Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Drzwi do mieszkania - Gerda, Invado, Vox - które?

drzwi

16 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2013 - 12:08:04

Jakie macie u siebie, które są godne polecenia?
Najważniejsze żeby dobrze tłumiły hałas z klatki schodowej, były szczelne i bezpieczne.

#2 ~Katarzyna~

~Katarzyna~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2013 - 18:26:31

Ja mam Gerdę od 5 lat, a rodzice w styczniu zamontowali Vox.I jeden i drugie są dobre moim zdaniem.

#3 Milini

Milini

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 07 listopad 2013 - 20:20:31

Jeśli chodzi o Gerdę, to myślę, że można im zaufać. Sami mamy nie od dzisiaj i dobrze się spisują i śladów użytkowania na nich nie ma. Są przy tym szczelne i posiadają dobrą termoizolację.

Użytkownik Milini edytował ten post 07 listopad 2013 - 20:21:20

#4 fourmi9

fourmi9

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 11 listopad 2013 - 13:12:19

Ja również mam gerdę i spisuje się dobrze jak do tej pory

#5 ~dorriska~

~dorriska~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2014 - 22:18:14

W sumie na rynku wybór drzwi jest ogromny. My postawiliśmy na drzwi Platinium i naprawde jesteśmy bardzo zadowoleni także z tej firmy a drzwi są solidne i bardzo eleganckie.

#6 ZofiaG123

ZofiaG123

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 16 maj 2014 - 08:47:29

my też mymy gerdę. Kupiona w Hanbud, dobre są te drzwi :) Jak się wahasz to najlepiej popytać jakiś specjalistów i wtedy łatwiej podjąć decyzję.

#7 tulipanka

tulipanka

Znajomy

• PipPip
  • 35 postów

Napisano 12 lipiec 2014 - 14:09:58

Zdecydowanie polecałabym Gerdę - ich drzwi są bardzo dobre jakościowo i wytrzymają na pewno długie lata. W drugiej kolejności stawiałabym na Vox.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2014 - 21:28:35

A z drzwi Pol- skone, Cal, Vox - użytkuje ktoś dłużej drzwi ( chodzi o wew i zew).Gdzie warto uderzyć po jakiś rabat ? Zakup będzie dosyć duży w końcu.

Na pewno jak kupisz z montażem w Voxie to mniej zapłacisz.Masz już te drzwi tak w ogóle ?

#9 ~ulka~

~ulka~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2014 - 21:37:05

A jaki kolor drzwi proponujecie do bardzo ciemnej podłogi i czerwonych ścian? Myślałam o czarnych, ale mąż twierdzi, że nie będą pasować...

#10 ~lidka~

~lidka~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2014 - 21:56:30

To ja mam pytanie, ile

teraz kosztują takie drzwi ?
 My musimy pomyslec o takich u siebie ale też nie do końca wiemy jakie drzwi wybrać. Nie za bardzo lubie przeszklone, ale w Platinum z tego co widać wybor jest duzy.

#11 ~bożena~

~bożena~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2014 - 22:32:47

Bo to tak naprawde jest tak, ze 

kazdy zamawia własnei to co sobie wymysli, albo to co bedzie mu najbardziej pasowało do wnetrza. A drzwi na pewno tutaj sa bardzo ważnym ukoronowaniem tego i dopełnieniem wystroju. Co do Platinum Design to polecam drzwi ALEGRANZA. Sa naprawde bardzo ładne.

#12 ~kollska~

~kollska~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2014 - 15:58:28

Jesli chodzi o mnie to polecam własnei też tą firmę. Przeszłam przez wiele innych firm i zgodze sie z Wami ze jednak ta rzeczywiscie jest numerem jeden.

#13 ~Maciej~

~Maciej~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2014 - 15:26:45

Jeżeli chodzi o firmę Platinum polecam zakupy u Pana Mariusza w Salonie Ruck Zuck w Warszawie na ul Malborskiej ma naprawdę bardzo duża wiedzę no i w porównaniu z innymi dystrybutorami u niego dostaliśmy najlepsza cenne a jakość drzwi naprawdę godna polecenia 

#14 ~Olekew~

~Olekew~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2016 - 14:42:35

Ja zamawiałem zarówno drzwi wewnętrzne, jak i zewnętrzne w Kon-Trade i muszę przyznać, że bardzo przypadły mi do gustu. Mają ciekawą ofertę.

#15 ~jarek~

~jarek~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2016 - 12:38:21

ja mam oryginalne dębowe drzwi, zamówiłem w Konar Meble Kolbudy, sprawdz sobie u nich na stronie. lepiej wygladaja na zywo, ale mają gdzieś chyba na stronie zdjecia realizacji. mam nowoczesne mieszkanie w stylu loft a drzwi robia furrore. zamowilem bielone. 

#16 ~tomasz~

~tomasz~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2017 - 16:16:06

To moze sprawdź jeszcze Porta Drzwi. Tam tez mas wybór i co do ceny to możesz byc naprawdę pozytywnie zaskoczony.

#17 ~Kora~

~Kora~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2018 - 23:44:55

Idź do ODC na Morska 4b. Mają tam duży wybór i częste promocje. Potrafią fanie doradzić i podsunąć dobre rozwiązania.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: drzwi

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych