Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

dobry stomatolog KOSZALIN

Stomatolog dentysta nfz narodowy fundusz zdrowia

408 odpowiedzi w tym temacie

#1 Wiśnia :)

Wiśnia :)

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 736 postów

Napisano 22 kwiecień 2010 - 10:25:06

Potrzebuję stomatologa dla 2,5-letniej córki. Czy może mi ktoś kogoś polecić?

#2 ~czatyra~

~czatyra~
  • Goście

Napisano 25 maj 2010 - 11:21:44

witam
polecam stomatologa na ulicy Jantarowej. Pani dr Lenkiewicz

#3 ~el_dohtore~

~el_dohtore~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2010 - 11:29:48

dr Zwolinska - na sportowej, zajmuje sie tylko dziecmi

#4 ~zywil~

~zywil~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2010 - 11:17:35

szukam dentysty w Koszalinie,
może byc dentystka, raczej ktoś młody niz stary ale z pewnym doświadczeniem,
z dobrze wyposażonym gabinetem i nie jakiś partacz, z miłym podejściem do pacjenta,
ceny generalnie nie grają roli, no ale też bez przesady,

co polecacie?
(gdyby mnie ktoś o to zapytał kilka lat temu, to sam
poleciłbym doktor Katarzynę Skubidę, niestety wyjechała z Koszalina)

#5 ~boli zab~

~boli zab~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2010 - 11:54:33

szukam dentysty w Koszalinie,
może byc dentystka, raczej ktoś młody niz stary ale z pewnym doświadczeniem,
z dobrze wyposażonym gabinetem i nie jakiś partacz, z miłym podejściem do pacjenta,
ceny generalnie nie grają roli, no ale też bez przesady,

co polecacie?
(gdyby mnie ktoś o to zapytał kilka lat temu, to sam
poleciłbym doktor Katarzynę Skubidę, niestety wyjechała z Koszalina)

Prze wiele lat balem sie dentysty,jak diabel swieconej wody.wiare w dentyste przywrocila mi Pani,ktora przyjmuje w bursie szkoly muzycznej w poblizu stadionu..Gwardii.. .Teraz nwet nie boje sie rwania,w jej wykonaniu rwanie nawet to przyjemnosc,jak glaskanie po glowie polecam.Dodam ze balem sie przez 20lat. Teraz tylko cos nie tak,juz dzwonie i umawiam na na wizyte.

#6 ~zz~

~zz~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2010 - 19:52:47

w Koszalinie chyba nie ma dobrych dętystów

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2010 - 21:36:51

swietna dentystka jest przy wladka iv i kutrzeby
za apteka
polecam :) co prawda bywam raz na rok ale widocznie nie musze czesciej :)

#8 asiek

asiek

Nowy

• Pip
  • 10 postów

Napisano 08 czerwiec 2010 - 16:33:50

polecam doktora Flisa Ul.Mickiewicza,tel.94 3426039-super lekarz,z odpowiednim podejściem etc.,lub,jeśli szukasz kogoś naprawdę perfect 100% polecam Pawła Wingerta,Jantarowa 25a,tel. (94) 3477063.Młody,bardzo dokładny,z praktyką. Pozdrawiam i powodzenia.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2010 - 18:50:38

polecam doktora Flisa Ul.Mickiewicza,tel.94 3426039-super lekarz,z odpowiednim podejściem etc.,lub,jeśli szukasz kogoś naprawdę perfect 100% polecam Pawła Wingerta,Jantarowa 25a,tel. (94) 3477063.Młody,bardzo dokładny,z praktyką. Pozdrawiam i powodzenia.

Doktor Flis - bardzo bardzo polecam!

Ostrzegam przed Panem Bogurskim na Bocznej - nie ma dla nich czasu, weźmie cię, rozgrzebie a potem wyjeżdża na szkolenia i kolejna wizyta za miesiąc lub dłużej. Nieprzyjemne doświadczenia mam i nigdy więcej do niego nie pójdę poza tym leczenie odbywa się na leżąco! leżysz na fotelu dentystycznym poziomo, bardzo dziwne to jest.

#10 ~editka~

~editka~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2010 - 17:06:51

el_dohtore i tu się zdziwisz, bo to również dentysta;)
Ja lecze się u niego, kiedyś ortodontycznie teraz dentystycznie i nie narzekam. Jest bardzo dobrym specjalista.

#11 ~pacjentka~

~pacjentka~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2010 - 17:22:55

Szczerze polecam doktora Żukowca z ul.Kopernika,obok domu wina Mario. Fachowiec jak mało kto,rzetelny,sympatyczny. Nie wiem jak on robi zastrzyki znieczulające,ale w ogóle się tego nie czuje. Znakomity lekarz stomatolog. Telefon 602 300 567.
Wiele dobrego słyszałam też o panu Flisie,z okolic Słowackiego,tel. stacjonarny 342 60 39

#12 ~olek~

~olek~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2010 - 18:35:16

ja naprawde nie wiem, skad wy macie takie przeboje z dr Karolakiem. ja tez sie u niego lecze i fakt zdazylo mi sie 2 razy ze przelozyl wizyte,ale nastepna odbyla sie gora 2 dni pozniej, ale za to za drobne "usterki" nie pobiera oplaty i jest bardzo sympatyczny. nie mozecie mowic ze jest nie db fachowiec skoro trzeba zapisywac sie na wizyty do niego oraz jego wspolnikow z duzym wyprzedzeniem.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2010 - 08:41:41

Jasne zafunodwal mi przerwe miedzy jedynkami ala karolak-aktor bo za mocno przyszlifowal wypełnienie a potem mi wmawial ze ja mialem juz przerwe no to teraz mam. Rwał mi zęba "szybko " prawie godzine a mailo byc proste4 górna . Teraz mam problem z głowy brat moj został stomatologiem...

Polec brata

#14 ~~obiektywna~~

~~obiektywna~~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2010 - 08:43:38

el_dohtore i tu się zdziwisz, bo to również dentysta;)
Ja lecze się u niego, kiedyś ortodontycznie teraz dentystycznie i nie narzekam. Jest bardzo dobrym specjalista.

To niech Cię Bóg ma w swojej opiece !

#15 ~~boss~~

~~boss~~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2010 - 13:45:55

Ja polecam doktora Karolaka. Przyjmuje on na ul Zwycięstwa 177a.

Dr. Karolak - świetny lekarz, wysoka kultura - rwanie u niego, to przyjemność ! Też polecam.

#16 Extasy

Extasy

Swojak

• PipPipPipPip
  • 153 postów

Napisano 06 październik 2010 - 12:43:47

Ja nie przepłacam i dziurki plombuję na NFZ, polecam panią Beatę Przybył z przychodni przy Wojska Polskiego oraz Annę Berent z przychodni przy Świętego Wojciecha w Koszalinie.

#17 ~Edward~

~Edward~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2010 - 21:31:35

Ja polecam dr.Deckert , która ma gabinet na ul.Sikorskiego 2 "o" .Dziś wyrwała mi siódmego zęba w ciągu miesiąca.Dlaczego siódmego ? Bo z mojej winy były tak zaniedbane.Taki byłem tchórz a gdy do Niej poszedłem bo słyszałem od innych Jej pacjentów ,że to "Gieroj Baba" -chyba się nie obrazi za te stwierdzenie - wreszcie mam wyleczone zęby i nic mnie nie bolało...Leczy na NFZ i prywatnie.Jest miła i cierpliwa dla takich tchórzy jak ja a najważniejsze , że doradzi i nie ździera.

#18 ~JANUSZ~

~JANUSZ~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2010 - 19:35:55

Polecam doktor Justynę Sadowską -miła ,ciepła , a co najważniejsze bardzo dobry lekarz.Ceny jak dla zwykłych ludzi.Polecam

#19 ~Malwina~

~Malwina~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2010 - 19:38:17

Pani Doktor Justyna sadowska przyjmuje na ul ASNYKA 4 - w Koszalinie - miła kobietka i dobry lekarz

#20 ~abc~

~abc~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2010 - 08:29:12

Ja polecam dr.Deckert , która ma gabinet na ul.Sikorskiego 2 "o" .Dziś wyrwała mi siódmego zęba w ciągu miesiąca.Dlaczego siódmego ? Bo z mojej winy były tak zaniedbane.Taki byłem tchórz a gdy do Niej poszedłem bo słyszałem od innych Jej pacjentów ,że to "Gieroj Baba" -chyba się nie obrazi za te stwierdzenie - wreszcie mam wyleczone zęby i nic mnie nie bolało...Leczy na NFZ i prywatnie.Jest miła i cierpliwa dla takich tchórzy jak ja a najważniejsze , że doradzi i nie ździera.

Ja tam miałem złe doświadczenia z tym gabinetem. Prywatnie oczywiście miło i kulturalnie ale nieskutecznie. Na NFZ jakbym był niechcianym gościem zajmującym cenny czas i też nieskutecznie... Ogólnie szkoda nerwów :(.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Stomatolog, dentysta, nfz, narodowy fundusz zdrowia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych