Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Donos to najczęstsza zemsta na szefie :: zobacz komentowany artykuł

24 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~dezerter~

~dezerter~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2009 - 18:11:20

Komuchy donosiciele, dajesz takiej szmacie prace i pensje a jak mu coś nie będzie pasowało to cię zniszczy. Kiedy pracodawcy będą mogli nękać takie mendy...

#2 ~neo-1~

~neo-1~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2009 - 02:14:49

Mamy teraz więcej donosicieli, niż w czasach UB czy SB, i najczęściej są to młodzi ludzie, którzy z tymi instytucjami nie mieli nic wspólnego.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2009 - 11:23:36

i bardzo dobrze - jak szef jest gnojem niech zobaczy jak to działa w drugą stronę

POPIERAM!

nastrój, efektywność, relacje między pracownikami to właśnie zależy od szefa - mądry szef scala pracowników wokół firmy, dureń skłóca, sieje plotki, rozmawia za plecami - NIE KAŻDY NADAJE SIĘ NA SZEFA!

#4 ~opolanka~

~opolanka~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2010 - 18:34:15

Ja najchętniej wynajęłabym jakiegoś Ruska. Szef, jest codziennie w pracy pijany, chleje od kilku lat. Po prostu przychodził do pracy w południe i chlał, najpierw z kolegami, teraz już sam. Robi co chce, (mimo że to nie jego firma) płaci nam po 1200 zł na rękę, po 30 latach pracy. Owszem, były z początku działalności firmy premi. Pensje, cóż niskie, ale tak wielu pracuje, Teraz jak chleje, przychodzi kiedy chce, i robi co chce dosłownie. Trzeba po gnoja dzwonić do domu, aby był w pracy. Zaczynam wreszcie się osfajać z myślą o zmianie pracy i szukać pracy jej. Nie jest to proste. W małym mieście. Szukałam już 2 lata. Najgorsze to jest to że człowiek do wszystkiego też się nie nadaje. Ja np. do sklepu nie chcę. Boże nie i już. Mam fajną prace, lubię ją mimo skandalicznych zarobków. Ale tak dłużej się nie da, zarobki a chlanie, wynoszenie z pracy programów, podręczników itp. Ja też pożyczam, ale zwracam, w pracy nigdy nie waidomo co jest i gdzie jest. Szkoli se kogo chce, np. po zawodówce osoba została redaktorem!!!!. Tak. Jak kto chce, to daje zaufanej osobie komputer firmowy do domu, na zawsze, prace do wykonania w pracy można (niektórzy dorabiają do skromnej pensji) robią w domu na lewo. Robienie fuch w godzinach pracy z zaufanymi pracownikami to standard. Inni do roboty, tak było przez trzy miesiące. Pół roku temu.Roboty pełno, trzy książki na raz, a szefowa, bo jest jeszcze zastępca z pracownicą robiła duża książkę jako fuchę, używając sprzętu, papieru, folii drukarskich i drukarki, czyli toneru. Fajne co, niemożliwem wystarczy szefowej po remoncie mieszkanie posprzątac, ale remont przeprowadza u szefowej pracownicy mąż. Kiedy mąż maluje pokoje to robi się u szefowej poprawki na komputerze w domu itp. Bo jak mąż malował tydzień to pracownica siedziała u szefowej w domu też tydzień.

Każdy kolejny dzień pracy i patrzenia na to gówno - to koszmar. Teraz sobie pan szef następnego uczy i szkoli pracownika, i bardzo dobrze, niech się ludzie rozwijają, ale to tylko po to, aby awansować swoich zaufanych. Albo jak zapije to będzie miał kto za niego robić. Tak się awansuje ludzi w Opolu. Po co się uczyć, studia robić, kursy, co kolwiek, jak można mieć zawodówkę i zostać REDAKTOREM!!!!

Inni "gęby w kubeł i cisza, ja już mam od 2 lat dosyć, piszę wszędzie o tym. K*o, złodziejstwo, burdel. Po naszej firmie jest już tylko burdel. A szef, może się wreszcie zapije. .... Bo mili państwo jeszcze jest jest życie. Są choroby, tragiczne wypadki, nie tylko władza, czas pokaże jak komu życie zapłaci. Za dręczenie i poniżanie innych. ... sa choroby, śmiertelne wypadki np. dzieci... toną, chorują, takie jest życie. Radzej podskakiwanie i gnojenie innych zawsze się obraca przeciwko takim gnojom.

Pozdrawiam, ciekwie jest żyć, ale jutro kolejny dzień do pracy. Ale damy radę ludzie Auschwitz przeżyli, to co tam jakieś gówniane spółki z o.o.

#5 ~Lazarusss~

~Lazarusss~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2010 - 16:58:30

Rusek jak przedobrzy, to szef może nawet nie zdążyć pożałować za swoje wredne poczynania ;) Ja jestem wielkim entuzjastą donosików. Szef miał za uszami sporo, więc jak się zwalniałem, zrobiłem mniej więcej to, co tutaj http://www.oni-niele...i_krzysztof.php Kontrola oprogramowanka i szef ugotowany, zwlaszcza że szybko wyszły na jaw sprawy poboczne, np. takie jak zatrudnianie ludzi na czarno, kreatywna księgowość ;) Satysfakcja była, oj była :D

#6 ~EEE~

~EEE~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2010 - 11:57:13

Kiedy pracodawcy będą mogli nękać takie mendy...

Wystarczy że pracodawcy wyzyskują ludzi za śmieszne pieniądze... Pracownik w Polsce jest traktowany jak śmieć, prawo go nie chroni tylko pracodawcę. Przykładem jest firma K.... której szef nie płaci ZUS-u od kilku lat zalega przeszło 1,5mln zł i daje jest na wolności. Państwo polskie nic sobie z tego nie robi, zakładane są sprawy - prokuratura umarza lub ciągną się latami żeby po jakimś czasie ucichnąć. A takiego szaraczka pracownika, który zarabia te 950 zł netto zaraz by zniszczyli za zaleganie 10zł, albo za nieterminowe uregulowanie podatków lub innych należności.
To się nazywa demokracja.

#7 ~kanjik~

~kanjik~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2010 - 18:12:44

Rusek jak przedobrzy, to szef może nawet nie zdążyć pożałować za swoje wredne poczynania ;) Ja jestem wielkim entuzjastą donosików. Szef miał za uszami sporo, więc jak się zwalniałem, zrobiłem mniej więcej to, co tutaj http://www.oni-niele...i_krzysztof.php Kontrola oprogramowanka i szef ugotowany, zwlaszcza że szybko wyszły na jaw sprawy poboczne, np. takie jak zatrudnianie ludzi na czarno, kreatywna księgowość ;) Satysfakcja była, oj była :D

no i jak to sie skonczylo? dowalili mu jakas kare, czy rozeszlo sie po kosciach? tacy to zawsze potrafiom sie wywiklac.

#8 ~ewa~

~ewa~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2010 - 22:13:53

no i jak to sie skonczylo? dowalili mu jakas kare, czy rozeszlo sie po kosciach? tacy to zawsze potrafiom sie wywiklac.

No niezle go załatwili.Ale powiem Wam ze szef firmy to juz powinien sie naprawde bardzo wstydzic trzymac u siebie w firmie nielegalne oprogramowanie.

#9 ~ewa~

~ewa~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2010 - 21:43:37

Ja sie nawet dołaczyłam do tego w ten sposób
http://www.oni-nielegalni.pl/
ja po prostu nie wierze w intencje szefa.

#10 ~bimbek~

~bimbek~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2010 - 11:26:41

z reguły donoszą ludzie, którzy słabo radzą sobie w pracy i w taki sposób próbują poprawić swoją pozycję w firmie. widzę to po moich byłych kolegach z eniro. odchodzą z firmy, a potem obrażają kolegów i koleżanki i byłych szefów. a większość przypadków to ludzie, którzy przychodzą do firmy myśląc że za darmo będą mieć wysokie zarobki. tylko, żeby móc zarabiać dobrze, trzeba przede wszystkim przykładać się do swoich obowiązków. tutaj potrzeba zmiany w mentalności, żeby ludzie zaczęli traktować miejsce pracy nie jako coś przymusowego, ale jako miejsce ich indywidualnego rozwoju.

#11 ~Cygan~

~Cygan~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2010 - 18:28:12

I bardzo dobrze! mi jeden frajer wisi 500 zł od pół roku i nie raczy oddać. Ale ja go jeszcze ukarze należycie. Strzeż się tłusty ch*uju bo cię to zaboli po kieszeni.

#12 ~romek~

~romek~
  • Goście

Napisano 13 maj 2011 - 16:05:34

malo jest uczciwych pracodawcow w polsce,kazdy chyba kiedys w zyciu trafil na takiego co go oszukal,niezaplacil pieniedzy czy wyrzucil z pracy pod byle pretekstem,ja uwazam ze takich szefow nalezy tepic jak robactwo,nalezy donosic na nich wszedzie gdzie sie da(zus,pip,us) sprawy kierowac do sadu,nie wolno odpuszczac bo oni nie sa ponad prawem,uczciwi pracodawcy nie maja sie czego bac a zlodzieje i oszusci musza dlatego od razu trzeba zlglaszac takie sprawy nie wolno zwlekac!!!!!!!!!!!!!!

#13 ~i'm~

~i'm~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2012 - 23:27:13

proponuję wszystkim którzy tutaj piszą założyć własne firmy a punkt widzenia zmieni się wraz z punktem siedzenia

#14 ~zemsta~

~zemsta~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2012 - 11:09:48

z mojego szefa też kawał ch.ja reszte dziada

#15 ~Maria45~

~Maria45~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2013 - 10:17:00

Gdy pracodawca zwolni pracownika, pracownik będzie chciał się ześcić i złoży donos na swojego byłego pracodawcy. Polacy lubią się mścić. Gdy ktoś złoży na pracodawcę donos, o którym mówią na http://donosimy.waw....-na-pracodawce/ później będzie miał on niezłe problemy. Wtedy były pracownik będzie miał satyswakcję, że dał nauczkę byłemu pracodawcy.

#16 ~olek~

~olek~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2017 - 20:42:27

szef to jest na torbie to są złodzieje i ci co ich bronią to pewnie mają też jakąś firmę i kroi ludzi i tak piszą podpier***ajcie donoscie nie bójcie się za to nic nie grozi niech sie prywaciarza nauczą szanować ludzi

#17 ~Rysiek~

~Rysiek~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2017 - 20:49:47

To prawda, że w dzisiejszych czasach nie jest łatwo prowadzić firmę, ale gdybym miał swój biznes opierać na tym że będę wykorzystywał innych to wolę być "zwykłym" pracownikiem

#18 ~oxford~

~oxford~
  • Goście

Napisano 02 maj 2017 - 21:20:37

Jak w pracy są równi i równiejsi brat kuzyn wujek albo kochanek szefowej bądź szefa to tak naprawdę tam jeden drugiego podpier....la odczyn Kwaśny w pracy to samo zło dlatego dla zasady stosuje się zasadowy :lol:  

#19 ~Ulek~

~Ulek~
  • Goście

Napisano 21 maj 2017 - 19:50:18

A ja jestem zdania ze pracodawcy powinni zatrudniając kogoś sprawdzić przyszłego pracownika. Donosicieli pognać na starcie. Jak taki cwaniak posiedzi na bezrobociu,
bo każdy będzie go olewał. To drugi raz nie przyjdzie mu na myśl donosić.
Teraz do tych co tak ładnie nazywają gnojami swoich pracodawców. Może byście tak sami zaożyli dzioałalność. I dalej już będzie wszystko bardzo proste. Nie będziecie płakać na forach, dacie innym pracę, twojemu koledze będzie żyło się lepiej, wynagrodzenia dacie topowe.

#20 ~Ulek~

~Ulek~
  • Goście

Napisano 21 maj 2017 - 19:50:37

A ja jestem zdania ze pracodawcy powinni zatrudniając kogoś sprawdzić przyszłego pracownika. Donosicieli pognać na starcie. Jak taki cwaniak posiedzi na bezrobociu,
bo każdy będzie go olewał. To drugi raz nie przyjdzie mu na myśl donosić.
Teraz do tych co tak ładnie nazywają gnojami swoich pracodawców. Może byście tak sami zaożyli dzioałalność. I dalej już będzie wszystko bardzo proste. Nie będziecie płakać na forach, dacie innym pracę, twojemu koledze będzie żyło się lepiej, wynagrodzenia dacie topowe.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych