Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

ECHO MIELNA

46864 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2012 - 16:21:22

SERDECZNIE ZAPRASZAMY! WSTĘP WOLNY!

Dołączona grafika

SERDECZNIE ZAPRASZAMY! WSTĘP WOLNY!

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2012 - 16:57:50

Ale się wystraszyłam że stracimy kontakt.Mam nadzieję,że szybko się wszyscy odnajdziemy. :D

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2012 - 18:55:04

Ale się wystraszyłam że stracimy kontakt.Mam nadzieję,że szybko się wszyscy odnajdziemy. :D

Ach, witaj kochaniutki! :) Mordo, Ty moja. Już Ci wszystkie poprzednie wpisy wybaczam i proszę o przebaczenie. Tylko nie nazywajcie mnie dalej p.Elą bo tego nie zniosę. Albo zrobię to co zrobił mój ojciec onegdaj. A co ? Jak to co, poszedł spać (nie mylić ćpać). A żonka już tak się cieszyła, gdy zamknięto byłą stronę o ok.6900 wpisów. Gramy dalej ! Niech żyje ORP, niech żyje ZCH, niech żyje Gil, niech żyją wszystkie stany ! Niech żyje i rozkwita piękna gmina Mielno. No tylko bez atomu ! Bo Ci, którzy głosowali na TAK to miejsca tu nie mają. :(

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2012 - 20:39:51

UWAGA WIADOMOŚĆ SENSACYJNA I PRAWDZIWA !!!
Pełnomocnik IGR gm.Mielno Piotr Laskowski wraz z małżonką w dniu dzisiejszym zostali aresztowani przez Policję Francyską podczas zwiedzania i fotografowania elektrowni jądrowej w GRAVELINES / na północy Francji / w konwoju Policji przewieziono ich na posterunek Policji , dokonano przesłuchania i przeszukania ich prywatnego samochodu / oklejonego plakietkami ATOM STOP/, zażądano usunięcia zdjęć, po tej inwigilacji zostali zwolnieni ,z zastrzeżeniem że są nie pożądanymi francuskimi gośćmi !!! Tadeusz

Ten latarnik to pod hasłem antyatomu da wam mielniaki w sezonie jeszcze popalić. Nie będzie kwatery, która nie poniesie straty przez tego oszołoma. Już wykosztowal gminę na nic nie znaczącym referendum. Przekonacie się ...

#5 ~Eko~

~Eko~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2012 - 21:31:43

Ten latarnik to pod hasłem antyatomu da wam mielniaki w sezonie jeszcze popalić. Nie będzie kwatery, która nie poniesie straty przez tego oszołoma. Już wykosztowal gminę na nic nie znaczącym referendum. Przekonacie się ...

Jednostki aspołeczne, antyekologiczne , proatomowe - obniżają celowo rangę referendum. Konieczna - edukacja ekologiczna i obywatelska!

#6 ~Sąsiadka~

~Sąsiadka~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2012 - 21:34:39

Ach, witaj kochaniutki! :) Mordo, Ty moja. Już Ci wszystkie poprzednie wpisy wybaczam i proszę o przebaczenie. Tylko nie nazywajcie mnie dalej p.Elą bo tego nie zniosę. Albo zrobię to co zrobił mój ojciec onegdaj. A co ? Jak to co, poszedł spać (nie mylić ćpać). A żonka już tak się cieszyła, gdy zamknięto byłą stronę o ok.6900 wpisów. Gramy dalej ! Niech żyje ORP, niech żyje ZCH, niech żyje Gil, niech żyją wszystkie stany ! Niech żyje i rozkwita piękna gmina Mielno. No tylko bez atomu ! Bo Ci, którzy głosowali na TAK to miejsca tu nie mają. :(

No i znowu będzie - jedna baba drugiej babie ... grabie

#7 ~turysta - wasz PAN~

~turysta - wasz PAN~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2012 - 21:39:56

Znowu buraczane wypowiedzi . Do roboty bo sezon sie zbliza !!!

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2012 - 21:59:07

No właśnie do roboty,bo trzeba Choińskiego na stołek przywrócić! :D

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2012 - 22:05:50

po co,robota sama sie robi bo pani wójta(jak ministra) nic nie robi.A Choiński przywróci sie sam!

#10 ~turysta - wasz PAN~

~turysta - wasz PAN~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2012 - 22:08:17

Kazdy niech swoje zrobi a nie na innych zganiac ! Parkingi , ubikacje , mniejsze ceny , czyste pokoje . Bo sami bedziecie lato spedzac w pustym mielnie .

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2012 - 22:14:50

Kazdy niech swoje zrobi a nie na innych zganiac ! Parkingi , ubikacje , mniejsze ceny , czyste pokoje . Bo sami bedziecie lato spedzac w pustym mielnie .

nie pier***,Mielno nigdy puste nie będzie,nie zazdrość,bo cię wykręci na lewą stronę!

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2012 - 23:29:49

nie pier***,Mielno nigdy puste nie będzie,nie zazdrość,bo cię wykręci na lewą stronę!

Już widze miny wczasowiczów gdy w oknach zamiast WOLNE-POKOJE zobaczą ATOM-STOP ! Wykręcą się nie na lewa strone, ale ... wstecz :)

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2012 - 09:31:26

Nowe forum a Ty odtwarzasz starą i już zdartą płytę. Oszczędż wstydu. Na nic nowego Ciebie nie stać ? Prędzej Ty będziesz nowym wójtem, aniżeli On. Popracuj nad sobą, Każdy żołnierz nosi w plecaku buławę marszałkowską. Powodzenia.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2012 - 09:44:28

Nowe forum a Ty odtwarzasz starą i już zdartą płytę. Oszczędż wstydu. Na nic nowego Ciebie nie stać ? Prędzej Ty będziesz nowym wójtem, aniżeli On. Popracuj nad sobą, Każdy żołnierz nosi w plecaku buławę marszałkowską. Powodzenia.

A nowe to znaczy lepsze? i znaczy również,że jak zamknięto tamto forum,to na tym trzeba słodzić obecnej władzy? no to tiu,tiu,tiu,tiu....

#15 ~emeryt~

~emeryt~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2012 - 11:15:37

Słodzić to nie będę obecnej władzy bo nie ma za co ale krytykować będę bo jest za co.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2012 - 11:18:37

A nowe to znaczy lepsze? i znaczy również,że jak zamknięto tamto forum,to na tym trzeba słodzić obecnej władzy? no to tiu,tiu,tiu,tiu....

Z mojego wpisu to wychodzi raczej, iż to ja Tobie słodzę. Czytaj uważnie. Na temat nowej przecież nic nie napisałem. Bo może nie ma co .

#17 ~łowca trolli~

~łowca trolli~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2012 - 18:38:37

Na innym watku piszą (film) jak PGE w skrycie pod wydmami w Mielnie juz buduje atomówkę. Strach żyć!

biznesmeni z PGE zacierają pewnie z radości ręce , bo trafiły im się gotowe spiżarnie na składowanie śmieci radioaktywnych ....

#18 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2012 - 10:22:58

NOWY ADRES GĄSKOBYLA

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2012 - 11:21:10

NOWY ADRES GĄSKOBYLA

Gąski, ul. Latarników 7/4. A widzac tego oszołoma od gąskobyla - dawajce dyla lub w ryja ....

#20 ~Lowca trolli~

~Lowca trolli~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2012 - 17:23:54

Gąski, ul. Latarników 7/4. A widzac tego oszołoma od gąskobyla - dawajce dyla lub w ryja ....

synu marnotrawny , rozum już ci całkiem odebrało i sam nie wiesz co pleciesz, a na tego ryja to sam niebawem się załapiesz - masz pewne jak w banku !!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych