Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

93 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2014 - 18:22:59

dziwne .. i jeszcze nikt nie zaszczekał? z żadnej ze stron ?

#2 ~niewierzciepolitykom~

~niewierzciepolitykom~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2014 - 18:34:48

A mnie to jakoś nie dziwi, patrząc na tych dwóch typów z "biura komunikacji" nasuwa się tylko powiedzonko:

"kozak w necie, p*zda w świecie" ;)

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2014 - 18:54:59

też się dziwie.

społeczeństwu potrzebni są politycy tylko po to, zeby mieli kogo obwiniać za swoje niepowodzenia. myślą, że jakiś marny prezydent czy rada miejska jest w stanie odmienić ich marne życie. skaczą sobie do gardeł bo ktoś ma inne poglądy polityczne.

polityka nie jest warta waszych nerwów.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2014 - 18:58:51

W Ratuszu będzie trudny poniedziałek. GK już oficjalnie nie wspiera koszalińskiej Platformy Obywatelskiej. Skończyły się czasy, gdy pisano o PO tylko dobrze, a o innych formacjach nic lub tylko źle. 

Chłopcy z Ratusza mają poważny problem do rozwiązania...mogą polegać na jedynie kupionych sobie za reklamy "Faktach", ale to może nie wystarczyć...

#5 red.beast

red.beast

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 404 postów

Napisano 26 kwiecień 2014 - 19:06:55

A mnie to jakoś nie dziwi, patrząc na tych dwóch typów z "biura komunikacji" nasuwa się tylko powiedzonko:

dobre :D

#6 ~Katarzyna~

~Katarzyna~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2014 - 19:30:57

GK zmienia front. Ciekawe.

A tych dwóch "specjalistów" od dawna zasługuje na baty. Także za brak elementarnej kultury osobistej. Zawłaszcza pan Nowe. Wejdzie takie cha...szcze do pokoju, gdzie jest kilka osób (zazwyczaj starszych od niego i na dokładkę kobiet) i nawet dzień dobry nie powie. Gapi się tylko tym bezczelnym spojrzeniem żigolaka czekając nie wiadomo na co, Niezłych speców dał Jedlińskiemu do pomocy patron  

#7 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2014 - 19:39:33

Huhuhu. Widać, że propagandziści Lepszego Koszalina usiedli już do klawiatury. Nie mogą przeżyć, że Biuro Komunikacji Społecznej po prostu dobrze działa, żeby wymienić tylko tak świetne projekty jak karta dużej rodziny i budżet obywatelski.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2014 - 19:42:35

Tak świetnie działa, że właśnie dostało potężnego klapsa od GK :D :D

#9 ~obser.~

~obser.~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2014 - 19:46:23

dla mnie to zalosni mlodzi ludzie za posadki tak sie ponizac wstyd

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2014 - 19:48:00

Huhuhu. Widać, że propagandziści Lepszego Koszalina usiedli już do klawiatury. Nie mogą przeżyć, że Biuro Komunikacji Społecznej po prostu dobrze działa, żeby wymienić tylko tak świetne projekty jak karta dużej rodziny i budżet obywatelski.

Myślisz, że tylko Lepszy Koszalin pisze negatywnie o PO ?? Ja nie jestem z Lepszego ani żadnego innego ale jak to było jeszcze zanim p. Nowe dostał prace ?? "Do ratusza nadciąga "nowe""?  I mnie takie rzeczy strasznie wkurzają. Ludzie nie mają pracy a są sztucznie tworzone stanowiska dla swoich. I teraz taka osoba zgrywa bardzo praworządną, dbającą o los mieszkańców i przejmującą się ich sprawami. Żenujące.

#11 ~Henio~

~Henio~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2014 - 19:49:40

W Ratuszu będzie trudny poniedziałek. GK już oficjalnie nie wspiera koszalińskiej Platformy Obywatelskiej. Skończyły się czasy, gdy pisano o PO tylko dobrze, a o innych formacjach nic lub tylko źle. 

Chłopcy z Ratusza mają poważny problem do rozwiązania...mogą polegać na jedynie kupionych sobie za reklamy "Faktach", ale to może nie wystarczyć...

A to dobre. Artur Wezgraj w ostatnim akcie desperacji założył za pieniądze Politechniki propagandową gazetkę "Koszalin bliżej", której redakcję sam ułożył. Pracuje w niej m.in. jego syn Jacek Wezgraj.

Wezgraj powinien odpowiedzieć przed sądem za niegospodarność w postaci marnowania publicznych pieniędzy Politechniki Koszalińskiej na udziały w spółce PerMedia - wydawcy propagandowych periodyków mających służyć Wezgrajowi i jego poplecznikom z politycznego stowarzyszenia Lepszy Koszalin w kampanii wyborczej.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2014 - 19:51:44

Myślisz, że tylko Lepszy Koszalin pisze negatywnie o PO ?? Ja nie jestem z Lepszego ani żadnego innego ale jak to było jeszcze zanim p. Nowe dostał prace ?? "Do ratusza nadciąga "nowe""?  I mnie takie rzeczy strasznie wkurzają. Ludzie nie mają pracy a są sztucznie tworzone stanowiska dla swoich. I teraz taka osoba zgrywa bardzo praworządną, dbającą o los mieszkańców i przejmującą się ich sprawami. Żenujące.

i jeszcze zapomniałem o jednej rzeczy - mam trójkę dzieci a tą kartę dużej rodziny włóżcie sobie .... między buty, zresztą kiedyś fajnie opissał to w gk jeden z redaktorów dlaczego jej nie odbierze.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2014 - 19:59:31

A to dobre. Artur Wezgraj w ostatnim akcie desperacji założył za pieniądze Politechniki propagandową gazetkę "Koszalin bliżej", której redakcję sam ułożył. Pracuje w niej m.in. jego syn Jacek Wezgraj.

Wezgraj powinien odpowiedzieć przed sądem za niegospodarność w postaci marnowania publicznych pieniędzy Politechniki Koszalińskiej na udziały w spółce PerMedia - wydawcy propagandowych periodyków mających służyć Wezgrajowi i jego poplecznikom z politycznego stowarzyszenia Lepszy Koszalin w kampanii wyborczej.

To idź złożyć zawiadomienie do prokuratury. Oczywiście tego nie zrobisz. POnieważ kłamiesz aż nochal CI rośnie :D :D

Nie zmieniaj tematu: PO robi prezydentowi kampanię za publiczne pieniądze i właśnie została złapana z opuszczonymi spodniami. Nowe i Bednarz powinni w poniedziałek na biurko prezydenta złożyć rezygnacje. Nie mają jednak honoru za grosz i dalej będą pluć, obrażać, kłamać za publiczne pieniądze. Do listopada. Wtedy wylecą z hukiem. 

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2014 - 20:01:02

Obiektywnie i na temat. Czas przytępić rogi smarkaterii, zanim na dobre się rozbryka. Brawo GK!!! :)

#15 ~EEE~

~EEE~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2014 - 20:04:11

Panie redaktorze Wolny.  Czy nie można bylo się powołać na słowa SENEKI?  CZEGO NIE ZABRANIA PRAWO ZABRANIA WSTYD!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NIESTETY.DZSIAJ NIE PRZESTRZEGA SIĘ PRAWA I NIE MA SIĘ WSTYDU/ZA SWOJE NIECNE CZYNY/.

#16 ~Warhol~

~Warhol~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2014 - 20:15:31

Warhöll wróć!

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2014 - 20:20:30

"Do ratusza nadciąga "nowe""?  

Ha ha dobre ale jakże prawdziwe

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2014 - 20:32:53

no , fakt...projekt świetny bo pomyslu PISu z kampanii wyborczej w 2011 r. a realizowanej już z sukcesem w wielu miastach Polski...karta duzej rodziny i budzet obywatelski to nie jedyny podebrany pomysł PISu przez platforme...sami nic nie potrafia wymyśleć!

#19 ~Krzysztof~

~Krzysztof~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2014 - 20:33:20

Nareszcie Koszalińska prasa zainteresowała się tymi baranami :mellow:  

#20 ~idelfons~

~idelfons~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2014 - 20:33:54

Bawi mnie, że wszelkiego rodzaju krytyka niekompetentnych ludzi z biura komunikacji społecznej od razu jest odbierana (prawdopodobnie przez nich samych) jako "atak ludzi wezgraja".

Ta nienawiść młodzieżówki peło do opozycji weszła im nieźle w krew hehehe :)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: jedliński, ratusz, koszalin, PO Koszalin, młodzi demokraci Koszalin, Tomasz Nowe, Czuczak

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych