Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

#1 Emigranci pozdrawiajä

Emigranci pozdrawiajä

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 227 postów

Napisano 09 luty 2017 - 10:24:01

Dlaczego w Koszalinie od lat spada poziom bezpieczeństwa-bo służby za to odpowiedzialne się skompromitowały przez lata :( Bezdomni,menele to już plaga w Koszalinie :( Mimo że dziesiątki tysięcy rodzin wyemigrowało z Koszalina,przestępczość z roku na rok większa ....

#2 rniski-second

rniski-second

Swojak

• PipPipPipPip
  • 2623 postów

Napisano 09 luty 2017 - 10:45:53

.....Mimo że dziesiątki tysięcy rodzin wyemigrowało z Koszalina,przestępczość z roku na rok większa ....

Liczba ludności w Koszalinie od lat utrzymuje się na stałym, zbliżonym poziomie. Zważywszy, że na nowej emigracji przebywa ok 10% Polaków, względem wielkich miast, Koszalinek bez wielkiego przemysłu, kapitału, trzyma się nad podziw dobrze. Wielu moich znajomych wyemigrowało, nie dali rady, znaleźli bardziej komfortowe warunki na obczyźnie. Część z nich wróciła z kasą, pobudowali się, założyli rodziny. Jest ruch, jednakże z Koszalina generalnie ucieczki nie ma. Faktem jest, że miasto się starzeje ale to dotyczy całej Europy a względem innych krajów jesteśmy stosunkowo najmłodsi, to pokłosie wojny. Wzrostu przestępczości nie zaobserwowano, statystyki mówią o tendencji spadkowej. Latem nad morze zjeżdżają się szumowiny na żniwa, tak było zawsze.

Użytkownik rniski-second edytował ten post 09 luty 2017 - 11:00:15

#3 red.beast

red.beast

Swojak

• PipPipPipPip
  • 261 postów

Napisano 09 luty 2017 - 19:15:03

Liczba ludności w Koszalinie od lat utrzymuje się na stałym, zbliżonym poziomie. Zważywszy, że na nowej emigracji przebywa ok 10% Polaków, względem wielkich miast, Koszalinek bez wielkiego przemysłu, kapitału, trzyma się nad podziw dobrze. Wielu moich znajomych wyemigrowało, nie dali rady, znaleźli bardziej komfortowe warunki na obczyźnie. Część z nich wróciła z kasą, pobudowali się, założyli rodziny. Jest ruch, jednakże z Koszalina generalnie ucieczki nie ma. Faktem jest, że miasto się starzeje ale to dotyczy całej Europy a względem innych krajów jesteśmy stosunkowo najmłodsi, to pokłosie wojny. Wzrostu przestępczości nie zaobserwowano, statystyki mówią o tendencji spadkowej. Latem nad morze zjeżdżają się szumowiny na żniwa, tak było zawsze.

takie pierdy to z biuletynu partyjnego publikujesz  ?????????????

#4 rniski-second

rniski-second

Swojak

• PipPipPipPip
  • 2623 postów

Napisano 09 luty 2017 - 19:18:32

takie pierdy to z biuletynu partyjnego publikujesz  ?????????????

Mieszkam tutaj, nie potrzebuję biuletynów, to info z pierwszej ręki.

#5 Emigranci pozdrawiajä

Emigranci pozdrawiajä

Swojak

• PipPipPipPip
  • 227 postów

Napisano 09 luty 2017 - 20:21:46

Hahaha :) :) :) hahaha co za bzdury :) Polecam wikipedie 10 lat temu 5 lat temu i z czerwca rok temu mimo przyłączenia wiosek okolicznych z ludnością!! Ten Koszalinek już wymarł. ALE ŻEŚ DOWALIĹ DO PIECA I SMOGU HIHIHI :)

#6 Emigranci pozdrawiajä

Emigranci pozdrawiajä

Swojak

• PipPipPipPip
  • 227 postów

Napisano 09 luty 2017 - 20:23:03

108 tysięcy oficjalnie nieoficjalnie według skarbówki 65 tysięcy TO JUŻ NAWET NIE MIASTO :)

#7 Emigranci pozdrawiajä

Emigranci pozdrawiajä

Swojak

• PipPipPipPip
  • 227 postów

Napisano 09 luty 2017 - 20:24:49

Haha poziom stały mieszkańców nie normalnie nie wytrzymam kopiuje i przesyłam na emigrant z Koszalina pl dalej hihihi

#8 rniski-second

rniski-second

Swojak

• PipPipPipPip
  • 2623 postów

Napisano 09 luty 2017 - 20:33:58

Hahaha :) :) :) hahaha co za bzdury :) Polecam wikipedie 10 lat temu 5 lat temu i z czerwca rok temu mimo przyłączenia wiosek okolicznych z ludnością!! Ten Koszalinek już wymarł. ALE ŻEŚ DOWALIĹ DO PIECA I SMOGU HIHIHI :)

Proszę https://pl.wikipedia...dność_Koszalina Stabily poziom od lat. Ostatnio trochę przybyło bo przyłączono parę wsi. Względem szczytu ubyło zaledwie ok 4 tys.

Użytkownik rniski-second edytował ten post 09 luty 2017 - 20:37:28

#9 Emigranci pozdrawiajä

Emigranci pozdrawiajä

Swojak

• PipPipPipPip
  • 227 postów

Napisano 09 luty 2017 - 20:40:10

Tragedia miasta które wymierają! Ale te 88tysięcy będzie skorygowane niedługo na 44 tysięcy mieszkańców :) Naprawdę koszalinek wymiera.Po 8 latach jak na święta przyjechałem to tak-Ta rodzina.m Niemcy Ci Norwegia Tamci Anglia a zarobki 4 do 6 razy większe lub przy utracie pracy socjal :)

#10 Emigranci pozdrawiajä

Emigranci pozdrawiajä

Swojak

• PipPipPipPip
  • 227 postów

Napisano 09 luty 2017 - 20:51:20

Nie okłamuj sam siebie bo liczby i plajty oraz pusta jedyna dyskoteka mówią same za siebie To jest tragedia dla miasteczka a nie alarm ostrzegawczy

#11 rniski-second

rniski-second

Swojak

• PipPipPipPip
  • 2623 postów

Napisano 09 luty 2017 - 20:53:13

Tragedia miasta które wymierają! Ale te 88tysięcy będzie skorygowane niedługo na 44 tysięcy mieszkańców :) Naprawdę koszalinek wymiera.Po 8 latach jak na święta przyjechałem to tak-Ta rodzina.m Niemcy Ci Norwegia Tamci Anglia a zarobki 4 do 6 razy większe lub przy utracie pracy socjal :)

Przecież pisałem, jest ruch, to fakt. Jednakże ilość ludności utrzymuje się na mniej więcej stałym poziomie. Podmiejskie dzielnice domków rosną jak grzyby po deszczu. Ludziska przyjeżdżają albo wracają z emigracji, budują się. Kiedy rozmawiałem ze znajomymi, pytałem dlaczego wrócili, odpowiedź była niezmiennie ta sama, tęsknota za krajem oraz wyobcowanie na emigracji. Nie chcieli się zmieniać, przystosowywać do tamtych społeczeństw bo delikatnie rzecz nazywając uważali je za dziwaczne.

#12 Emigranci pozdrawiajä

Emigranci pozdrawiajä

Swojak

• PipPipPipPip
  • 227 postów

Napisano 09 luty 2017 - 20:54:05

A u nas w Dortmundzie jest drugi rok z rzędu przyrostu urodzeń i ludności przyjmujących Niemiecki dowód osobisty.Nie chwaląc się rok temu pozbyłem się buractwa w papierach i zostałem z rodziną po korzeniach Niemcem :)

#13 Emigranci pozdrawiajä

Emigranci pozdrawiajä

Swojak

• PipPipPipPip
  • 227 postów

Napisano 09 luty 2017 - 20:55:45

Co ty za bzdury wygadujesz? Dzisiejszy artykuł dlaczego polscy bezdomni nie wracają do Ojczyzny BO TAM JEST DZIADOSTWO

#14 rniski-second

rniski-second

Swojak

• PipPipPipPip
  • 2623 postów

Napisano 09 luty 2017 - 20:56:28

Nie okłamuj sam siebie bo liczby i plajty oraz pusta jedyna dyskoteka mówią same za siebie To jest tragedia dla miasteczka a nie alarm ostrzegawczy

Dyskoteki są co najmniej trzy. Czasami bywam w Kosmosie, Prywatce, Trokadero. Nie wiem jak to się dzieje ale w weekend zawsze pełne. Chociaż wolę wstąpić do pubu na bilarda. Bywa, że muszę odwiedzić parę aby nie czekać na stół.

#15 Emigranci pozdrawiajä

Emigranci pozdrawiajä

Swojak

• PipPipPipPip
  • 227 postów

Napisano 09 luty 2017 - 20:57:29

Ja też istnieje tam jako lokator bo mam meldunek NIE ROZUMIESZ!@@@ Mam trzy apartamenty dwa mieszkania i dom na Raduszcze plus jestem rolnikiem z dotacjami! Ale fizycznie mnie i rodziny tam nie ma :)

#16 Emigranci pozdrawiajä

Emigranci pozdrawiajä

Swojak

• PipPipPipPip
  • 227 postów

Napisano 09 luty 2017 - 20:59:59

Byłem w Prywatne nawet zdjęcia w necie są :( na bilard w weekend nie było problemu a brat policjant objaśnił mi jakie tam dziadostwo a barmanka tylko ojro miała w łóżku z obrączką na palcu

#17 Emigranci pozdrawiajä

Emigranci pozdrawiajä

Swojak

• PipPipPipPip
  • 227 postów

Napisano 09 luty 2017 - 21:01:27

Kosmos haha przed Sylwesterem sobota o 23 cie zamknęli z braku ludzi :) popytaj

#18 rniski-second

rniski-second

Swojak

• PipPipPipPip
  • 2623 postów

Napisano 09 luty 2017 - 21:01:51

A u nas w Dortmundzie jest drugi rok z rzędu przyrostu urodzeń i ludności przyjmujących Niemiecki dowód osobisty.Nie chwaląc się rok temu pozbyłem się buractwa w papierach i zostałem z rodziną po korzeniach Niemcem :)

W was w Dortmundzie, jest mało Niemców w Niemczech. Burakiem zaś zostałeś w momencie kiedy pozbyłeś się korzeni. Ja akurat mam silne korzenie niemieckie, obywatelstwo dostałbym od ręki. Tylko po co? Dla pieniędzy? Tak robi jedynie buractwo. Potem wielki niby to "Niemiec" a w istocie pospolity burak.

#19 Emigranci pozdrawiajä

Emigranci pozdrawiajä

Swojak

• PipPipPipPip
  • 227 postów

Napisano 09 luty 2017 - 21:03:48

Trokadero nie chodzę bo ponoć tam ogromnąma stypa.Ok pauza bo pizze przywieźli a dziś międzynarodowe święto pizzy SMACZNEGO szkoda że zdjęć tu nie można dodawać zwłaszcza dla takich nowobogackich jak ja :(

#20 Emigranci pozdrawiajä

Emigranci pozdrawiajä

Swojak

• PipPipPipPip
  • 227 postów

Napisano 09 luty 2017 - 21:04:54

I buraków z polandii ;) :(

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych