamy długi weekend, dużo dzieci i osób starszych na placu, a WC niedostępne, nieczynne, nawet nie wiem jak to ująć. Czy tak było zawsze? Czynne w sezonie czy tylko przy imprezach masowych? Byłam przekonana, że skoro płatne czynne cały rok.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 maj 2016 - 17:45:11

Niezłe jaja. Burmistrz ze swoją świtą posadzili drzewko z okazji 720 lecia, ale zapomnieli o tym fakcie poinformować mieszkańców. No bo po co?

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 maj 2016 - 09:45:39

Niezłe jaja. Burmistrz ze swoją świtą posadzili drzewko z okazji 720 lecia, ale zapomnieli o tym fakcie poinformować mieszkańców. No bo po co?

Kto pyta nie błądzi,

kto nie pyta ten rządzi!

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 maj 2016 - 09:47:13

Kto pyta nie błądzi,

kto nie pyta ten rządzi!

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 maj 2016 - 09:48:32

Kto pyta nie błądzi,

kto nie pyta ten rządzi! :D

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 maj 2019 - 13:20:15

W tym roku istne szaleństwo. Norbi, Paula i jakaś wiejska potupajka. Brawo ŚOK.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 11:40:32

Kogo to obchodzi...

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 11:42:48

Jak to kogo. Teraz Świdwin z nową władzą. To mlekiem i miodem płynący hahahahaha

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 15:03:50

Dni miasta w tym roku cienizna jak za owsianki.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 15:06:33

Marek kiedy ci się to znudzi?

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 17:50:40

Dni świdwina porażka

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0