Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Drzwi ALUHAUS

aluhaus

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~AdrianGie~

~AdrianGie~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2020 - 16:21:27

Cześć Wam,

Mam do wymiany drzwi w domu i chciałbym się was zapytać, czy macie jakieś doświadczenia z firmą Aluhaus? My ich drzwi sobie upatrzyliśmy i chcemy je zamawiać, jak uspokoi się z koronawirusem jednak jestem ciekaw waszych wrażeń, opinii o ich stolarce. Będę wdzęczny za każdy feedback. 

#2 ~Robbb~

~Robbb~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2020 - 18:17:12

Cześć Adrian. My mamy drzwi z Aluhaus już drugi rok i mogę Ci polecić. Drzwi są wykonane na prawdę solidnie, dobrze osadzone, nie wymagają żadnych regulacji już na miejsce przyjechały wyregulowane więc po prostu w Twoim interesie jest to, by o nie odpowiednio dbać, raz na jakiś czas konserwować ale wszystko masz opisane na blogu na stronie Aluhaus. Bardzo muszę pochwalić ich podejście do klienta, pierwszy raz spotkaliśmy się z tak profesjonalnym podejściem i fachowym doradztwem. Zapadło nam to w pamięć. Same drzwi dobrze izolują, są ciepłe i ładnie wyglądają. My mamy polakierowane na taki drewnopodobny styl. Jaki model macie wybrany? 

#3 ~RobGol~

~RobGol~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2020 - 19:36:09

Drzwi super. Ciepłe aluminium. Dopracowane w 100% . Fakt kosztują ale moim zdaniem warto.

#4 ~AdrianGie~

~AdrianGie~
  • Goście

Napisano 07 maj 2020 - 09:08:39

Dziękuję za te opinie Panowie. RobGol właśnie wycena, którą dostaliśmy wcale nie jest taka duża. Normalne ceny w porównaniu do innych firm. Zdecydowaliśmy się, że kupimy od nich. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych