Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dobry ginekolog w Świdwinie

156 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gdzie do lekarza~

~Gdzie do lekarza~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2010 - 09:27

Jest w ogóle taki? Kiedyś byłam u dr Czapli i szczerze mówiąc więcej tam nie wróciłam... Teraz potrzebuję odnowić badania i w zasadzie nie wiem do kogo i gdzie iść. Gdzie się leczycie Świdwinianki? Kogo polecicie, a kogo odradzacie? Obiły mi się o uszy jeszcze takie nazwiska jak dr Siwek, Godleś, Borowski (czy Borkowski), KŁusewicz - ale szczerze mówiąc nawet nie za bardzo wiem gdzie mają swoje gabinety.
Będe wdzięczna za Wasze sugestie.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2010 - 11:18

Ja polecam doktora Borowskiego. Przede wszystkim świetny sprzęt i podejście do pacjentek.

#3 ~Gdzie do lekarza~

~Gdzie do lekarza~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2010 - 12:07

Jeśli mogę prosić jeszcze o dokładniejsze informacje i Wasze doświadczenia z lekarzami, tzn jeśli dr Borowski to np. jak wygląda czas oczekiwania na wizytę, jak często przyjmuje, czy łatwo sie do niego dostać/=, umówić od ręki, jak duże są koleji itp itd. Interesują mnie szczegóły.

#4 ~Gdzie do lekarza~

~Gdzie do lekarza~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2010 - 12:07

Jeśli mogę prosić jeszcze o dokładniejsze informacje i Wasze doświadczenia z lekarzami, tzn jeśli dr Borowski to np. jak wygląda czas oczekiwania na wizytę, jak często przyjmuje, czy łatwo sie do niego dostać/=, umówić od ręki, jak duże są koleji itp itd. Interesują mnie szczegóły.

#5 ~zabucha~

~zabucha~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2010 - 13:44

też szukałam ostatnio lekarza w świdwinie, słyszałam pochlebne opinie o dr Godlesiu i Siwku, toteż od jakiegoś tygodnia próbowałam się do któregoś z tych panów umówić na wizytę (przyjmują w tej samej przychodni). Niestety okazało się to większą trudnością niż sądziłam :blink: Rejestracja jest praktycznie niemożliwa, bo nikt nie odbiera telefonu niezależnie czy dzwonię z samego rana czy nieco później, sam lekarz rozkłada ręce i twierdzi że trzeba się umawiać za pośrednictwem pielęgniarki, dodatkowo na drzwiach gabinetu widnieją godziny i dni przyjęć zupełnie niezgodne z tym jak faktycznie wygląda dyżur - przykładowo dr Godleś przyjmuje w poniedziałki po południu, ale jak sie okazuje sam o tym nie wie :huh: Dziwne to jakieś...

#6 ~apy~

~apy~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2010 - 14:06

bardzo polecam dr.Borowskiego.Super lekarz,przyjmuję w poniedziałki i we wtorki,ale trzeba się telefonicznie z nim umówić na określony dzień i datę.Przyjmuje na godziny i nie ma żadnych kolejek.Telefon jest na gabinecie podany.z całego serca go polecam.Dzięki nie mu jestem drugi raz szczęśliwą mamą,kieruje na wszystkie badania bardzo dba o swoje pacjętki w szpitalu bo jest ordynatorem.Serdecznie polecam!!!!

#7 ~MARIOLA~

~MARIOLA~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2010 - 14:07

WITAJCIE DR. BOROWSKI JEST GODNYM POLECENIA MA DOBRY SPRZĘT I PODEJŚCIE DO POACJĘTKI TYLKO DOSTAĆ SIĘ DO NIEGO JEST TROCHĘ TRUDNIEJSZE PRZYJMUJE W PONIEDZIAŁKI I WTORKI POPOŁUDNIU TYLKO KOLEJKI SĄ DO NIEGO OGROMNE I PRZYJMUJE TYLKO PRYWATNIE I NA ULICY MIŁEJ WYSTARCZY WPISAĆ W WYSZUKIWARCE I WSZYSTKO WYSKOCZY. RESZTY LEKARZY Z WŁASNEGO DOŚWIADCZENIA NIE POLECAM. JA AKTUALNIE JEŻDŻE DO BIAŁOGARDU DO DR.GOŁMOŃSKIEGO JEST NAPRAWDE MIŁY I KONKRETNY NO I SPRZĘT MA TEŻ KONBKRETNY MIMO ŻE TRZEBA DOJECHAĆ TO UMAWIASZ SIĘ NA KONKRETNĄ GODZINE I TERMIN TEŻ JEST SZYBKO I WCHODZISZ CO DO MINUTY OCZYWIŚCIE PRZYWATNIE NIE WIEM JAK JEST NA KASĘ CHORYCH ALE Z TEGO CO WIEM TO TEŻ PRZYJMUJE POZDRAWIAM

#8 ~apy~

~apy~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2010 - 14:15

Do dr.Borowskiego nie ma kolejek,umawia na określoną godzine,chyba musiałaś być dawno

#9 ~MARIOLA~

~MARIOLA~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2010 - 14:20

a to przepraszam bardzo nie wiedziałam że się tyle pozmieniało także dziewczyny w świdwinie do lekarza Borowskiego pozdrawiam i przepraszam za wprowadzenie w błąd lekarz jest naprawdę super

#10 ~Gdzie do lekarza~

~Gdzie do lekarza~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2010 - 14:28

Prawdę mówiąc naczytałam się tyle o dr Borowskim że myślałam iść do niego w ostateczności :( Być może to bzdury, ale internet aż huczy o tym jaki to on ordynarny, niedelikatny, że badanie to koszmar, że niestosowne żarty itp. itd. Z kolei chwali się go jako specjalistę. Wizyta u ginekologa jest zawsze niemałym stresem, chciałabym być pewna że nie spotka mnie tam żadna nieprzyjemność.

#11 ~ala~

~ala~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2010 - 14:56

A czy on ma tytul doktora ? czy to normalny lekarz ? Bada sprzetem czy rekami ?

#12 ~rozczarowana~

~rozczarowana~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2010 - 16:24

A czy on ma tytul doktora ? czy to normalny lekarz ? Bada sprzetem czy rekami ?

Jest lekarzem medycyny ospesjalności ginekolog -położnik .Badania wykonuje metodą ;per - rektum jego uprzejmość ikultura w podejściu do pacjentek zależy od dnia i humoru.BYŁAM DWA RAZY I PRZENIOSLAM SIĘ DO białogardu
.do dr, MACZUGI.ZŁEGO SŁOWA NIE MOGĘ POWIEDZIEĆ A JEŻDZĘ JUŻ 4 lata. jestem po50-tce tzn skończyłam 50 lat życia.POLECAM.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2010 - 16:51

WITAJCIE DR. BOROWSKI JEST GODNYM POLECENIA MA DOBRY SPRZĘT I PODEJŚCIE DO POACJĘTKI TYLKO DOSTAĆ SIĘ DO NIEGO JEST TROCHĘ TRUDNIEJSZE PRZYJMUJE W PONIEDZIAŁKI I WTORKI POPOŁUDNIU TYLKO KOLEJKI SĄ DO NIEGO OGROMNE I PRZYJMUJE TYLKO PRYWATNIE I NA ULICY MIŁEJ WYSTARCZY WPISAĆ W WYSZUKIWARCE I WSZYSTKO WYSKOCZY. RESZTY LEKARZY Z WŁASNEGO DOŚWIADCZENIA NIE POLECAM. JA AKTUALNIE JEŻDŻE DO BIAŁOGARDU DO DR.GOŁMOŃSKIEGO JEST NAPRAWDE MIŁY I KONKRETNY NO I SPRZĘT MA TEŻ KONBKRETNY MIMO ŻE TRZEBA DOJECHAĆ TO UMAWIASZ SIĘ NA KONKRETNĄ GODZINE I TERMIN TEŻ JEST SZYBKO I WCHODZISZ CO DO MINUTY OCZYWIŚCIE PRZYWATNIE NIE WIEM JAK JEST NA KASĘ CHORYCH ALE Z TEGO CO WIEM TO TEŻ PRZYJMUJE POZDRAWIAM

Moja żona ze Świdwina od 20 lat tam jeździ. To najlepszy ginekolog w promieniu 100 km!

#14 ~Jaa~

~Jaa~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2010 - 17:00

Moze i ma sprzet.... moze i ma dobre metody.... moze i jest najlepszy.... jednak ja z jego uslug nigdy nie skorzystam...

3 lata temu rodzilam w Polczynie i po prostu rozmowa z tym facetem to totalna katastrofa.... jego prostackie poczucie humoru, podejscie do porodu, do kobiet jest nie do zniesienia.

moze prywatnie jest milusi, bo mu płacą, jednak ja placic za dobry humor facetowi nie bede... wole isc do Czapli, na NFZ i mam swiety spokoj. Nie musze sie tlumaczyc po co zachodzilam w ciaze.... jak zaszlam to teraz musze sie meczyc itp. - a w takkie stwierdzenia slyszy sie od Borowskiego.

#15 ~ala~

~ala~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2010 - 17:29

Tzn ze nie jest doktorem - a caly czas piszecie dr.

#16 ~czarna~

~czarna~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2010 - 20:01

Moze i ma sprzet.... moze i ma dobre metody.... moze i jest najlepszy.... jednak ja z jego uslug nigdy nie skorzystam...

3 lata temu rodzilam w Polczynie i po prostu rozmowa z tym facetem to totalna katastrofa.... jego prostackie poczucie humoru, podejscie do porodu, do kobiet jest nie do zniesienia.

moze prywatnie jest milusi, bo mu płacą, jednak ja placic za dobry humor facetowi nie bede... wole isc do Czapli, na NFZ i mam swiety spokoj. Nie musze sie tlumaczyc po co zachodzilam w ciaze.... jak zaszlam to teraz musze sie meczyc itp. - a w takkie stwierdzenia slyszy sie od Borowskiego.

Jak byś stówkę za 15 min dostała też byś była miła. Na państwowym to się nie chce ,za te marne grosze.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2010 - 20:14

Jak byś stówkę za 15 min dostała też byś była miła. Na państwowym to się nie chce ,za te marne grosze.

nikt mu nie kaze za "te marne grosze" byc jakims mega uroczym, za to powstrzymanie się od chamstwa, ironii i złośliwych, niestosownych komentarzy a także zwykły szacunek do pacjentek nic nie kosztuje... To sie nam zwyczajnie należy i mamy prawo tego oczekiwać tym bardziej od wykształconego i światowego człowieka <_<

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2010 - 20:40

Ile kobiet, tyle opinii. Ja nie mogę powiedzieć złego słowa na jego temat. Mnie osobiście jego poczucie humoru nie razi. Wręcz przeciwnie, gadanie mnie odstresowuje przed badaniem (a gadać mogę długo, oj długo... :rolleyes: ) Prowadził moją drugą i trzecią ciażę i nigdy nie usłyszałam niczego na temat "ilości" dzieci. W każdym razie ja polecam.

#19 ~M.E.~

~M.E.~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2010 - 06:28

Tzn ze nie jest doktorem - a caly czas piszecie dr.

Wikipedia:
doktor - potoczne określenie lekarza, także lekarza weterynarii

Chyba nie masz co robić, że głupot sie czepiasz. Za robotę byś się wzięła.

#20 ~Gdzie do lekarza~

~Gdzie do lekarza~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2010 - 09:24

A co myślicie o Siwku? Albo o tej kobiecie Kłusewicz? Był ktoś?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych