Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Donos to najczęstsza zemsta na szefie :: zobacz komentowany artykuł

24 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Ulek~

~Ulek~
  • Goście

Napisano 21 maj 2017 - 20:19:20

Jeśli moja była szefowa po tym jak nie wypłaciła mi ekwiwalentu czyli tych śmiesznych 380 zł, a ja zgłosiłabym ją do pip, a ona w zemście informowałaby innych pracodawców że zgłosiłam ją do inspekji pracy i dlatego ja nie mogłabym nic znaleźć to wtedy ja zrobiłabym jej tak koło tyłka że miałaby non stop kontrole, pozwałabym ją za to, w ogóle tyle bym jej smrodu narobiła żeby jej odechciało się mścić!! Tak dodam jeszcze że kobieta podrabiała podpisy na listach płac, pracowałam jak na 3/4 etetu a umowę miałam na pół etatu,oczywiście najniższa krajowa, nie podniosła nam stawki od nowego roku, żadnego l4 nie mogłyśmy wziąć bo odrazu byłybyśmy zwolnione, musiałyśmy się dogadywać między sobą. Na stoiskach które ma sezonowo dawała nam grosze, a pracowałyśmy jak woły, ja jeździłam między dwoma stoiskami, bo dziewczyny ciągle wymyślały że są chore, że mają imprezy co tak naprawdę jak się wydało było gówno prawdą. Ja byłam frajerem robiącym już 4 rok pod rząd za tą samą stawkę co małolaty które ciągle robiły ją w ch... Na mnie zawsze mogła liczyć, a na koniec co zrobiła? Zwolniła mnie i dwie w miare ok dziewczyny z końcem kwietnia bo stwierdziła że przez nas nie ma obrotów. A potem jak pisała nowe też nie miały. Czy ty koleś uważasz że za to jak się dałam robić w chuja i jak mnie potraktowała ja będę w porządku? Jak jej żal tych 380 zł to zapłaci to plus grzywnę. A jeszcze będzie miała problemy jak podpisała za mnie listę płac! I takie pytanie jesteś ty chłopie ku*** poważny?

A ja jestem zdania ze pracodawcy powinni zatrudniając kogoś sprawdzić przyszłego pracownika. Donosicieli pognać na starcie. Jak taki cwaniak posiedzi na bezrobociu,
bo każdy będzie go olewał. To drugi raz nie przyjdzie mu na myśl donosić.
Teraz do tych co tak ładnie nazywają gnojami swoich pracodawców. Może byście tak sami zaożyli dzioałalność. I dalej już będzie wszystko bardzo proste. Nie będziecie płakać na forach, dacie innym pracę, twojemu koledze będzie żyło się lepiej, wynagrodzenia dacie topowe.

#22 ~Ulek~

~Ulek~
  • Goście

Napisano 21 maj 2017 - 20:26:02

Aha a gdybym była naprawdę świnią to poszłabym do sądu pracy walczyć o odszkodowanie w wysokości 3 miesiecznych wypłat, ale tego nie zrobiłam bo jestem za dobra a wiem że bym wygrała bo kuzyn jest prawnikiem i by mi pomógł!!!!

#23 ~Justa~

~Justa~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2018 - 17:20:41

Zatrudnił am u siebie szwagierka. Suka mnie okradala. A naprawdę za swoją pracę dostawała dobre pieniądze. Były premie świąteczne. Dodatki za duży obrót. Wolne kiedy potrzebowała bo była w trudnej sytuacji. A kiedy ja zpalalam na gorącym uczynku powiedziała że mnie zniszczy. I taraz konsekwentnie pisze na mnie donosy. Wszędzie gdzie się da

#24 ~Endi~

~Endi~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2018 - 16:19:55

Zatrudnił am u siebie szwagierka. Suka mnie okradala. A naprawdę za swoją pracę dostawała dobre pieniądze. Były premie świąteczne. Dodatki za duży obrót. Wolne kiedy potrzebowała bo była w trudnej sytuacji. A kiedy ja zpalalam na gorącym uczynku powiedziała że mnie zniszczy. I taraz konsekwentnie pisze na mnie donosy. Wszędzie gdzie się da

Ale menda na swojego donosić podaj jej dane ,albo jak znajdzie nową pracę to jej smrodu narób.

#25 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2019 - 20:54:23

Komuchy donosiciele, dajesz takiej szmacie prace i pensje a jak mu coś nie będzie pasowało to cię zniszczy. Kiedy pracodawcy będą mogli nękać takie mendy...

Ty, wielka mendo uważaj co bzdurasz w necie, bo jak na razie to częściej nękają swoimi oszustwami pracodawcy pracowników sam jestem tego ofiarą i to nie jest donosicielstwo tylko obrona swoich praw półgłówku!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych