Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

39 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Killer~

~Killer~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2010 - 19:30:23

Chodzi o TRZMIELEWO, a nie jakieś TRZEMIELNO!!! Wszechwiedzący redaktor tym razem nie wysilił się nawet, żeby spojrzeć na mapę i poprawnie zapisać nazwę miejscowości. Czyżby to przerastało jego możliwości?

#2 ~Killer~

~Killer~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2010 - 19:33:57

Aha, no i zapomniałem pogratulować trafnego doboru zdjęcia. Wypadek zdarzył się na jednotorowej linii niezelektryfikowanej, uczestniczył w nim pociąg towarowy, a co widzimy na zdjęciu? Ręce opadają. Nie chodzi o to, że chciałbym widzieć zdjęcia z tego wypadku, ale chciałbym wiedzieć, co skłania redaktorków do publikowania zdjęć kompletnie odbiegających od meritum.

#3 ~jj~

~jj~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2010 - 19:35:59

No wspołczuje smierci mlodej dziewczyny, ale dziwne to troche, tam pociagi jakda max 50 km/h i widocznośc jak na lotnisku i pociagu nie zauwazyc?

#4 ~pussy~

~pussy~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2010 - 19:44:59

Killer - jeśli jesteś takim zajebistym redaktorem to zgłoś się do szefów gk - może cię przyjmą na staż :) pewno szukają ludzi

#5 serce-czytelnik

serce-czytelnik

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 362 postów

Napisano 29 lipiec 2010 - 19:47:11

Portal GP24 pl o godz.20.00 informuje,że jechały trzy siostry mieszkanki Sosnowca.

link załączam:

http://www.gp24.pl/a...MORZE/146189043

#6 ~lakos~

~lakos~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2010 - 19:57:38

"Dramat na przejeździe koło Białego Boru. Pod kołami pociągu ginie nastolatka" - jeszcze ginie? To może jeszcze ci się uda ją uratować redaktorzyno...

#7 ~Killer~

~Killer~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2010 - 20:00:31

Killer - jeśli jesteś takim zajebistym redaktorem to zgłoś się do szefów gk - może cię przyjmą na staż :) pewno szukają ludzi

Wyobraź sobie, że zawodowo zajmuję się m.in. korektą, ale w branży, w której stawki są minimum pięciokrotnie wyższe niż wierszówki w GK, a za tekst najeżony takimi babolami autor ma automatycznie obniżaną stawkę, także pewnie już wiesz, co myślę o Twojej propozycji.

No wspołczuje smierci mlodej dziewczyny, ale dziwne to troche, tam pociagi jakda max 50 km/h i widocznośc jak na lotnisku i pociagu nie zauwazyc?

Wiesz, jeśli to był przejazd bliżej Białego Boru, a dziewczyny jechały od strony drogi krajowej, to niestety mogły się zagapić. W tym miejscu droga biegnie równolegle do nasypu, po czym skręca pod kątem prostym wprost na przejazd.

#8 ~johnny-18~

~johnny-18~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2010 - 20:18:33

Przerwa w ruchu na trasie Szczecinek ? Słupsk trwała do wieczora.

A czemu zapowiadali dziś, że do odwołania będzie autobusowa komunikacja zastępcza?

#9 ~visual tourneys~

~visual tourneys~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2010 - 20:20:52

Aha, no i zapomniałem pogratulować trafnego doboru zdjęcia. Wypadek zdarzył się na jednotorowej linii niezelektryfikowanej, uczestniczył w nim pociąg towarowy, a co widzimy na zdjęciu? Ręce opadają. Nie chodzi o to, że chciałbym widzieć zdjęcia z tego wypadku, ale chciałbym wiedzieć, co skłania redaktorków do publikowania zdjęć kompletnie odbiegających od meritum.

A ty myslisz ze w pierdzielonych faktach tvn albo wydarzeniach polsat w tv podkladaja zawsze obraz z miejsca zdarzenia, ktorego dotyczy prezentowany material?
Ja pier..le ale ludzie macie problemy

#10 ~ww.~

~ww.~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2010 - 20:35:07

[quote name='Killer' date='29 lipiec 2010 - 21:00 ' timestamp='1280430031' post='355856']
Wyobraź sobie, że zawodowo zajmuję się m.in. korektą, ale w branży, w której stawki są minimum pięciokrotnie wyższe niż wierszówki w GK, a za tekst najeżony takimi babolami autor ma automatycznie obniżaną stawkę, także pewnie już wiesz, co myślę o Twojej propozycji.

A ja mam stawkę 10 razy wyższą, niż w Twojej branży;)))

Wielki słownik ortograficzny ? lista haseł

tak że (w taki sposób, że)
tak?że (również)

W Twoim sformułowaniu także - ani pisane łącznie, ani oddzielnie - nie pasuje. Powinno być co do zasady: ...więc pewnie już wiesz...
;))) Pozdrówka:)

#11 ~ort~

~ort~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2010 - 21:48:43

pociag potacil samochod jak to mozliwe ? co najwyzej pociag zderzyl sie z autem !!!
co za kretyn po podstawowce tak napisal ktos to czyta?

#12 Falal1ty

Falal1ty

Szczery komentator

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1386 postów

Napisano 29 lipiec 2010 - 21:51:45

Wiesz, baby... One nie widzą nic oprócz przypudrowanego noska.

#13 ~maro~

~maro~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2010 - 22:30:13

"Pociąg potrącił samochód" - To już szczyt wszystkiego! Nawet małych dzieci uczą w szkole, aby nie popełniali tak idiotycznych błędów! Wiedziałem, że te "redaktorzyny" z "GK" to raczej czym innym powinni się zająć, ale w tym momencie już całkowicie straciłem respekt do tej gazety. No massakra! Jak inaczej to ująć?!

#14 ~renata~

~renata~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2010 - 22:59:52

"Pociąg potrącił samochód" to słowa cytowane!

#15 ~pino~

~pino~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2010 - 23:26:58

witam
czy tak apropo przy tym wypadku naprawde był ten pan redaktor????
dziewczyny jechał z odwiedzin u siostry w trzmielewie porzegnały się i wsiadly w auto,jadąc od strony trzmielewa dały prowadzić właśnie tej najmłodszej i z tego co wiem zgineła pasażerka siędząca na tylnim siedzeniu tego auta(18lat)pociąg nie jechał ze szczecinka tylko z Białego Boru.prawdopodobnie mała wystraszyła sie i nienacisneła chamulca tylko gaz:(:(

#16 ~tom*~

~tom*~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2010 - 05:46:23

witam
czy tak apropo przy tym wypadku naprawde był ten pan redaktor????
dziewczyny jechał z odwiedzin u siostry w trzmielewie porzegnały się i wsiadly w auto,jadąc od strony trzmielewa dały prowadzić właśnie tej najmłodszej i z tego co wiem zgineła pasażerka siędząca na tylnim siedzeniu tego auta(18lat)pociąg nie jechał ze szczecinka tylko z Białego Boru.prawdopodobnie mała wystraszyła sie i nienacisneła chamulca tylko gaz:(:(

#17 ~*tom~

~*tom~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2010 - 05:59:07

Nie wypisuj takich bzdur wyssanych z palca!!! Ranisz tym wszystkich bliskich dziwczyn. Zginęła faktycznie najmłodsza z sióstr, która siedziała z tyłu auta

#18 ~tes~

~tes~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2010 - 06:40:47

Dlaczego w prawie każdym temacie znajdują się jacyś pseudo poloniści, którzy to nie mają nic konkretnego do powiedzenia/przedyskutowania, a jedynie szukają okazji aby "opieprzyć" i wyśmiać redaktora za jakieś błędy stylistyczne/gramatyczne.
Dlaczego anonimowość na forach wywołuje u was taką agresję i niechęć do innych? Nie przelewajcie własnej żółci na strony gk24, nas naprawdę nie obchodzą wasze osobiste problemy w pracy czy w domu...odreagowujcie w inny sposób.

Mnie każda tragedia bardzo mocno dotyka. I kiedy chciałbym połączyć się w bólu z innymi i zwyczajnie podyskutować o temacie to widzę tylko "ooooo, panie redaktorze przecinka pan nie postawił!!!!1111 ale pan jest głupi!"...

#19 ~Killer~

~Killer~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2010 - 09:02:51

A ja mam stawkę 10 razy wyższą, niż w Twojej branży;)))

Wielki słownik ortograficzny ? lista haseł

tak że (w taki sposób, że)
tak?że (również)

W Twoim sformułowaniu także - ani pisane łącznie, ani oddzielnie - nie pasuje. Powinno być co do zasady: ...więc pewnie już wiesz...
;))) Pozdrówka:)

Wprawdzie bardziej chodziło mi o korektę merytoryczną niż językową, ale dziękuję za uwagę. Tak to jest, gdy się pisze w pośpiechu. Gwoli ścisłości, w Twojej wypowiedzi nie powinno być przecinka przed wyrazem "niż". Czasami nawet dziesięciokrotnie wyższa stawka nie pomaga ;-).

Również pozdrawiam

Killer

#20 ~rob.65~

~rob.65~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2010 - 09:33:44

[quote name='Killer' date='30 lipiec 2010 - 10:02 ' timestamp='1280476971' post='355996']
Wprawdzie bardziej chodziło mi o korektę merytoryczną niż językową, ale dziękuję za uwagę. Tak to jest, gdy się pisze w pośpiechu...
Litości!!! Od kiedy to prasa codzienna, na stronach bieżących wydarzeń sięga ambicji literackich?! Wystarczy, że notatka jest w zgodzie z gramatyką o ortografią 10-latki i zawiera rzetelną odpowiedź na "5w" /kto? co? gdzie? kiedy? po co?/... Reszta, to tylko literatura - ale tym się zajmują inne pisma, inni dziennikarze...
Więc przestańcie się czepiać ostro pracujących redaktorów.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych