Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dobra metoda na te straszne pryszcze :: zobacz komentowany artykuł

67 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Iwa~

~Iwa~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2019 - 16:08:47

Dieta, rózne środki z apteki, regularne oczyszczanie. Maseczki z węglem świetnie oczyszczają, ja lubie te w płachcie, żebym nie musiała odrywać od twarzy. Enilome ma takie, do kupienia w aptece doz.

#62 ~misia.xs~

~misia.xs~
  • Goście

Napisano 01 maj 2019 - 07:50:50

Ja uwielbiam te kosmetyki, są takie fajne delikatne, nie podrażniają nawet mojej mega wrażliwej skóry, ale maseczki jeszcze nie miałam. Tym razem mam do zamówienia lei na receptę, więc odbiór stacjonarnie, ale przynajmniej będzie czekała paczka przygotowana.

#63 wiolapar

wiolapar

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 13 maj 2019 - 19:43:17

Sol morska.

#64 akii

akii

Bywalec

• PipPipPip
  • 88 postów

Napisano 10 marzec 2020 - 07:19:13

Hydraphase Riche dość mocno nawilża i ma przedłużone działanie.
Moja skóra jest bardzo sucha i straaaasznie szybko się złuszczała mimo stosowanych kremów (Soraya, Lirene itp.). LRP nanosi się niewielką ilość, a działa od pierwszego pociągnięcia ręką po twarzy ......

Jesli chodzi o walkę z pryszczami oraz zaskórnikami to u mnie dobre efekty daje manualne oczyszczanie cery. Domowe peelingi też pomagaja ale nie są tak wystarczające jak oczysczanie w gabinecie kosmetycznym.  https://www.zdrowy-s...zczanie-twarzy/

Użytkownik akii edytował ten post 31 marzec 2020 - 09:41:41

#65 soyaboss

soyaboss

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 02 kwiecień 2020 - 11:25:35

Mogę polecic jeden z najlepszych produktów na trądzik
Nonacne to preparat wspomagający cerę trądzikową. Składniki produktu pomagają w eliminacji trądzika i zapobiegają jego nawrotowi. Regularne przyjmowanie suplementu prowadzi do pięknej i gładkiej cery.

Produkt jest bardzo popularny wśród nastolatków oraz dorosłych
https://nplink.net/909izpc5

#66 kamila23

kamila23

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 15 kwiecień 2020 - 08:37:06

Trafiłam na olejek z drzewa herbacianego przy okazji szukania pilników do żelu

#67 Izaaa

Izaaa

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 23 maj 2020 - 12:22:18

Witam :) Jestem kosmetologiem i chętnie pomogę :)

Oczywiście to co jemy ma też wpływ na nasz organizm, najlepiej ograniczyć cukier i starac się nie spożywać wysokoprzetworzonej żywnośći, oraz tej nafaszerowanej tłuszczami trans.

To co jest bardzo ważne to odpowiednia pielęgnacja.

Niestety wiele zwykłych drogeryjnych żeli do mycia twarzy jest bardzo agresywna i pogarsza problem, wydzielanie sebum i pojawiają się nastepne stany zapalne i wypryski

tak samo jak i te zwykłe kremy też powodują problemy bo zapychają skórę i nie mają takiego działania jakie powinny mieć

Polecam skorzystać z naturalnych dermokosmetyków z Organic Life seria #NoProblem

Produkty te ograniczają w skórze poziom 5-alfareduktazy co przyczynia się do zmniejszenia łojotoku i dalszych jego konsekwencji

Przede wszystkim seria zawiera aktywne srebro koloidalne które jest naturalnym antybiotykiem.

Najnowsze badania aparaturowe potwierdziły znaczną poprawę :)

Sama miałam kiedys problem z trądzikiem i wiem jak to jest i żałuję że wcześniej nie trafiłam na tę serię :)

Organic Life zawiera naturalne dermokosmetyki do codziennego użytku, z dużą ilością ekstraktów z ziół, z naturalnymi olejami. Mają świetne dermokosmetyki na różne problemy a także dla osób, które chcą zdrowej pielęgnacji.

Mają działanie dużo silniejsze i skuteczniejsze od zwykłych kosmetyków a przy tym są zdrowe dla naszego organizmu i nie wywołują "efektu bumeranga"

https://pl630421.org...l/register.html - najlepiej jest się zarejestrować gdy chcemy dokonać zakupu bo dostajemy z góry 25% zniżki i mamy ją już na zawsze, warunkiem jest dokonanie zakupu za min 160 zł

#68 ~polianka~

~polianka~
  • Goście

Napisano 24 maj 2020 - 20:50:38

Ja używam kosmetyki z olejkiem z konipii siewnych , super własnie jak sie ma takie problemy z trądzikiem. Sama kupuje te z Bielendy z serii CBD Cannabidiol.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych