Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~kol~

~kol~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2012 - 22:52:12

nie tylko zima zamykany jest dworzec w kolobrzegu. bylam tam w poprzedni weekend ktory o 2 w nocy nie byl dosc cieply, wial wiatr i bylo strasznie nieprzyjemnie. ochrona kolei chodzila co jakis czas ale nie byli w stanie wyjasnic zamkniecia dworca....srodek sezonu, a dzieci z rodzicami jadacy dalej na urlop spia na murku i marzna!!! to nie jest normalne!!!!!!!!!!!!!! ludzie gdzie my zyjemy??? za co płacimy i komu????????

#2 ~Aldona~

~Aldona~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2016 - 10:57:03

Drzwi, drzwiami! Kochane Pani a co powie Pani na temat pseudo bagazowych? Który strasznie naciagaja Na pieniądze podróżnych? Mnie tak jeden bagazowy właśnie w Kołobrzegu załatwił! Z peronu 2 do taksówki skasowal 40 zł za jedną walizkę!!! A spróbuj niestety dać to da ci w mordę!!!
Taksówki strasznie zdzieraja z ludzi pieniądze ja nie dość że dałam temu pseudo bagażowemu 40 zł za jeden bagaż, śmieszne co?! To za taksówkę zapłaciłam pod mewe 15 zl!!!!!! Zdzierstwo!!!!! Policja powinna coś z tym zrobić!!!!!!!!
Odradzam odradzam

#3 ~Jadwiga~

~Jadwiga~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2018 - 13:19:36

Zamknięty no pal licho ale obsługa ? która nie umie poinformować pasażerów skąd odjeżdża zastępczy transport do Runowa Pomorskiego bo linia Poznań- Kołobrzeg jest w remoncie.

Byłam na dworcu 15 września po bilet. Wchodziłam na dworzec przed godziną 20 i to sporo - jedna kasa czynna duża kolejka oczekujących. Akurat jak dotarłam do okienka wybiła godz. 20 . Uprzejma pani w okienku poinformowała mnie,że właśnie zamyka nie pomogły żadne prośby ani perswazje koniec to koniec

#4 celjon

celjon

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 13 listopad 2018 - 21:59:19

Przykro słyszeć

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: paranoja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych