Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dobra metoda na te straszne pryszcze :: zobacz komentowany artykuł

65 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~dżoł~

~dżoł~
  • Goście

Napisano 29 maj 2008 - 18:24:00

chciałam zauważyc, ze same leki i kremy itp. nie wyleczą trądziku bo jest on związany z całą gospodarką organizmu. Poczytajcie rady z artykułu na lovetrap.pl o trądziku. Polecam.

#2 ~chomiczka~

~chomiczka~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2008 - 19:35:01

No przeczytalam. Racja , odpowiednia dieta i tryb zycia maja duzy wplyw na stan cery. dobry artykuł.

#3 ~renia~

~renia~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2008 - 21:40:15

Przede wszystkim trzeba odrzucic tłuszcz i słodycze! Na lovetrap chyba o tym pisza, bo kiedys czytalam. ale głównie mija z wiekiem :D

#4 ~Joanna~

~Joanna~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2008 - 08:58:30

sory ale dieta to mit

jakis redaktor powypisywał bzdety :)

#5 ~renia~

~renia~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2008 - 14:43:16

Nie prawda, im tłuściej sie od zywiasz, tym bardziej masz tłustą cere i powstaja pryszcze. Moja koleżanka jadła mnóstwo słodyczy i jej cera sie bardzo pogorszyła!
Niestety to nie mit! JEST DOKłADNIE TAK JAK NAPISANE

#6 ~moniapog~

~moniapog~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2009 - 19:24:17

Witam
Na pryszcze proponuje suplement diety Cerabit i to jest w tabletkach wiec działa wewnetrznie i do tego żel do mycia twarzy

#7 ~Gość (Agnieszka)~

~Gość (Agnieszka)~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2009 - 08:11:55

Zgadzam się z renią, dieta ma ogromny wpływ na stan naszego zdrowia i cery. Monia a możesz coś więcej napisać o tym Cerabicie, ostatnio jest bardzo reklamowany. Czy sama go używasz i jakie są efekty?

#8 ~marcin~

~marcin~
  • Goście

Napisano 24 luty 2010 - 15:12:15

Ten ochydny trądzik , znowu wrócił po pół roku teraz nie mam kasy isc do prywatnego dermatologa a na państwowego szkoda mi czasu . leczyłem sie miesiąc i teraz pora na czyszczenie twarzy i mediderme tzw kwas leczniczy , juz to raz przechodziłem 3 miesiące leczenia i ani jednej krostki tylko ze jeden zabieg to koszt 300 zł a ja nie mam nic. Wygrałem przed wczoraj ipoda 8 Gb i zamierzam go sprzedać bo potrzebuje natychmiast gotówki jestem w stanie dużo opuścić szkoda ze mi z tego Lockerz.com kasy nie przysłali bo by sie przydała jak nie wiem. Wiecie moze jak zdobył szybko szmal bo nie długo mój termin na mediderme i nie wiem co zrobić , moge komuś wysłać zaproszenie na Lockerz.com za darmo nagrody gwarantowane na 100% ja wygrałem i kolega wygrał tylko on tylko 5 koszulek bo miał mało punktów , jakby co to piszcie na moje gg 13873167 , sprzedam ipoda i do Warszawy na mediderme bo ładna twarz jest mi bardziej potrzebna niż jakieś zabawki.

#9 ~Agnieszka7777~

~Agnieszka7777~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2010 - 11:47:35

Kupiłam jednak Cerabit zestaw i jestem mile zaskoczona, że tak ładnie działa. Cera stała się ładniejsza, krosty stopniowo znikały a nowe się nie pojawiły. Jednak na efekty trzeba poczekać.

#10 ~Ula_kik~

~Ula_kik~
  • Goście

Napisano 05 październik 2010 - 07:22:46

dobra metoda to odwiedzic dobra kosmetyczke np w Denique (wwa)

#11 ~Paulinka~

~Paulinka~
  • Goście

Napisano 31 październik 2010 - 19:35:47

Hej dziewczyny ;*

Jeśli chodzi o mnie to poszłam do dermatologa by zapytać czy coś da się zrobić z moją buzią, okazało się, że tak. Przepisała mi lek epiduo. Powiedziała mi także parę ważnych rzeczy które może Wam też się przydadzą:
*na początku robić przerwę 4dni i z czasem jeśli zauważa się mniejsze zaczerwienienie zmniejszać ten okres przerwy do 3dni potem do 2 i jeśli będzie ok stosować go codziennie
*to jest leczenie i ten proces jest długotrwały
*przed zastosowaniem leku trzeba umyć buzię, odczekać 30min i dopiero nałożyć krem, jeśli krem bardzo podrażnia skórę to po użyciu kiedy się wchłonie trzeba zastosować krem nawilżający
*ilość kremu to na opuszku palca ziarko grochu, rozdzielic na 5: czoło, policzki, nos i broda

To tyle jeśli chodzi o instrukcje jakie dostałam od mojej Pani Dermatolog. Napiszę Wam jakie efekty przyniosła mi maść ;)

#12 ~lekarz~

~lekarz~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2010 - 12:38:05

Na te "DWA" pryszcze tylko silikon pomoze .

#13 ~dirtydiana~

~dirtydiana~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2010 - 22:07:52

Hej, osobiście polecam Epiduo, jest to żel na receptę, który mi bardzo pomógł. Po jakiś 3 miesiącach smarowania widać wyraźne efekty. Do tego smarowałam się kremami nawilżającymi aby trochę nawilżyć cerę. No i do tego trzeba trzymać odpowiednią dietę a jako że jestem uzależniona od czekolady to miałam z tym drobny problem ale teraz jest okej ^^

#14 marzenia3

marzenia3

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 16 styczeń 2012 - 17:03:30

Witam wszystkich. Trądzik to walka na długie lata - wiem bo sama zmagałam się z tą chorobą skóry.
Mi pomogła wizyta u dermatologa - najlepiej wybrać się do niego jak najszybciej!

Użytkownik marzenia3 edytował ten post 19 styczeń 2012 - 12:57:31

#15 ~*ati~

~*ati~
  • Goście

Napisano 13 luty 2012 - 14:16:39

Cze wszystkim :) Po kilku latach poszukiwan w koncu odalazlam skuteczny i nie drogi sposob na pryszcze! :) AFRONIS (ADONIS AFRODYTA) PŁYN 100 ML dostepny w aptekach :) Pomogl nie tylko mi, ale rowniez moim znajomym. Stosowalam go przez okolo 5 miesiecy z przerwami, aby skora sie do niego nie przyzwyczaila. Poczatkowo stosowalam go codziennie rano i wieczorem (rano po przemyciu twarzy wacikiem nasaczonym plynem po ok. 5 min. aplikowalam krem nawilzajacy i tak samo wieczorem. Miedzy czasie stosowalam rowniez- Garnier Czysta Skóra 3 w 1: Preparat Myjący, Peeling I Maseczka- raz w tygodniu jako maseczka, natomiast po demakijazu jako preparat myjacy, ma bardzo silne dzialanie i nie jest dla kazdego, zwlaszcza dla cery bardzo wrazliwej i naczynkowej, jednakze mozna ten preparat zamienic na delikatniejszy np. "Face" maseczka w dwóch krokach dostepna w Tesco- polecam- oraz jakiś zel myjacy do stosowania zwlaszcza po demakijazu) Po okolo miesiacu stosowania plynu AFRONIS zaczelam go stosowac tylko wieczorem. Po jakims czasie zaczelam go stosowac tylko punktowo na wypryski, az po okolo 5 miesiacach nie byl mi zupelnie potrzebyny, bo pryszcze zniknely, oczywiscie od czasu do czasu, gdy jakis pryszcz ukarze sie na horyzoncie odrazu siegam po AFRONIS i po kilku dniach nie ma po nim sladu.:) Jedyna wada tego plynu jest to ze skora bardzo sie luszczy i wysusza, ale sopkojnie stosujac odpowiednie preparaty nawilzajace i odzywcze np. kremy i maseczki mozna sobie z tym fantem poradzic :) Najwazniejszym elementem stosowania plynu jest systematycznosc oraz cierpliwosc :D P.S- pamietam jak kiedys sama szukalam pomocy na roznych forach itp., ale nie ma co sie poddawac- `Życie jest za krótkie by się wszystkim przejmować ;)

#16 ~kamil~

~kamil~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2013 - 18:33:26

Ja poszedlem do dermatologa i przepisal mi zel i tabletki i po 3 dniach sa efekty!

#17 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 02 maj 2013 - 14:50:13

na pryszcze i wągry stosuje Curiosin, - nie wysusza skóry!!! Poleciła mi dermatolog, bo inne preparaty to tak słabo działały i faktycznie skóra potem była fatalna. Curiosin jest bez recepty i można smarować kilka razy dziennie, najlepiej na noc. Super szybko goi rożne wypryski z całego ciała , tez z twarzy.

#18 ~graża~

~graża~
  • Goście

Napisano 09 maj 2013 - 18:20:47

W moim przypadku również nie wystarczają same kosmetyki i musiałam się uzbroić w równiez inny preparat na trądzik , a minowicie suplement diety. Do tej pory nie byłam przekonana co do skuteczności tych środków, ale od kiedy go stosuje widzę znaczącą poprawę, pryszcze pojawiaja się znacznie rzadziej i łatwo się ich pozbyć, nie zaogniają się.

#19 ~Irka~

~Irka~
  • Goście

Napisano 20 maj 2013 - 09:24:38

Ja musiałam udać się na zabieg leczenia trądziku do Yasumi epil, bo maści i inne leki nie dawały odpowiednich rezultatów. Nie mogłam się już dłużej z tym męczyć, bo nie wyglądało to za dobrze. Już nie byłąm w stanie tego zatuszować.

#20 magdalena233

magdalena233

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 10 czerwiec 2013 - 13:09:09

Tabletki na trądzik - derminax.pl Złożyłem zamówienie i dostałem je na czas, a tabletki działają świetnie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych