Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dobra metoda na te straszne pryszcze :: zobacz komentowany artykuł

64 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~wacek wacka~

~wacek wacka~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2015 - 15:02:22

proszę go przywiązać do uda i przestanie straszyć

do czyjego ?

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2015 - 15:07:18

do czyjego ?

jak się uda to do swojego,,,,

#43 ~wacek wacka~

~wacek wacka~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2015 - 16:54:29

jak się uda to do swojego,,,,

a ja myslalem , ze do twojego !

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2015 - 17:43:27

a ja myslalem , ze do twojego !

przecież Ty masz problem a nie ja,,,,

#45 nieznanik

nieznanik

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 09 sierpień 2015 - 22:23:30

Ja pomimo, ze mam 27 lat, to też ma problem z krostkami, ale nie z powodu hormonów czy coś, tylko od golenia. skóra moja bardzo tego nie lubi.. i nie mówicie mi że powinienem używać lepszej maszynki, bo próbowałem juz wiele kombinacji czy to zwykłymi maszynkami manualnymi czy elektrykami.powiem wam jedno - do facetów mówię, że jak wasza skóra nie lubi golenia i jest podrażniona, to trzeba szukać w czymś do golenia i po goleniu co zapewni waszej skórze ulge.

Ja w końcu doszedłem do tego, ze żele z Gilette u  mnie sprawdzają sie najlepiej. pokazałbymwam jaki mam, ale nie jestem u siebie w mieszkaniu, ale krem pokażę, bo tu sie nie pomyle, bo tylko jeden ta firma produkuje, to taki z guam dla facetów i szczerze wam powiem, ze próblowałem nawet kremów loreala  cały czas miałem krostki od podrażnienia. tylko po tym nie mam.

#46 ~kankon~

~kankon~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2015 - 12:31:29

Aplikator na wypryski HB, jedynie zadbajcie o systematyczność, w takim wypadku wszystko będzie wyglądało jak należy, ale po czasie - cera wróci do normalności, nie powinny się na niej pojawiać nawet zaczerwienienia.

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 październik 2015 - 12:27:28

Używam aplikatora na wypryski HB - znakomity produkt, mocno odmienił wygląd mojej skóry, a przede wszystkim nie wróciły mi żadne ślady - skóra wygląda zdrowo, tak jak powinna. Efekt super - jak dotąd nic nie wróciło.

#48 ~pestek~

~pestek~
  • Goście

Napisano 29 październik 2015 - 13:29:38

Wystarczy zastosować aplikator na wypryski HB, tylko to wszystko musi się dziać systematycznie. Ślady powinny stopniowo znikać, nic negatywnego nie będzie się tam pojawiało, tak więc cele są możliwe do realizacji - musicie tylko dbać o tą pielęgnację.

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 październik 2015 - 14:30:39

Okłady z olejku rycynowego najskuteczniejsze na pryszcze.

#50 ~haparesek~

~haparesek~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2016 - 13:24:43

Wystarczy aplikator na wypryski HB - stosowany systematycznie. Doprowadzenie cery do normalności wymaga czasu, podejścia, ale na spokojnie dacie sobie radę, wiem jak to wyglądało u mnie i jaki efekt udało się uzyskać.

#51 ~Balin~

~Balin~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2017 - 16:10:54

Zgadzam się z dziewczynami, walka z pryszczami wymaga czasu i cierpliwości. Codziennie rano i wieczorem przemywamy twarz odpowiedni dobranym dla siebie kosmetykiem. Do tego idzie odpowiedni lek lub żel, krem na pryszcze. Mi najskuteczniej pomógł mediqskin różowy. Stopniowo zwalczył krosty i pozostawił po nich ładną skórę, bez przesuszeń, podrażnień, blizn itp. 

#52 moloko

moloko

Swojak

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPipPip
  • 107 postów

Napisano 27 lipiec 2017 - 11:20:56

ja uważam że problem pryszczy trzeba skonsultować z dermatologiem bo lepiej nie działać na własną rękę. Tak to tylko można sobie zaszkodzić. 

#53 ~Joanna~

~Joanna~
  • Goście

Napisano 19 październik 2017 - 12:46:40

Zgadzam się z dziewczynami, walka z pryszczami wymaga czasu i cierpliwości. Codziennie rano i wieczorem przemywamy twarz odpowiedni dobranym dla siebie kosmetykiem. Do tego idzie odpowiedni lek lub żel, krem na pryszcze. Mi najskuteczniej pomógł mediqskin różowy. Stopniowo zwalczył krosty i pozostawił po nich ładną skórę, bez przesuszeń, podrażnień, blizn itp. 

Potwierdzam, walka z pryszczami to pewien proces. Nie ma co liczyć na sukces w ciągu trzech dni. U mnie efekty były widoczne po wprowadzeniu zmian żywieniowych, zakupie innego preparatu do higieny twarzy, oraz regularnemu stosowaniu powyższego żelu punktowego. 

#54 ~Thor~

~Thor~
  • Goście

Napisano 25 październik 2017 - 20:40:50

Balin ma rację, rumianek to stanowczo za mało na walkę z krostami. Trzeba żelu z dobrym i przemyślanym składem, żeby liczyć na efekty i normalnie wyglądać. 

#55 ~Rony~

~Rony~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2017 - 21:11:01

Postanowiłam i ja wypróbować wasz żel na pryszcze, chcę w nowym roku rozpocząć nowy etap w swoim życiu i pozbyć się tego z twarzy. Przez te krosty rezygnuję ze wszystkich wyjść. Mam już tego serdecznie dość. To dopiero parę dni ale widzę, że będzie naprawdę dobrze. 

#56 ~paretos~

~paretos~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2018 - 13:12:35

Używajcie przede wszystkim aplikatora na wypryski od HB - poprawę powinien przynieść zdecydowaną. Oczywiście wszystko wymaga czasu, systematyczności, ale generalnie stan swojej cery poprawicie. Po prostu musicie się zaangażować. W celu uzyskania naprawdę dużej zmiany potrzebny jest czas, ale wszystko jest do zrobienia. 

#57 ~straszny pryszcz~

~straszny pryszcz~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2019 - 12:44:05

lepiej nie pryskac na te wypryski

#58 ~kamilawilkoo~

~kamilawilkoo~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2019 - 12:47:52

Bardzo długo borykałam się z trądzikiem. Trudno było mi znaleźć podkład, który nie zapychał mojej skóry. Od jakiegoś czasu stosuje podkład mineralny z eshopannabelle. Bardzo ładnie kryje i matuje cerę. Dodatkowo utrzymuje się bez poprawek  cały dzień w pracy. 

#59 ~PRYSZCZ~

~PRYSZCZ~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2019 - 20:27:37

ale kogo to ?

#60 Mateusz Matista

Mateusz Matista

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 17 kwiecień 2019 - 19:58:42

Najlepiej nie robić nic na własną rękę, w trudnych przypadkach pomoc specjalistów jest jak najbardziej wskazana, mi po samoleczeniu zostały przebarwienia i głębokie blizny, które leczyłem w Warszawie w Klinice Krajewski, na szczęście terapia laserem poskutkowała :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych