Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dziecko się moczy

29 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Agnesa~

~Agnesa~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2020 - 16:09:56

Słuchajcie, a gdzie taki alarm wybudzeniowy można kupić? w aptece? przez internet? w sklepie medycznym?

Tak, wszędzie gdzie wymieniłaś  ;) Stacjonarnie pewnie najpierw musisz sprawdzić czy jest dostępny od zaraz czy na zamówienie. Ja zamawiałam przez internet z dostawą do domu.

#22 ~galareta~

~galareta~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2020 - 07:53:18

Syn sie moczy a ma juz 15 lat

#23 ~panikara~

~panikara~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2020 - 19:37:40

Syn sie moczy a ma juz 15 lat

Moczenie nocne może dotknąć dzieci w różnym wieku? Byliście u lekarza? Zobacz sobie na stronie suchy poranek jak pomóc dziecku i jak prowadzić dziennik mikcji. 

#24 ~Lena~

~Lena~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2020 - 09:40:33

W pierwszej kolejności i w tym wieku, szukałabym przyczyny medycznej. 

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2020 - 11:29:00

mokre sny  po prostu

#26 ~Arafatka~

~Arafatka~
  • Goście

Napisano 07 maj 2020 - 06:39:40

Moczenie nocne to przypadłość, którą ciężko porównać do nocnych polucji. Jeśli nastolatek zaczyna moczyć sie w nocy to tak jak w przypadku mniejszego dziecka warto pójść do lekarza. Zobacz sobie na stronie suchyporanek placówki medyczne w Twojej okolicy które zajmują się problemem moczenia nocnego. 

#27 ~panason~

~panason~
  • Goście

Napisano 07 maj 2020 - 21:40:24

Mokre sny to nic innego jak niekontrolowany wytrysk a moczenie nocne to sikanie do łóżka. Nie wiem jak można to ze sobą powiązać, ale niestety wychodzi na to, że nie wszyscy jeszcze znają problem. Dobrze, że jest mówione o tym głośno i wszyscy mogą dowiedzieć się jak sobie z tym radzić. 

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 maj 2020 - 06:54:15

gensto jest

#29 ~Zelda~

~Zelda~
  • Goście

Napisano 30 maj 2020 - 19:02:08

O co pyta lekarz na pierwszej wizycie? Chcę się dobrze przygotować, żeby nie chodzić po kilka razy, bo i tak muszę zwolnić się z pracy, a na więcej nie mogę sobie pozwolić.

#30 ~Tarot~

~Tarot~
  • Goście

Napisano wczoraj, 00:02

Na pierwszą wizytę warto sobie przygotować informacje z częstotliwością występowania mikcji. Na stronie suchyporanek możesz pobrać taki dzienniczek, będzie wygodniej :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych