Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~nick~

~nick~
  • Goście

Napisano 09 maj 2008 - 05:56:28

Ale kary? cha! cha! cha! cha! cha!

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 maj 2008 - 12:10:51

Dla ciebie to nie kara, bo rodzine masz blisko siebie, a sportu pewnie nie lubisz i nie uprawiasz, ale dla tych co siedza w ZK bardzo dlugo uprawianie sportu jest wazne poniewaz zabija czas i jest to jedyne pozyteczne zajecie lubiane przez więźniów. Kontakt, widywanie sie z rodziną podczas odsiatki podtrzymuje na duchu, wiesz ze ktos na ciebie czeka.

#3 ~mechanik~

~mechanik~
  • Goście

Napisano 09 maj 2008 - 12:20:50

Dlaczego tak mało pisze sie o wiezieniach w Czarnem mają dobre warunki ale co sie dzieje w Koszalinie! W tymczasowych aresztach to co tam jest jest okropne, a miałem przyjemność spędzić tam 24h. To lepiej żyją świnie w chlewie. Jak sami policjanci mówią nie było tam remontów od X czasu. To jest paranoja spać na dechach. Dlaczego tym się nikt nie zajmie! A co do tatuaży powinny być tam dozwolone

#4 ~Micho~

~Micho~
  • Goście

Napisano 09 maj 2008 - 20:07:42

Szkoda, ze nie widzieliscie nowowybudowanego aresztu na BOWId-zie, przecież oni tam mają luksus, gdzie niejedna rodzina mogłaby pozazdroscić.Drzwi-drwno, na podłodze wykładzina za którą facet wykonujący wziął kupe kasy-i wiem co mówie bo dorabiałem tam kładąc właśnie wykładzinę

#5 ~Marian~

~Marian~
  • Goście

Napisano 15 maj 2008 - 08:54:54

Nie mogę zrozumieć naszego rządu, dlaczego do utrzymania więźniów my podatnicy dokładamy? W wielu państwach jest tak, że więźniowie pracują na swoje utrzymanie. Ostatnio głos podawał, że w Chinach więźniowie wytwarzają zabawki dla dzieci i szyją odzież. Jaka to kara dla skazanych w Polsce, jeśli więzień ma lepiej niż emeryt, rencista czy bezrobotny? Urzędnicy nie chcą u nas takich więziennych zakładów pracy bo sami są "niepewni" swego jutra, czy w takim więzieniu się nie znajdą. Przeciez korupcja urzędnicza kwitnie.

#6 mechanik

mechanik

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 106 postów

Napisano 15 maj 2008 - 10:59:24

Nie mogę zrozumieć naszego rządu, dlaczego do utrzymania więźniów my podatnicy dokładamy? W wielu państwach jest tak, że więźniowie pracują na swoje utrzymanie. Ostatnio głos podawał, że w Chinach więźniowie wytwarzają zabawki dla dzieci i szyją odzież. Jaka to kara dla skazanych w Polsce, jeśli więzień ma lepiej niż emeryt, rencista czy bezrobotny? Urzędnicy nie chcą u nas takich więziennych zakładów pracy bo sami są "niepewni" swego jutra, czy w takim więzieniu się nie znajdą. Przeciez korupcja urzędnicza kwitnie.

masz racje tylko ze urzednicy licza ile by kosztowalo wybudowanie zakladu karnego ktory by pomiescil ich wszystkich!!

#7 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2010 - 16:40:48

witam, wiecie moze ile potrzeba odsiadki zeby zaluzyc na range majora?

#8 ~Rudy~

~Rudy~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2011 - 13:02:02

witam, wiecie moze ile potrzeba odsiadki zeby zaluzyc na range majora?

#9 ~Rudy~

~Rudy~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2011 - 13:04:53

Policzyć sobie, peta za rok i 5 za gwiazdę.A ten w wywiadzie - nie żeń bałach na wydrem z tym malolatem co mial majora.

#10 ~Rudy~

~Rudy~
  • Goście

Napisano 20 luty 2011 - 15:49:40

5 lat na majora. Była omyłka , tzn 3 lata na gwiazdę a nie jak napisałem 5.

#11 ~Władzio~

~Władzio~
  • Goście

Napisano 07 luty 2014 - 14:49:08

Jak nie było szamponów to było mydło szare do mycia a dodawali jeszcze inny płyn do robienia tuszu ale to tajemnica z lat 60 tych .

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych