Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dobra wróżka w Koszalinie - polećcie

64 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 luty 2018 - 16:42:01

Pracuję  i mieszkam w Koszalinie, ale pochodzę z Łeby, kobietom i dziewczynom z Łeby przydała się pomoc moralna od innych kobiet, bo niektóre kobiety w Łebie są ścigane przez mężczyzn!!!

#62 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2018 - 19:47:42

Pracuję  i mieszkam w Koszalinie, ale pochodzę z Łeby, kobietom i dziewczynom z Łeby przydała się pomoc moralna od innych kobiet, bo niektóre kobiety w Łebie są ścigane przez mężczyzn!!!

U Ciebie z przykrywką jest wszystko O.K.?

#63 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 24 maj 2018 - 11:47:27

Również korzystam z  usług wróżki Mariny, prywatnie, szczególnie z jej oczyszczenia. Polecam i wam - kontakt do nie to - 501056351. Przyjmuje również w domu.

Rok temu zasięgnęłam porady wróżki Mariny ze Szczecinka, ponieważ miałam problem z pracą i zdrowiem a dowiedziałam się od koleżanki że ona ustawia czakry i zajmuje się bioenergoterapią. Powiedziała mi że pracę dopiero znajdę w przeciągu roku, i  będę rozwodzić się ze swoim mężem, nie wierzyłam totalnie tej pani. Lecz mija rok  a ja składam pozew rozwodowy i niedawno znalazłam pracę która mi odpowiada. Więc mogę stwierdzić ta wróżka potrafi zaglądać w przyszłość. Polecam.

#64 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2019 - 21:42:48

Mam nr tel do wróżki z matejki. Podam na maila.

#65 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2019 - 21:44:28

Witam. Prosze o podanie adresu internetowego do Pani Pozorskiej. Dziekuje

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych