Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

dobry stomatolog KOSZALIN

Stomatolog dentysta nfz narodowy fundusz zdrowia

408 odpowiedzi w tym temacie

#401 syrenka

syrenka

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 07 marzec 2019 - 05:15:15

Jeżeli Szczecin jeszcze byłby dla was ok, to mogę doradzić Gabinet Lubińska. Ja już tam od dawna chodzę, fajnie się mną zajmują, nawet syn zaczął tutaj chodzić i w ogóle nie boi się tego borowania itp. No super mają podejście do każdego pacjenta, na miejscu można wiele rzeczy zrobić.

#402 ~Kuba8986~

~Kuba8986~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2019 - 14:26:13

gabinet Ladentica na ul.1 maja. Świetnie wyposażony i bardzo miłe podejście. Ceny nie są jakieś wygórowane. polecam gorąco!

#403 ~Grażyna F.~

~Grażyna F.~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2019 - 07:59:08

Polecam gabinet pani doktor Renaty Krężeł Koszalin ul.1 Maja.Jestem właśnie po leczeniu ząbków.Cudowne podejście do pacjenta i pełny profesjonalizm.Gabinet bardzo dobrze wyposażony,mikroskop,rentgen.oraz inne nowości których nie potrafię nazwać a spotkałam się po raz pierwszy.Polecam.

#404 ~Marzena FG~

~Marzena FG~
  • Goście

Napisano 28 maj 2019 - 20:02:34

Polecam panią  Iwonę Rogalską . Przyjmuje na Mariańskiej 7 w Koszalinie ('Ivodent stomatologia', 0735041126). Wstawiała mi koronkę pełnoceramiczną. Przed, poinformowała jakie mam możliwości wyboru (zalety i wady), przejrzyście przedstawiła cennik. Zajmowała się mną w sposob bardzo profesjonalny.

'Kupiła mnie' swoją etyczną postawą i tym, że jest serdecznym, pełnym empatii człowiekiem.

Na kolejne wizyty, wracam do Niej we wrześniu.

#405 ~Basia~

~Basia~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2019 - 13:57:07

Interesuje mnie Pan chirurg nazwisko Rosental, pracujący u p. Dziurewicz Góra stomatolog z Koszalina . Czy ktoś zna tego Pana? Poleca?
Bardzo proszę o odpowiedź

#406 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2019 - 09:24:36

Ja chodzę do Ladentica na ul 1 maja.

Polecam, dentyści z podejściem do dzieci, terminy oczekiwania nie są długie oraz ceny dobre. 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Stomatolog, dentysta, nfz, narodowy fundusz zdrowia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych