Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

dobry stomatolog KOSZALIN

Stomatolog dentysta nfz narodowy fundusz zdrowia

408 odpowiedzi w tym temacie

#41 Nihlus

Nihlus

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 05 maj 2011 - 15:10:09

Polecam Nowakowskiego (syna, bo jeszcze jest ojciec) na Norwida. Tak rzeczowego i życzliwego człowieka jeszcze nie widziałem. Sama przyjemność tam leczyć zęby :)

#42 ~alicja~

~alicja~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2011 - 10:57:51

ilu pacjentów tyle opini...

#43 ~kamila~

~kamila~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2011 - 22:16:36

dr karolak to fajny dentysta,polecam.a protetycy to fajni byli na slaskiej kiedys,teraz to nie wiem za bardzo.ale jest taki pan krzys siwkowski,to najlepszy specjalista w miescie.od zawsze.na woj polskiego ,obok dr przybyl byly fajne dziewczyny,ale nie wiem gdzie teraz sa ale byly swietne i w pracy i do tego bardzo ladne.sama przyjemnosc umawiania sie na wszystkie poprawki u nich.dr przybyl tez jest fajnai zna sie na rzeczy,polecam

#44 ~czarek~

~czarek~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2011 - 13:54:05

witam,a jak jest z tymi terminami na jantarowej?ilu tam jest lekarzy,bo slyszalem ,ze babka to od maluchow jest?jakis tam mlody jest tak?prosze o wszelkie info,bo jestem ze szczecinka.dzieki

#45 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2011 - 13:44:43

witam,a jak jest z tymi terminami na jantarowej?ilu tam jest lekarzy,bo slyszalem ,ze babka to od maluchow jest?jakis tam mlody jest tak?prosze o wszelkie info,bo jestem ze szczecinka.dzieki

tel. 943477063 lekarzy jest tam 4 (chyba, może więcej) + Pani Magdalena Lenkiewicz też dla dzieci. O ile mi wiadomo to teraz w lipcu zaczynają remont i gabinety będą nieczynne, ale tel. mozna wykonać i się upewnić. Terminy to tak ok 3 - 4 tyg.czeka się na wizytę.

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2011 - 11:25:57

tel. 943477063 lekarzy jest tam 4 (chyba, może więcej) + Pani Magdalena Lenkiewicz też dla dzieci. O ile mi wiadomo to teraz w lipcu zaczynają remont i gabinety będą nieczynne, ale tel. mozna wykonać i się upewnić. Terminy to tak ok 3 - 4 tyg.czeka się na wizytę.

Z czego "tel. mozna wykonać"? Z plasteliny czy drewna?

Ludzie, kto was uczył pisania w języku polskim?

#47 ~ej~

~ej~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2011 - 15:09:34

dobre,a co yu ma pisownia do dentysty.nie cierpie jak tak sie roztkliwiaja ludzie.na co ta filozofia.za malo taktycznego myslenia.i pewnie dlatego w kraju taki bajzel.namiar na gabinet jest.i tyle.ja tez skorzystam.

#48 ~andrew~

~andrew~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2011 - 21:53:41

a czy ktos ma jakies doswiadczenie z implantami?czy musze jechac az do szczecina?

#49 ~loohcspm~

~loohcspm~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2011 - 23:47:47

To niech Cię Bóg ma w swojej opiece !

A ja polecam najpierw zrobić sobie test na : http://poznajdate.com ... nie każda data jest dobra na usunięcia zęba

#50 ~abcd~

~abcd~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2011 - 21:11:08

Monika Wojewska!!
na Waryńskiego
jutro do niej idę:)

#51 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2011 - 21:51:09

A ta ciąża to po wizycie u doktora ? to zapewne w znieczuleniu zęby były robione:(

#52 ~wioleta~

~wioleta~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2011 - 14:43:57

prawda, założył mi tlenek z palca sklejając dwa zęby jak inny to zobaczył to mało nie pękł ze śmiechu, ciągle w biegu i nie ma czasu dla pacjentów podobnie lek. Bogurski z ul. Bocznej

jedynie polecam dr Flis http://www.doktorflis.pl

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 październik 2011 - 10:35:56

Marcin Bogurski na ul. Bocznej.
Po prostu the best.

Taaa, może kilka lat temu gdy miał czas dbać o pacjentów. Teraz zatrudnił ludzi żeby pracowali za niego, poszedł w ilość, i nawet nie wyciąga karty pacjenta gdy przychodzi się z wizytą. Ogólnie strach iść.

#54 ~szczęka~

~szczęka~
  • Goście

Napisano 28 październik 2011 - 11:30:37

Masz dobrą przychodnię na Legnickiej- polecam !!

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 październik 2011 - 13:06:27

Przychodnia za kościołem na Rokosowie, Pani Anna Berent.

#56 ~art~

~art~
  • Goście

Napisano 28 październik 2011 - 20:13:53

Lenkiewicz, gość zna sie na swojej robecie

#57 ~leonsjo~

~leonsjo~
  • Goście

Napisano 29 październik 2011 - 11:05:44

Masz dobrą przychodnię na Legnickiej- polecam !!

Czy za usunięcie zęba 100zł to dużo czy mało?

#58 ~Ewunia~

~Ewunia~
  • Goście

Napisano 29 październik 2011 - 20:19:05

POSZUKUJE NAMIARY NA DR PIOTRA CEYNOWA, KTORY WEDLUG MNIE JEST NAJLEPSZY/

#59 ~Karolina~

~Karolina~
  • Goście

Napisano 30 październik 2011 - 07:40:19

Prze wiele lat balem sie dentysty,jak diabel swieconej wody.wiare w dentyste przywrocila mi Pani,ktora przyjmuje w bursie szkoly muzycznej w poblizu stadionu..Gwardii.. .Teraz nwet nie boje sie rwania,w jej wykonaniu rwanie nawet to przyjemnosc,jak glaskanie po glowie polecam.Dodam ze balem sie przez 20lat. Teraz tylko cos nie tak,juz dzwonie i umawiam na na wizyte.

Bylam tam swietna Pani a skromna przy tym.Polecam znajomym juz bylo kilku tam.

#60 ~beata~

~beata~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2011 - 16:48:14

interesuje mnie usuniecie diasdemy tzw szpary w zebach pomiedzy jedynkami wiec szukam dobrego stomatologa ktory by mi to zrobił

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Stomatolog, dentysta, nfz, narodowy fundusz zdrowia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych