Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dobra wróżka w Koszalinie - polećcie

64 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~izka~

~izka~
  • Goście

Napisano 22 maj 2015 - 13:26:19

Bóg Was z tego rozliczy!!!!!!!!!!!!

ha ha ha piekny tekst................umieram!!! strzał w  10!!!

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2015 - 17:10:46

Wierzyła już kiedyś taka jedna w gusła to jej potem noga uschła. Wróżyć to sobie można z fusów i lania wosku.

#43 ~pisior~

~pisior~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2015 - 17:22:49

Polecam dudzia elekta !

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2015 - 17:52:37

Nie wróżek a pracy i chleba dzisiaj potrzeba.

#45 ~pan tadeusz~

~pan tadeusz~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2015 - 18:42:19

To daj prace na normalna umowe a nie tylko na czarno bez podatku . Wtedy i cheb sie znajdzie .

#46 ortoskin

ortoskin

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 09 sierpień 2015 - 16:33:49

Wróżki też potrzebują chleba (na głodnego trudno zmyślać)

#47 ~Ktosiek~

~Ktosiek~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2015 - 09:29:17

Korzystanie z usług wróżki jest zwykłym bałwochwalstwem. Nie można służyć Bogu i szatanowi jednocześnie. Ludzie nie widzą w tym nic złego,bo to przecież taka mała pomoc od sił tajemnych. Nic się złego nie dzieje, jak o coś się spytam. Zapominają, że to pochodzi od demonów, a nie od Boga. Nie ma podziału na czarną czy białą magię- to wszystko magia. Niezależnie ile obrazków świętych wisi w pokoju u wrózki i co ona mówi o swoim darze, nie dajcie się omamić.  

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2016 - 16:30:37

Polecam wróżkę Marinę ze Szczecinka. Godna polecenia wróżka, świetna tarocistka. Wszystkie wróżby się sprawdziły. Można się z nią umówić prywatnie skype wrozkamarina telefon 501056351. 100% ZADOWOLENIA.

#49 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2016 - 18:16:22

Polecam wróżkę Marinę ze Szczecinka. Godna polecenia wróżka, świetna tarocistka. Wszystkie wróżby się sprawdziły. Można się z nią umówić prywatnie skype wrozkamarina telefon 501056351. 100% ZADOWOLENIA.

Również korzystam z  usług wróżki Mariny, prywatnie, szczególnie z jej oczyszczenia. Polecam i wam - kontakt do nie to - 501056351. Przyjmuje również w domu.

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2016 - 07:44:37

Sami sprowadzacie na siebie zło chodząc do wróżki.Zaczyna się od wróżki a kończy się na odzumie a później to już ksiądz nie pomoże.Wróżka czy Wróżbit całej prawdy nie powie to kant ale otwiera drogę do duchów i demonów a wy nie jesteście tego świadomi jak działa ta potęga

#51 ~ada~

~ada~
  • Goście

Napisano 20 luty 2017 - 11:57:04

A ja polecam Wróżkę Bonitę.Niesamowita wróżka i cudowny człowiek. Przepowiedziała mi zmianę pracy i studia kilka lat temu, gdzie biorąc pod uwagę moją sytuację wtedy było to raczej niemożliwe (3 małych dzieci, marna praca i w perspektywie rozwód). 
Wszystko się sprawdziło !!! 
Mojej koleżance przepowiedziała ciążę choć lekarze mówili, że ma małe szanse na dziecko. Dziś ma cudnego chłopczyka :). Jeszcze innej koleżance przepowiedziała wygraną rozprawę sądową :) i też wszystko się sprawdziło, choć sądziła się z ZUSem !!! 
Polecam ją każdemu. 

#52 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2017 - 12:18:16

Ma ktoś numer do Wróżki Bonity?

#53 ~Kurdupel homo~

~Kurdupel homo~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2017 - 21:13:43

Najlepsza wróżka to pedał na Nowogrodzkiej na kaczych łapach :) hehe !

#54 ~POLSKA W RUINIE~

~POLSKA W RUINIE~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2017 - 21:37:22

Czy wy polaczki cebulaczki już całkiem upadliście na te puste faszystowskie łby?Witać Bydło-szydło po totalnej porażce,kompromitacji Bananowej Republiki przed międzynarodową areną przywódców wszystkich 27 krajów Unii Europejskiej kwiatami jak ruskiego kosmonauty przez skomoromitowany pisowski rząd na płycie lotniska????? Czy wyście tam już całkiem odlecieliście????Można z tego się śmiać jak ja i inni emigranci ale to widział cały świat! To było pokazane jako oderwanie od rzeczywistości we wszystkich tv na świecie o memach nie wspomnę! FB grzeje się do czerwoności a rząd jest tam przedstawiany jak jakaś szalona ekipa podludzi z Tworków! Tyle afer tyle nie trafionych ustaw jak za PO-PSL i teraz PiSu to chyba żaden kraj w UE nie wprowadził.Tyle wałków na VAcie to polaczki są mistrzami świata!!! Lex Szyszko Reprywatyzacja reforma o szkolnictwie o służbie zdrowia o segregacji śmieci mundurki w szkołach umowy smieciowe i na umowe o zlecenie kredyty we frankach i tak można te deb***ne pomysły mnożyć non stop.Ja naprawdę się dziwię że tam jeszcze krew się nie leje na ulicach! W Bananowej Republice nie ma przepisu reformy która by przetrzymała próbę czasu i co nowi deb***e na wiejskiej to nowe ustawy przepisy reformy.TAM NIE MA NIC STAŁEGO.Nie wiadomo jakie przepisy będą za 3 lata! Urząd skarbowy z północy inaczej interpretuje przepisy niż ten w Warszawie i jeszcze inaczej niż ten z Wrocławia!!!! To jest państwo teoretycznie istniejące po prostu! A teraz cała UNIA Europejska puka się w głowę gdzie wy zmierzacie bez rozumu jak małpa tylko bez brzytwy bo każdy wie że Banana Republik jest bezbronna a wojsko w rozsypce....

#55 ~do pojebusa sławnianin1~

~do pojebusa sławnianin1~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2017 - 22:24:32

Czy wy polaczki cebulaczki już całkiem upadliście na te puste faszystowskie łby?Witać Bydło-szydło po totalnej porażce,kompromitacji Bananowej Republiki przed międzynarodową areną przywódców wszystkich 27 krajów Unii Europejskiej kwiatami jak ruskiego kosmonauty przez skomoromitowany pisowski rząd na płycie lotniska????? Czy wyście tam już całkiem odlecieliście????Można z tego się śmiać jak ja i inni emigranci ale to widział cały świat! To było pokazane jako oderwanie od rzeczywistości we wszystkich tv na świecie o memach nie wspomnę! FB grzeje się do czerwoności a rząd jest tam przedstawiany jak jakaś szalona ekipa podludzi z Tworków! Tyle afer tyle nie trafionych ustaw jak za PO-PSL i teraz PiSu to chyba żaden kraj w UE nie wprowadził.Tyle wałków na VAcie to polaczki są mistrzami świata!!! Lex Szyszko Reprywatyzacja reforma o szkolnictwie o służbie zdrowia o segregacji śmieci mundurki w szkołach umowy smieciowe i na umowe o zlecenie kredyty we frankach i tak można te deb***ne pomysły mnożyć non stop.Ja naprawdę się dziwię że tam jeszcze krew się nie leje na ulicach! W Bananowej Republice nie ma przepisu reformy która by przetrzymała próbę czasu i co nowi deb***e na wiejskiej to nowe ustawy przepisy reformy.TAM NIE MA NIC STAŁEGO.Nie wiadomo jakie przepisy będą za 3 lata! Urząd skarbowy z północy inaczej interpretuje przepisy niż ten w Warszawie i jeszcze inaczej niż ten z Wrocławia!!!! To jest państwo teoretycznie istniejące po prostu! A teraz cała UNIA Europejska puka się w głowę gdzie wy zmierzacie bez rozumu jak małpa tylko bez brzytwy bo każdy wie że Banana Republik jest bezbronna a wojsko w rozsypce....

Najlepsza wróżka to pedał na Nowogrodzkiej na kaczych łapach :) hehe !

sławnianin1, czy próbujesz się leczyć z tych pedalskich myśli?, a może dobrze ci z nimi :D

#56 ~Półtora metra~

~Półtora metra~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2017 - 11:51:16

Rybak złowił złotą rybkę.Ona mówi wypuść mnie to spełnienie twoje życzenie.Ok chce mieć półtora metrowego höja :) Rybka mówi OK zrobione a teraz wypuść mnie.Rybak po jakimś czasie patrzy w rozporek a tam nadal standardowe 20 cm :( Wraca do domu smutny podnosi kołdrę a tam Jarosław Kaczyński :) :) :) hahaha :)

#57 ~livinggg~

~livinggg~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2017 - 11:35:59

Robiłam wiele pisemnych portretów numerologicznych, ale najlepszy zdecydowanie od Morgany – Bogumiły Jaroszuk. Całe życie ujęte w liczbach dosłownie, w tym analiza potencjałów i szansa na szybsze rozwiązanie konfliktów. Z kilku rad skorzystałam i okazały się sprawdzone. Nie widziałam, żeby Morgana miała gdzieś złe opinie. To przede wszystkim doświadczona numerolog, a w takiej branży by się nie utrzymała, żeby nie była skuteczna. Tyle ode mnie :)

#58 ~Natalia~

~Natalia~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2017 - 12:39:44

A ja polecam Wróżkę Bonitę.Niesamowita wróżka i cudowny człowiek. Przepowiedziała mi zmianę pracy i studia kilka lat temu, gdzie biorąc pod uwagę moją sytuację wtedy było to raczej niemożliwe (3 małych dzieci, marna praca i w perspektywie rozwód). 
Wszystko się sprawdziło !!! 
Mojej koleżance przepowiedziała ciążę choć lekarze mówili, że ma małe szanse na dziecko. Dziś ma cudnego chłopczyka :). Jeszcze innej koleżance przepowiedziała wygraną rozprawę sądową :) i też wszystko się sprawdziło, choć sądziła się z ZUSem !!! 
Polecam ją każdemu. 

Czy mogłabym poprosić o namiar na ową wróżkę?

#59 ~launch beeston~

~launch beeston~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2018 - 12:22:51

.

#60 ~N205~

~N205~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2018 - 12:34:22

powiem szczerze, że we wróżbach coś jest na serio. Ogólnie nie znam się na ezo wo ogóle, tyle o ile korzystam ale coś w tym jest. Z mojej opinii dobra jest Vitalissa, pisałam kilkakrotnie zawsze zadając pytania, na pewno na większość strzeliła dosłownie aż byłam zdzwiona, tzn. w szczegóły ale trzeba dobrze zrozumieć odczyt z kart. Zamawiałam ogólną tzn. tak ogólnie na przyszłość, strzeliła w związek i co się stanie, reszte dopiero za pare lat ocenie, takie tam zmiany pracy już się pokryły, ale potwierdzić trzeba jak się ogólnie to wszytko poukłada, jak wróżba mówi. jak narazie polecam

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych