Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

dobry ginekolog koszalin kto?

23 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~karolina~

~karolina~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2012 - 22:12:16

czy zna ktos naprawde dobrego ginekologa z koszalina

#2 ~lekarz nie doktor~

~lekarz nie doktor~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2012 - 17:54:34

Nie tylko lekarz ma byc czysty ale i pacjent.

#3 ~zadowolona pacjentka~

~zadowolona pacjentka~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2012 - 07:23:16

Grzegorz Semmler, który przyjmuje w Przychodni na ul. Kościuszki jest nie tylko lekarzem kompetentnym, ale też bardzo miłym i ogólnie dostępnym. Można dostać się do niego bez wcześniejszej rejestracji, ale godziny przyjęć nie bardzo pasują kobietom pracującym - codziennie do godz. 13, tylko w środy do 17.

#4 ~Wera~

~Wera~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2013 - 16:40:13

A ja Ci polecam placówki, które współpracują z Medicover na terenie Koszalina. Ja chodziłam do Cliniki. Sprawdz oferte medyczna na stronie http://www.medicover...nciindywidualni. Pozdrawiam :)

#5 ~Beata~

~Beata~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2014 - 18:37:50

Polecam dr Porębskiego - przychodnia Słoneczko w Sianowie/na NFZ oczywiscie/.Czysty ,dobrze wyposażony gabinet,lekarz kulturalny,delikatny,kompetentny-,ma bardzo dużo pacjentek, jeszcze się nie zdarzyło żebym w kolejce z godzinę nie posiedziala!!!!Rejestracja jest telefoniczna na nr komórkowy lekarza ,dzien przed wizyta - bez problemów zadnych.Polecam.

Jak nie jest na gazie hihi

#6 ~ala ma kota~

~ala ma kota~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2014 - 20:13:39

o tak... kobiety często nie docierają tam z mydłem...

waniajet ?

#7 ~mrok~

~mrok~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2014 - 22:12:29

dr ROBERT SAKALA

#8 ~koszalinianka~

~koszalinianka~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2014 - 22:28:58

Polecam Dr Bukowca,chodze do "niego" juz od 8 lat. Mily,uprzejmy,dokladny i  bada bezbolesnie i co tez wazne rozmawia z pacjentka a nie jak inni aby zbadac i do widzenia...

#9 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2014 - 11:33:16

Polecam Dr Bukowca,chodze do "niego" juz od 8 lat. Mily,uprzejmy,dokladny i  bada bezbolesnie i co tez wazne rozmawia z pacjentka a nie jak inni aby zbadac i do widzenia...

Potwierdzam, również polecam dok. Bukowca, to najlepszy lekarz w tym mieście, reszta lekarzy na złom.

#10 ~medyk~

~medyk~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2014 - 15:12:52

lekarza a nie doktora !

#11 ~nie!~

~nie!~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2014 - 19:43:34

Polecam dr Porębskiego - przychodnia Słoneczko w Sianowie/na NFZ oczywiscie/.Czysty ,dobrze wyposażony gabinet,lekarz kulturalny,delikatny,kompetentny-,ma bardzo dużo pacjentek, jeszcze się nie zdarzyło żebym w kolejce z godzinę nie posiedziala!!!!Rejestracja jest telefoniczna na nr komórkowy lekarza ,dzien przed wizyta - bez problemów zadnych.Polecam.

Kolejki są bo biedne kobietki z sianowa i okolic nie mają wyboru bo to jedyny lekarz!!! w sianowie!!!!!! gabinet jest tak ubogi że posiada usg wage i fotel (prywatny gabinet tego pana byl jeszcze bardziej uboższy i zabieral pacjentki na usg do przychodni ... haha) lekarz moze i kompetetnty ale tylko do momentu kiedy nic sie nie dzieje, kobiety z problemami nie powinny liczyc na jego zerową wiedze gdyz ciagle 'powtaza, taki pani uroki, no taki urok nic groznego'. a nie ma problemow z rejestracja bo zarabia od pacjeta wiec zgadza sie na wszystkie co dzwonia nie mysli ile ich bedzie w kolecjce czy zdazy do 18 czy bedzie tych pan 100 i kolejka na 3 godziny, mysli o swoim potrfelu... Tak wiec ja nei polecam a wręcz odradzam ;)

#12 ~Anonim~

~Anonim~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2014 - 14:58:51

Zgadzam się z wcześniejszą opinią w 100%. W czasie mojej ciąży nie wykonał mi takich badań jak m.in. cytologia, nawet nie poinformował że takie badania są wykonywane w czasie ciąży. W 20 tygodniu powiedział wprost, że aby ocenić czy dziecko się prawidłowo rozwija może polecić prywatnego lekarza, bo on "nie ma odpowiedniego sprzętu na wykonanie dokładnego usg". Nie informuje o wszystkich badaniach jakie można zrobić w czasie ciąży (o teście na obecność paciorkowców). Przy drugiej ciąży nigdy bym się na Niego nie zdecydowała. Jedyne co robi podczas wizyty to sprawdza ciśnienie i wzrost wagi ciężarnej...

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2015 - 19:15:26

Słyszalam  ze dr skala jest ok

#14 ~polecam~

~polecam~
  • Goście

Napisano 29 maj 2015 - 08:16:40

Grzegorz Semmler na Kościuszki bardzo dobry lekarz. Chodzę od dwóch lat i nigdy nie miałam problemu z przyjęciem czy wypisaniem recepty na antykoncepcję. Za każdym razem bada i na każde zadane pytanie odpowie bez problemu.

#15 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2015 - 16:00:47

Zgadzam się z tym ostatnim.

#16 ~marta~

~marta~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2015 - 17:39:17

dlaczego nie Salloum?

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 październik 2015 - 20:48:37

Poszukuję lekarza który przyjmuje od 16 lat bez obecności rodzica????

#18 ~bella~

~bella~
  • Goście

Napisano 21 luty 2016 - 21:43:02

Poszukuję lekarza który przyjmuje od 16 lat bez obecności rodzica????

dr Porębski w Sianowie 

#19 ~Zuza~

~Zuza~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2016 - 22:55:58

Robert Sakała

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2017 - 19:37:11

Kolejki są bo biedne kobietki z sianowa i okolic nie mają wyboru bo to jedyny lekarz!!! w sianowie!!!!!! gabinet jest tak ubogi że posiada usg wage i fotel (prywatny gabinet tego pana byl jeszcze bardziej uboższy i zabieral pacjentki na usg do przychodni ... haha) lekarz moze i kompetetnty ale tylko do momentu kiedy nic sie nie dzieje, kobiety z problemami nie powinny liczyc na jego zerową wiedze gdyz ciagle 'powtaza, taki pani uroki, no taki urok nic groznego'. a nie ma problemow z rejestracja bo zarabia od pacjeta wiec zgadza sie na wszystkie co dzwonia nie mysli ile ich bedzie w kolecjce czy zdazy do 18 czy bedzie tych pan 100 i kolejka na 3 godziny, mysli o swoim potrfelu... Tak wiec ja nei polecam a wręcz odradzam ;)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych