Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

dobry stomatolog KOSZALIN

Stomatolog dentysta nfz narodowy fundusz zdrowia

408 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2010 - 07:49:17

A znacie jakiegoś bardzo dobrego protetyka?

#22 ~jechał~

~jechał~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2011 - 14:46:29

A znacie jakiegoś bardzo dobrego protetyka?

znamy

#23 ~edward~

~edward~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2011 - 20:40:05

Potwierdzam Pani Justynka jest super.

Pani Doktor Justyna sadowska przyjmuje na ul ASNYKA 4 - w Koszalinie - miła kobietka i dobry lekarz

#24 ~giga~

~giga~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2011 - 00:05:32

Polecam!
Byłam też kiedyś u Pani Doktor (imienia i nazwiska niepamiętam) w przychodni na Świętego Wojciecha i przyznam, że kobieta-rzeźnik (z wyglądu również). Niedość, że wyszłam ze łzami w oczach (zero wyczucia) to do tego przez trzy noce spać nie mogłam-tak mnie ząb bolał...i trafiłam do dr Cal-ją polecam i to bardzo...

polecam panią Bukowiec na Kalinowej

#25 ~vka~

~vka~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2011 - 15:20:11

Potwierdzam - kalinowa, dr Bukowiec, bardzo dobry stomatolog równiez dla dzieci.

#26 ~kaska~

~kaska~
  • Goście

Napisano 09 luty 2011 - 15:25:47

Polecam Panią dr Jadwigę Siedlecką miła, sympatyczna i rzeczowa, a co najważniejsze zna się na rzeczy. Oto namiary: ul. Szymanowskiego 26 Koszalin tel. 94 343 45 69

#27 ~Pawel_B~

~Pawel_B~
  • Goście

Napisano 24 luty 2011 - 13:33:14

ja byłem (akurat przypadkiem) u jakiejś młodej Pani doktor (nazwiska nie pamiętam - ale jakieś podwójne) przy sklepie Rekord na Pisłudskiego. Jestem zachwycony. Niestety nie mam dokładnych namiarów.
Gabinet nie powala wyglądem ale cena(w porównaniu do innych miejsc w których pytałem) i jakośc usług SUPER.

Wiem, że ów Pani również protezy. Ale jak to nie powiem bo na szczęście nie potrzebuję.

#28 ~Sylwia~

~Sylwia~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2011 - 15:11:18

Pani dr Zwolakiewicz jest wielką rutyniarą.Osobiście chodziłam do niej od paru lat,ale niestety rządza pieniądza i podpisane umowy z NFZ zrobiły swoje i tym samym po długim leczeniu u niej zębów zostałam w efekcie końcowym bez jednego zęba po leczeniu kanałowym i także zaplombowałam 2 zęby również u niej parę miesięcy temu ,a aktualnie są one do ponownego zrobienia-także skandal!Stanowczo odradzam tą Panią!!Nadmienię,że jestem osobą bardzo dbającą o stan swojego uzębienia i systematycznie chodzącą do dentysty.Pozdrawiam

#29 ~Sylwia~

~Sylwia~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2011 - 15:14:20

drogo niestety....

#30 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2011 - 10:46:36

Ze stomatologów zdecydowanie Pan Igor Żukowiec - Telefon 602 300 567. Ul. Kopernika, przy "Domu Wina Mario".

#31 ~justyna~

~justyna~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2011 - 18:41:11

jasne

zmył sie i zwalił pacjentów do nikąd.

niekompetentny, nie profesjonalny - dr Karolak olewa klientów.

Co masz na myśli, pisząc takie coś? Ja jestem pacjentką dr Karolaka i ani się nie zmył ani nie zwalił pacjentów cokolwiek to znaczy.

#32 ~Paweł_B~

~Paweł_B~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2011 - 15:01:08

No właśnie ja chodziłem do dr Karolaka (jeszcze w starym gabinecie). Gdzieś w drugiej połowie zeszłego roku wziął i zninkął ;). Ale wcześniej były problemy z jego zastaniem. A teraz idzie się do "dr Karolaka", a i tak trafisz do "dr X". który dla wspomnianego pracuje.

W związku z powyższym poszedłem gdzie indziej. Trafiłem na świetną dentystkę Pani Warcholińska-Łoś (jak ostatnio przeczytałem na tablicy - bo wcześniej za cholery nie pamiętałe ;P). Wszystko wyjaśniła i ostrzegła przed ewentualnościami. Dużo taniej niż u w/w dr K. Fakt jest faktem, że akurat gabinet nie powala wystrojem wnętrz, ale jakość i komfort leczenia nadrabia.

Pozdrawiam

PS: pragnę nadmienić, że to nie reklama i nie jestem powiązany z w/w Panią doktor, a jedynie bardzo zadowolonym klientem. Gdybym spotkał tą Panią 2-3 lata temu miałbym 2 zęby więcej (nie usunięte).

#33 ~ewa~

~ewa~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2011 - 15:14:52

Pawle B

Jestem stałą pacjentką dr Karolaka od 3 lat i jakos nie zmieniał od tamtego czasu swojego gabinetu na ul. Zwycięstwa i zawsze jak sie umawiam z nim to mnie przyjmuję. Często jest tak, że moj syn z aparatem ortodontycznym zostaje obsluzony przez sowja pomocnice lecz najpierw sprawdza wszytsko sam.

#34 ~Pawel_B~

~Pawel_B~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2011 - 12:20:34

No ja byłem przyjmowany na ul. Zgody, a teraz jest na Zwycięstwa (no to może termin był bardziej odległy niż mi się wydaje ;)). I na Zgody rzeczywiście tylko Pan Karolak był. A teraz jak zachodziłem to tych dentystów jest tam 2 czy 3.

Jeśli ktoś jest zadowolony to proszę bardzo. Ja zmieniłem usługodawcę i już :)

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2011 - 15:21:07

zobacz sobie tu:

http://stomatolodzy.blogspot.com

#36 ~Max~

~Max~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2011 - 16:18:44

Ja od dawna chodzę do dr Dziurewicz -Góra przy Ratuszu , super wyposażone gabinetu / chyba ostatnio sporo sprzetu dokupiła / , polecam zabieg z gazem rozweselającym , prawie nie bolało po min .

#37 ~kobieta pracująca~

~kobieta pracująca~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2011 - 12:05:56

Pani dr Zwolakiewicz jest wielką rutyniarą.Osobiście chodziłam do niej od paru lat,ale niestety rządza pieniądza i podpisane umowy z NFZ zrobiły swoje i tym samym po długim leczeniu u niej zębów zostałam w efekcie końcowym bez jednego zęba po leczeniu kanałowym i także zaplombowałam 2 zęby również u niej parę miesięcy temu ,a aktualnie są one do ponownego zrobienia-także skandal!Stanowczo odradzam tą Panią!!Nadmienię,że jestem osobą bardzo dbającą o stan swojego uzębienia i systematycznie chodzącą do dentysty.Pozdrawiam

Przyłączam się. Pani doktor bardzo stara się być m,iła , ale do niej mo żna pójść tylko w drobnych sprawach. Poważniejsze i trudniejsze rzeczy nie należy jej powierzać. Wiem niestety po sobie

#38 ~zabek~

~zabek~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2011 - 05:33:48

Prze wiele lat balem sie dentysty,jak diabel swieconej wody.wiare w dentyste przywrocila mi Pani,ktora przyjmuje w bursie szkoly muzycznej w poblizu stadionu..Gwardii.. .Teraz nwet nie boje sie rwania,w jej wykonaniu rwanie nawet to przyjemnosc,jak glaskanie po glowie polecam.Dodam ze balem sie przez 20lat. Teraz tylko cos nie tak,juz dzwonie i umawiam na na wizyte.

Bylem tam bylo super bez bolu.wesolych swiat

#39 ~gospodyni~

~gospodyni~
  • Goście

Napisano 03 maj 2011 - 19:10:38

Polecam Panią dr Ewę Cal. Jest dokładna i cierpliwa.
Jednocześnie proszę o radę dotyczącą dobrego chirurga stomatoloda.

#40 ~dentofobik~

~dentofobik~
  • Goście

Napisano 04 maj 2011 - 17:26:52

Doktor Igor Żukowiec - polecam

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Stomatolog, dentysta, nfz, narodowy fundusz zdrowia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych