Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~dffg~

~dffg~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2009 - 06:51:01

http://pavel1988.mybrute.com

#2 ~poznaniak~

~poznaniak~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2009 - 07:50:31

Dziś 15 czerwca i choć "oko wykol" w żadnym rozkładzie PKP nie znajdziesz godzin kursów pociągów na linii Koszalin-Mielno-Koszalin. Kompletna cisza i brak jakiejkolwiek reklamy. Nie dziwię się przewidywanym stratom tego przedsięwzięcia. Do tego brak regularnej komunikacji miejskiej w organiźmie jaki stanowią Mielno z Koszalinem. To zupełnie niezrozumiałe. A podobno Koszalin walczy o przejęcie nadmorskich wiosek i tym samym dostęp do morza. Czy jadąc do Was trzeba zabierać ze sobą rower? Wszystko to razem zniechęca do planowania pobytu i w Koszalinie i Mielnie. Dlatego podczas minionego weekendu wybrałem niby "dwumiasto" Słupsk-Ustka.

#3 ~r2d2~

~r2d2~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2009 - 12:20:12

dlaczego Koszalin dokłada tyle forsy? to Mielno powinno wyłożyć większość aby zapewnić dojazd turystom na których zarabia!!!

#4 ~john~

~john~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2009 - 12:37:15

jestem ciekaw jak autobus przejedzie przez rondo w mielnie jak busy maja problem, a co do drogi to najlepiej jak postawia przy niej jakies budy pierwszej pomocy bo na nowym dywanie to dopiero bedzie rajd i bicie rekordów

#5 ~SN61~

~SN61~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2009 - 13:00:41

Szynobus powinien mieć reklamę.Każdy pasażer jest na wagę złota.Należy usprawnić sprzedaż biletów.Połączenie po raz drugi zostanie uruchomione
mam nadzieję że sprawy organizacyjne są zapięte na ostatni guzik.powodzenia.
ps. przyłączam się do sugestii Gk aby zaopatrzyć się w rozkład jazdy,który będzie dołączony do sobotniego wydania.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2009 - 15:15:03

- Wraca na trasę "jedynka” - jednak, że kursów będzie dużo mniej, niż było to rok temu. - Wtedy "jedynka” jechała za "jedynką”. Teraz to znacznie ograniczymy

Coś kiepsko pan obserwował, jedynki jeździły rzadko, a przed jedynką i za jedynką jechał... bus. Nowy rozkład na 2009 to już całkiem nieporozumienie, nikt nie będzie czekał godzinę na "jedynkę", tylko pojedzie busem.

#7 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2010 - 21:51:11

Odswiezam temat, byc moze ktos z was bedzie w stanie udzielic mi odpowiedzi, na jedno pytanie: Czy w tym roku kursuja Jedynki do Mielna, a takze czy czynna jest kolej z dworca do naszej wspanialej nadmorskiej miejscowosci? W Piatek musze przewiesc do Mielna rower, normalnie pojechalbym z nim Jedynka, ale tych cos dziwnie dawno nie widzialem, a jak ja wstawie rower do busa, na kolana go nie wezme ;) o przejezdzie oferowanym przez PKP tez cos ucichlo, czyzby to jednosezonowy wybryk? Macie jakis pomysl, jak przetrasportowac ten parszywy rower?

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2010 - 17:50:53

Pojechać nim. Ładna droga rowerowa, pół godziny i jesteś

#9 ~Grzechu~

~Grzechu~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2010 - 17:50:20

Witam. Mam pytanko czym najlepiej i najtaniej dojechać do Mielna? Na pociąg nie mam zniżek więc odpada. Co to są jedynki? Jak by ktoś miał namiary na jakieś busy to proszę podać nr tel. albo jakąś stronkę. Dzięki w niedzielę mam zamiar wyjeżdżać.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych