Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Drastyczne zdjęcia z katastrofy w Smoleńsku 10.04.2010r.

• Zamknięty Temat jest zamknięty
392 odpowiedzi w tym temacie

#301 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2010 - 23:19

Mam wszystkie drastyczne zdjecia z katastrofy. Nawet te usuniete w najwyzszej rozdzielczosci. Kto chce to niech napisze maila na smolensk_drastyczne_zdjec@o2.pl

#302 ~xyz~

~xyz~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2010 - 23:20

Wczoraj na stronie źródłowej (rosyjskiej) było zdjęcie spalonego ciała siedzacego (lub podpartego) do fotela.
Czy komuś udało sie to zachować ?

#303 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2010 - 23:21

Mam wszystkie drastyczne zdjecia z katastrofy. Nawet te usuniete w najwyzszej rozdzielczosci. Kto chce to niech napisze maila na smolensk_drastyczne_zdjec@o2.pl

Wszystkie zdjecia spakowane w jeden plik, prosze:
http://rapidshare.co...58/Smolensk.zip

#304 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2010 - 23:22

http://www.youtube.c...player_embedded

#305 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2010 - 23:24

tu właśnie wysłałam :)

#306 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2010 - 23:26

tu właśnie wysłałam :)

No i otrzymałaś maila prawda? ;)

#307 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2010 - 23:29

No i otrzymałaś maila prawda? ;)

NO nie własnie - ale domyslam sie ze poczta dojdzie.

#308 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2010 - 23:30

NO nie własnie - ale domyslam sie ze poczta dojdzie.

Prosze, o to link: http://rapidshare.co...58/Smolensk.zip
Sciagnij jako FREE USER jesli nie masz konta w tym serwisie, gdzie zamiescilem zdjecia

#309 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2010 - 23:32

Sciagnij jako FREE USER jesli nie masz konta w tym serwisie, gdzie zamiescilem zdjecia

OKI

#310 ~~karol~~

~~karol~~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2010 - 23:41

wiecie co jeszcze jedna dziwna sprawa dopiero co mowili ze nie ma dwoch cial . Indentyfikacja innych jeszcze troche potrwa a tu wczoraj dowiadujemy sie ze juz wszystkie ciala sa zindentyfikowane i wracaja do kraju........

Jakos tak sie sklada ze wraz z zona od ponad 23 lat zajmujemy sie praca w sluzbie zdrowia.
Ja wiele widzialem , podczas cwiczen w zakladach patomorfologii itd.. zona rowniez...
Dlatego oboje wczoraj niezaleznie na dwoch PC ocienialismy szczegolnie 3 zdjecia.
To co teraz napisze moze byc szokiem dla kogos kto nie widzial jak np... suwnica ucina glowe...
W zadnym wypadku nie sa to rany; klute,ciete. Wszystkie to rany szarpane ( obrecz barkowa, wyrwana dlon- w nadgarstku) oraz inne szczegoly.
W rozmowie z cywilym kontrolerem lotow w W-wie Okecie(znajomy) mam odpowiedz... poczekaj ,kiedys powiemy sobie o tym ,nie telefon.
Dlaczego ???nie zostali w Moskwie dopuszczeni do ogledzin patomorfolodzy z bylego WAM ???.Naprawde znam jednego patologa sadowego z bylego WAM ...ktory jako "scyzoryk" mogl by "calosc zebrac do kupy" a gosc jest kuty na 4 lapy!!!!.
Caly czas wpajaja nam ...prokuratura wojskowa.

#311 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2010 - 23:44

po proszę o te zdjęcia marla1906@wp.pl

#312 bagera

bagera

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 22 kwiecień 2010 - 23:48

Przeciez wiemy doskonale dlaczego nie zostali dopuszczeni przeciez za duzo wyszlo by na jaw

#313 bagera

bagera

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 22 kwiecień 2010 - 23:50

dzis ide juz spac rano do pracki :) do uslyszenia jutro wszystkim spokojnej nocy

#314 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2010 - 23:55

Wszystkie zdjecia, nawet te usuniete, w najwyzszej rozdzielczosci

#315 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2010 - 00:01

Prosze o zdjecia meilem premier84@02.pl

#316 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2010 - 00:09

Jakos tak sie sklada ze wraz z zona od ponad 23 lat zajmujemy sie praca w sluzbie zdrowia.
Ja wiele widzialem , podczas cwiczen w zakladach patomorfologii itd.. zona rowniez...
Dlatego oboje wczoraj niezaleznie na dwoch PC ocienialismy szczegolnie 3 zdjecia.
To co teraz napisze moze byc szokiem dla kogos kto nie widzial jak np... suwnica ucina glowe...
W zadnym wypadku nie sa to rany; klute,ciete. Wszystkie to rany szarpane ( obrecz barkowa, wyrwana dlon- w nadgarstku) oraz inne szczegoly.
W rozmowie z cywilym kontrolerem lotow w W-wie Okecie(znajomy) mam odpowiedz... poczekaj ,kiedys powiemy sobie o tym ,nie telefon.
Dlaczego ???nie zostali w Moskwie dopuszczeni do ogledzin patomorfolodzy z bylego WAM ???.Naprawde znam jednego patologa sadowego z bylego WAM ...ktory jako "scyzoryk" mogl by "calosc zebrac do kupy" a gosc jest kuty na 4 lapy!!!!.
Caly czas wpajaja nam ...prokuratura wojskowa.

Aha jeszcze jeden maly szczegol ze Smolenska z rana 2010.04.10 od " kolegi" mieszkajacego 1.5km od lotniska, kuriozalne ale widzial to z okna swojego bloku(media zaznaczaja widzialnosc 500m)... w tlumaczeniu moim(biegle znam rosyjski) , jechalem tamta szosa 30minut przed katastrofa ,mgla BYLA ale na wysokosci 50-70m nad lotniskiem!!! chwala Bogu ze nie udezyl w hotel...Oryginalny tekst w jezyku rosyjskim jest osiagalny...

#317 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2010 - 00:11

[quote name='Gość' date='23.04.2010, 00:55:23' post='307851']

ktoś może ma już te zdjęcia??

bo ja nie mogę ściągnąć? ?

#318 ~GV-IX~

~GV-IX~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2010 - 00:11

Obejrzałem foto i film na You Tube z analizą.Mam mieszane odczucia.
Czy jedną,z wersji przyczyn katastrofy może być celowe działanie Rosjan?
Dopóki nie ujawnią zapisów z czarnych skrzynek i rozmów pilotów z wieżą kontrolną,takie domysły będą się snuć.
Jakie zdanie macie na ten temat?

#319 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2010 - 00:13

Prosze o zdjecia meilem premier84@02.pl

#320 ~xyz~

~xyz~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2010 - 00:13

Nia trzeba być patamorfologiem czy też specjalistą medycyny sądowej,
by mieć swoje zdanie na ten temat.

Ja przedstawię swoje:

Myśle, że winnym tej katastrofy są Polacy czyli My.

Moje spostrzeżenia:

Wizyta ta była organizowana przez Prezydenta RP,
to on miał bezpośredni wpływ na to, kto, kiedy i jak pojedzie czy poleci.

Impreza była organizowana bez elementarnych zasad bezpieczeństwa -
L.K. zaproszał wszystkich, ktorym pomogl lub go wspierali :

Skrzypek
Kochanowski
Kurtyka
Poslowie PiS
Pracownicy KP RP
Szef BBN !!!!
i inni

Zeby nie wyglądalo to zupelnie na impreze PiS, bylo kilka miejsc dla PSL,SLD i PO - ot usprawiedliwienie dla wynajecia samplotu rzadowego, za pieniadze podatnikow.

Dalej drazyc ?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych