Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Do właścicieli sklepów mięsnych GZELLA

61 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~cracks~

~cracks~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2010 - 20:09:15

Jest nastawiona na bardzo niską temperaturę w porównaniu z
temperaturą na zewnątrz.Jak się stoi w kolejce to lodowate powietrze
napier..la na plecy i zaraz jestem zaziębiona.Inni klienci też narzekają
-że nie wspomnę o sprzedawczyniach.
Może one nie umieją nastawić klimatyzatora?-to je
przeszkolcie i problem z głowy!Moja sąsiadka rozchorowała się przez to
i dostała kataru i zapalenia oskrzeli.Ludzie!Zróbcie coś z tym!Nie
szkoda Wam klientów???

#2 ~jola~

~jola~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2010 - 20:48:36

Jest nastawiona na bardzo niską temperaturę w porównaniu z
temperaturą na zewnątrz.Jak się stoi w kolejce to lodowate powietrze
napier..la na plecy i zaraz jestem zaziębiona.Inni klienci też narzekają
-że nie wspomnę o sprzedawczyniach.
Może one nie umieją nastawić klimatyzatora?-to je
przeszkolcie i problem z głowy!Moja sąsiadka rozchorowała się przez to
i dostała kataru i zapalenia oskrzeli.Ludzie!Zróbcie coś z tym!Nie
szkoda Wam klientów???

NIKT NIE KAŻE TOBIE ROBIĆ TAM ZAKUPÓW. TRZEBA BYĆ TWARDYM A NIE MIĘTKIM :rolleyes:

#3 ~in~

~in~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2010 - 06:26:33

NIKT NIE KAŻE TOBIE ROBIĆ TAM ZAKUPÓW. TRZEBA BYĆ TWARDYM A NIE MIĘTKIM :rolleyes:

poszła jola do przedszkola,zapomniała parasola,srały muchy będzie wiosna,żeby lepiej trawa rosła.A klimatyzacja jak była,tak jest niewyregulowana.

#4 ~kuba~

~kuba~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2010 - 21:01:16

#5 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2010 - 14:30:33

Temperatura jaka panuje na sali sprzedaży, oraz temperatura jaka jest ustawiona na pilocie do klimatyzatora jest jasno określona w Księdze Standardów, która stanowi zbiór podstawowych zasad obowiązujących w sklepach korporacji GZELLA NET sp. z o.o. Dla nas jako pracowników Księga Standardów to wyjątkowa bzdura, ale Szanowni Klienci nawet nie mają pojęcią, że coś takiego istnieje. Na podstawie tej Księgi, za złamanie jakiegokolwiek zapisu, który jest w niej zawarty - my pracownicy jesteśmy surowo karani. To nie jest nasz wymysł tylko zarządu firmy. Zauważcie, że na każdej sali sprzedaży w sklepie Gzella jest termometr. Temperatura nie może przekraczać 19st.C. W przypadku kontroli taka temperatura musi być na sklepie. Inaczej Koordynator może zabrac nam premię.

#6 ~lekarz~

~lekarz~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2010 - 18:38:19

Temperatura jaka panuje na sali sprzedaży, oraz temperatura jaka jest ustawiona na pilocie do klimatyzatora jest jasno określona w Księdze Standardów, która stanowi zbiór podstawowych zasad obowiązujących w sklepach korporacji GZELLA NET sp. z o.o. Dla nas jako pracowników Księga Standardów to wyjątkowa bzdura, ale Szanowni Klienci nawet nie mają pojęcią, że coś takiego istnieje. Na podstawie tej Księgi, za złamanie jakiegokolwiek zapisu, który jest w niej zawarty - my pracownicy jesteśmy surowo karani. To nie jest nasz wymysł tylko zarządu firmy. Zauważcie, że na każdej sali sprzedaży w sklepie Gzella jest termometr. Temperatura nie może przekraczać 19st.C. W przypadku kontroli taka temperatura musi być na sklepie. Inaczej Koordynator może zabrac nam premię.

Różnica temperatur :pomieszczenie klimatyzowane a temperatura na zewnątrz tego pomieszczenia powinna wynosić kilka stopni,max 7 st.C. jeśli człowiek przebywa w tym pomieszczeniu krócej niż 3 godz.Ponadto nawiew powietrza nie może być skierowany bezpośrednio na osoby w nim przebywające!A w kilku sklepach Gzella niestety powietrze jest skierowane bezpośrednio na klientów.Sama sprawdzałam.Osobiście jak w jakimś sklepie jest za zimno-po prostu nie robię zakupów.Idę tam, gdzie obsługa dba o zdrowie klienta!

#7 ~malina~

~malina~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2011 - 11:43:13

Panie sprzedawczynie zachowują się jakby były właścicielkami. Wciskają wszystko jak leci. Czy to znaczy, że mają płacone od sprzedaży?
Po zwróceniu im uwagi, że coś żle sprzedały, usłyszałam, że jestem bezczelna! Czy takiego obsługiwania uczą na szkoleniach? Zawiodłam się bardzo na paniach w jednym z kołobrzeskich sklepów.

#8 ~banan~

~banan~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2011 - 12:31:58

Panie sprzedawczynie zachowują się jakby były właścicielkami. Wciskają wszystko jak leci. Czy to znaczy, że mają płacone od sprzedaży?
Po zwróceniu im uwagi, że coś żle sprzedały, usłyszałam, że jestem bezczelna! Czy takiego obsługiwania uczą na szkoleniach? Zawiodłam się bardzo na paniach w jednym z kołobrzeskich sklepów.

Wal malinka śmiało,w którym???!!!

#9 ~Alina~

~Alina~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2011 - 19:47:23

Widać takie zachowanie ekspedientek w sklepach sieciowych Gzella jest normalne. Miałam (nie)przyjemność robić zakupy w sklepie w Koszalinie i niestety nadziałam się na podłożoną wędlinę z pod maszyny (widocznie zeschnięta) i na mieszane skrzydełka. Po zwróceniu uwagi, Pani zza lady podniosła na mnie głos. Sklepy takie mają piękne, a obsługa nie dość, że leniwa to jeszcze pyskata.

#10 ~marta~

~marta~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2011 - 18:40:47

Widać takie zachowanie ekspedientek w sklepach sieciowych Gzella jest normalne. Miałam (nie)przyjemność robić zakupy w sklepie w Koszalinie i niestety nadziałam się na podłożoną wędlinę z pod maszyny (widocznie zeschnięta) i na mieszane skrzydełka. Po zwróceniu uwagi, Pani zza lady podniosła na mnie głos. Sklepy takie mają piękne, a obsługa nie dość, że leniwa to jeszcze pyskata.

#11 ~marta~

~marta~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2011 - 18:46:45

Pani Alino,takie osoby jak pani powinny robić zakupy tylko w marketach...pozdrawiam wszystkie dziewczyny pracujące w tych delikatesach i życzę jak najwięcej cierpliwości.

#12 ~marta~

~marta~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2011 - 18:48:40

Wal malinka śmiało,w którym???!!!

#13 ~marta~

~marta~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2011 - 18:52:41

Pani Malinie proponuje robienie zakupów w biedronce i będzie ok,pozdrawiam!

#14 ~gośc~

~gośc~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2011 - 07:41:43

Pani Malinie proponuje robienie zakupów w biedronce i będzie ok,pozdrawiam!

pewnie masz procent od sprzedaży bo zakładam ,że jesteś pracownicą tej firmy

#15 ~zosssia~

~zosssia~
  • Goście

Napisano 18 maj 2011 - 18:11:45

oczywiscie ze maja placone od sprzedazy,jak za malo sprzedane to po premi!!!najeb......sie 13h a oni ci jeszcze premie zabiora!!! brak slow!!!

#16 ~zossiaaa~

~zossiaaa~
  • Goście

Napisano 18 maj 2011 - 18:54:32

i te ich smieszne kontrole!!!powinny sie odbywac po zamknieciu sklepu lub przed jego otwarciem!!!oczywiscie kontrole sa potrzebne wiadomo ale nie w taki sposob jak oni to robia!!!Maja ludzi za nic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#17 ~gosć~

~gosć~
  • Goście

Napisano 18 maj 2011 - 20:14:19

to teraz rozumiem te ich ich spojrzenia jak poproszę 20 dkg jakiejś wędliny,ale po co mi więcej jak mieszkam sam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#18 ~kupujacy~

~kupujacy~
  • Goście

Napisano 18 maj 2011 - 20:43:42

Ja terz robie zakupy w tych sklepach,co ty zrzedo,jest super \panie uprzejme,a wkurzaja mnie takie zrzedy,co po kilka minut prosze 8 dkg,pasztetowej,7 plasterkow,salsesonu,petko kaszanki,2 plasterki szynki ,4 plastry poledwicy z drobiu,2 kostki na zupe,i jeszcze tak zamawiaja po kilka plasterkow,z zegarkiem na reku jedna zrzede trzeba ubslugtwac kilka minut,ja stoje sie wku,,,,m,a musze odstac bo zonka mi popusci,masz kupic i tyle.Stojac tyle mazna zamarznac na kosc.Pozdrawiam Panie ktore musza jeszcze sluchac jasnie wysokie zrzedy.

#19 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 18 maj 2011 - 21:30:02

Ja terz robie zakupy w tych sklepach,co ty zrzedo,jest super \panie uprzejme,a wkurzaja mnie takie zrzedy,co po kilka minut prosze 8 dkg,pasztetowej,7 plasterkow,salsesonu,petko kaszanki,2 plasterki szynki ,4 plastry poledwicy z drobiu,2 kostki na zupe,i jeszcze tak zamawiaja po kilka plasterkow,z zegarkiem na reku jedna zrzede trzeba ubslugtwac kilka minut,ja stoje sie wku,,,,m,a musze odstac bo zonka mi popusci,masz kupic i tyle.Stojac tyle mazna zamarznac na kosc.Pozdrawiam Panie ktore musza jeszcze sluchac jasnie wysokie zrzedy.

wróć do szkoły i naucz się poprawnej polszczyzny!

#20 ~klient~

~klient~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2011 - 15:16:37

Robiac kiedys zakupy w Gzeli bylo ok .Teraz za kazdym razem jest niemilo obsluga tragedia pyskata nieuprzejma niegrzeczna szczegulnie na Gieldowej.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych