Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Dworzec Autobusowy w Białogardzie

PKS Dworzec Autobusowy Białogard autobus komunikacja transport PKS Białogard Koszalin Połczyn Przystanek autobusowy

76 odpowiedzi w tym temacie

#61 Szczepan

Szczepan

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 882 postów

Napisano 16 marzec 2017 - 21:00:31

Nowa sieć szkół zatwierdzona. Może nasi dzielni radni zajmą się teraz "dworcem PKS".

#62 smerfetka44

smerfetka44

Znajomy

• PipPip
  • 40 postów

Napisano 18 marzec 2017 - 10:37:39

Może B)

#63 Szczepan

Szczepan

Swojak

• PipPipPipPip
  • 882 postów

Napisano 19 marzec 2017 - 13:12:22

Może B)

Pożyjemy, zobaczymy. ;)

#64 Szczepan

Szczepan

Swojak

• PipPipPipPip
  • 882 postów

Napisano 23 marzec 2017 - 21:06:22

A wracając do naszego dzielnego radnego J.H to czyni właśnie cuda tylko że nie na dworcu PKS, a na moście przy ul.Połczyńskiej w rejonie Lidla. Może starczy jeszcze czasu na dworzec PKS?!

#65 Azazel

Azazel

Swojak

• PipPipPipPip
  • 352 postów

Napisano 25 marzec 2017 - 11:33:47

A wracając do naszego dzielnego radnego J.H to czyni właśnie cuda tylko że nie na dworcu PKS, a na moście przy ul.Połczyńskiej w rejonie Lidla. Może starczy jeszcze czasu na dworzec

A co ma JH do dworca czy on go zlikwidował?

Nie wiem kto jest większym idiotą ty czy ten co mu 1000 drzew wycieli pod prężnym okiem.

#66 Szczepan

Szczepan

Swojak

• PipPipPipPip
  • 882 postów

Napisano 25 marzec 2017 - 12:53:46

A co ma JH do dworca czy on go zlikwidował?

Nie wiem kto jest większym idiotą ty czy ten co mu 1000 drzew wycieli pod prężnym okiem.

J.H. do dworca ma tyle, że reprezentuje mieszkańców z tamtej okolicy. ;) B)

Resztę pominę "prosty człowieku" :)

#67 smerfetka44

smerfetka44

Znajomy

• PipPip
  • 40 postów

Napisano 25 marzec 2017 - 14:24:09

Nie zapomnij się odwrócić do tyłu. <_< :) :P

#68 Szczepan

Szczepan

Swojak

• PipPipPipPip
  • 882 postów

Napisano 26 marzec 2017 - 00:42:05

Nie zapomnij się odwrócić do tyłu. <_< :) :P

A można się odwrócić do przodu?!
A tak poza tym pomyliłaś nicki? Jeśli nie to bądź tak uprzejma i wyjaśnij o co Ci chodzi z tym odwracaniem?!

Użytkownik Szczepan edytował ten post 26 marzec 2017 - 13:31:38

#69 smerfetka44

smerfetka44

Znajomy

• PipPip
  • 40 postów

Napisano 26 marzec 2017 - 05:46:03

Można. A tak po za tym to ty pomyliłaś nicki.Tak długo jesteś na forum więc powinieneś wiedzieć o co chodzi.

#70 Szczepan

Szczepan

Swojak

• PipPipPipPip
  • 882 postów

Napisano 26 marzec 2017 - 12:36:20

Można. A tak po za tym to ty pomyliłaś nicki.Tak długo jesteś na forum więc powinieneś wiedzieć o co chodzi.

Niektórzy faktycznie czynią cuda. Nicków nie pomyliłem.
A tak poza tym nie muszę się niczego obawiać, oglądania również.

Użytkownik Szczepan edytował ten post 26 marzec 2017 - 13:32:44

#71 smerfetka44

smerfetka44

Znajomy

• PipPip
  • 40 postów

Napisano 26 marzec 2017 - 13:42:52

Ja też nie musze nica zmieniać żeby Ci dokopać.

#72 Szczepan

Szczepan

Swojak

• PipPipPipPip
  • 882 postów

Napisano 26 marzec 2017 - 14:19:42

Ja też nie musze nica zmieniać żeby Ci dokopać.

Taka piękna słoneczna niedziela, a takie negatywne emocje. Całkowicie niepotrzebnie. :) ;)

#73 Azazel

Azazel

Swojak

• PipPipPipPip
  • 352 postów

Napisano 28 marzec 2017 - 09:12:39

J.H. do dworca ma tyle, że reprezentuje mieszkańców z tamtej okolicy. ;) B)

Resztę pominę "prosty człowieku" :)

No tak JH ma reprezentować mieszkańców z tamtej okolicy, zapewne ma wyremontować pozostałości dworca PKS. Natomiast "Mściciel" został wybrany przez krasnoludki obsadzony na fotel i reprezentuje nie mieszkańców BRD tylko siebie i swoich podwładnych miernych biernych ale wiernych. I robi co mu się podoba np. użycza bezpłatnie lokal do działalności gospodarczej, lub też robi 2 schroniska oby zniszczyć przeciwnika politycznego itd itd można by było wymieniać. A tym czasem na ulicach syf kiła i mogiła, były minister w rządzie PO inaczej by to nazwał.

A skoro już piszesz o reprezentowaniu mieszkańców to nie zauważyłem by inni radni zainteresowali się dworcem PKS, ba oni niczym się nie interesują to widać po sesjach, żaden się nie odezwie tylko przyklepuje wszystko jak leci.

Ps wolę być prosty i mieć swoje zdanie, niż być idiotą niewidząca wycinki drzew, dokonującym wprowadzania obcych firm na teren miasta, lub też pisaniem, że wymiana nawierzchni to inwestycja i inne bzdury. Wolę być prostym człowiekiem niż idiotą                i człowiekiem krótkowzrocznym, piszącym posty dla statystyk, nie mającym swojego zdania.

a na koniec mam nadzieję, że chodząc koło pseudo dworca PKS ze swoim psem to również sprzątasz mocz po swoim psie. Szczepanie sterowany politycznie.

#74 Szczepan

Szczepan

Swojak

• PipPipPipPip
  • 882 postów

Napisano 28 marzec 2017 - 11:42:35

No tak JH ma reprezentować mieszkańców z tamtej okolicy, zapewne ma wyremontować pozostałości dworca PKS. Natomiast "Mściciel" został wybrany przez krasnoludki obsadzony na fotel i reprezentuje nie mieszkańców BRD tylko siebie i swoich podwładnych miernych biernych ale wiernych. I robi co mu się podoba np. użycza bezpłatnie lokal do działalności gospodarczej, lub też robi 2 schroniska oby zniszczyć przeciwnika politycznego itd itd można by było wymieniać. A tym czasem na ulicach syf kiła i mogiła, były minister w rządzie PO inaczej by to nazwał.
A skoro już piszesz o reprezentowaniu mieszkańców to nie zauważyłem by inni radni zainteresowali się dworcem PKS, ba oni niczym się nie interesują to widać po sesjach, żaden się nie odezwie tylko przyklepuje wszystko jak leci.
Ps wolę być prosty i mieć swoje zdanie, niż być idiotą niewidząca wycinki drzew, dokonującym wprowadzania obcych firm na teren miasta, lub też pisaniem, że wymiana nawierzchni to inwestycja i inne bzdury. Wolę być prostym człowiekiem niż idiotą i człowiekiem krótkowzrocznym, piszącym posty dla statystyk, nie mającym swojego zdania.
a na koniec mam nadzieję, że chodząc koło pseudo dworca PKS ze swoim psem to również sprzątasz mocz po swoim psie. Szczepanie sterowany politycznie.

Tak J.H. ma reprezentować mieszkańców z okolic dworca PKP i PKS bo to oni go wybrali po to, aby to robił. On sam nie musi nic remontować ( chociaż ostatnio musiał to robić na ul. Połczyńskiej przy Lidlu ). Jako radny z tego rejonu ma robić wszystko, aby działać w interesie mieszkańców rejonu, z którego został wybrany.
Burmistrz K. Bagiński został wybrany przez mieszkańców całego miasta i musi reprezentować ich wszystkich i chociaż z niektórymi jego propozycjami się nie zgadzam to przecież sam burmistrz nic nie zdziała bez rady miasta.
Jeśli chodzi o schronisko to cyt."przeciwnik polityczny" sam się zniszczył nie rozliczając się z dotacji i prowadząc schronisko tak jak to było pokazane w "Obserwatorze" w TVP 1.
Cyt."A skoro już piszesz o reprezentowaniu mieszkańców to nie zauważyłem by inni radni zainteresowali się dworcem PKS" - a radny J.H. interesował się dworcem ?! A powinien.
Ty możesz być kim chcesz, również "prostym człowiekiem" nie szanującym ludzi, którzy mają inne poglądy niż "Ty".
Cyt."a na koniec mam nadzieję, że chodząc koło pseudo dworca PKS ze swoim psem to również sprzątasz mocz po swoim psie. Szczepanie sterowany politycznie." - to już jest objaw poważnej choroby i mam wątpliwości czy najlepsi specjaliści są w stanie "Ci" pomóc, chociaż życzę "Ci" jak najlepiej.
PS. Nikt zapewniam "Cię" mną nie steruje. Uwierzysz w to lub nie, to "Twoja" sprawa. ;) B)

Użytkownik Szczepan edytował ten post 02 kwiecień 2017 - 11:58:22

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: PKS, Dworzec Autobusowy, Białogard, autobus, komunikacja, transport, PKS Białogard, Koszalin, Połczyn, Przystanek autobusowy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych