Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

ECHO MIELNA

46069 odpowiedzi w tym temacie

#45981 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2019 - 13:14:56

Jaka impreza przygotowana przez gminę w tym sezonie wam się najbardziej podobała?

Zadna.

Bo największe imprezy przejęli właściciele dyskotek, to oni najbardziej zarobili

#45982 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2019 - 15:03:42

W Niegoszczy codziennie tłumy w ogrodzie botanicznym - dobry pomysł taki ogród.

#45983 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2019 - 22:04:14

W Niegoszczy codziennie tłumy w ogrodzie botanicznym - dobry pomysł taki ogród.

Nie mam nic przeciwko tym niby "ogrodom", ale gdy jadę do pracy tamtędy 2 razy dziennie to na tej posesji jeszcze nie widziałem nikogo oprócz właścicieli. Rozumiem. REKLAMA ! Lecz opłata za wstęp zabójcza. Zejdź na ziemię i nie wprowadzaj ludzi w błąd. 

#45984 ~Zenek złomiarz~

~Zenek złomiarz~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2019 - 22:54:15

W tv PiS mówią że dzięki nowemu programowi powstało 7000 kół gospodyń wiejskich, rozumiecie taki news, mało z wrażenia się nie posrałem, mam nadzieję że jak najwięcej z moich podatków poszło na ten cel.

#45985 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2019 - 22:59:59

Koła gospodyń wiejskich motorem napędowym gospodarki. Niemcy na tym bazują od lat. Za rok ich dogonimy.

#45986 ~BIEDNY MIELNIAK~

~BIEDNY MIELNIAK~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2019 - 23:03:27

Spoko, spoko. Koszalinek czeka na nasze pieniądze, bo kto ma tam robić zakupy?? Pani z Tesco idąca do sieciówki i odwrotnie, przy tych 3500 tyś. Na rękę raczej długo byście się nie utrzymali między sobą, ale słyszałem że niektórzy zarabiają jeszcze mniej, ale w to nawet mi się nie chce wierzyć, chyba że wy tam w wielkim mieście naprawdę zasuwacie za miskę ryżu i nie macie szacunku do samych siebie. Wtedy rozumiem co was tak mocno boli w nas.

#45987 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2019 - 23:14:26

Spoko, spoko. Koszalinek czeka na nasze pieniądze, bo kto ma tam robić zakupy?? Pani z Tesco idąca do sieciówki i odwrotnie, przy tych 3500 tyś. Na rękę raczej długo byście się nie utrzymali między sobą, ale słyszałem że niektórzy zarabiają jeszcze mniej, ale w to nawet mi się nie chce wierzyć, chyba że wy tam w wielkim mieście naprawdę zasuwacie za miskę ryżu i nie macie szacunku do samych siebie. Wtedy rozumiem co was tak mocno boli w nas.

Wkręcaj sobie dalej...i nie zapomnij we wrześniu zawiesić działalności, bo na węgiel zimą nie starczy.

Dla Koszalina jesteście obojętni. Jest was garstka. Nie macie żadnego wpływu na dochody ponad 100tysięcznego miasta.

#45988 ~zachodni obserwator~

~zachodni obserwator~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 04:38:47

Koła gospodyń wiejskich motorem napędowym gospodarki. Niemcy na tym bazują od lat. Za rok ich dogonimy.

Najpierw wezcie miotly i pozamiatajcie wokól domów oraz skoscie pokrzywy.

Potem ogladnijcie niemiecka wies .

To nie jeden rok a 50.

#45989 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 06:22:05

Też chciałbym zarabiać 3500 tys. na rękę - czyli 3,5 mln. :D :D :D

#45990 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 06:41:06

Na tym forum jest kompletny brak merytorycznej dyskusji

Kilka zakompleksiałych osób robi sobie prymitywne pogawędki.

Nie mogą w domu się wyżyć, więc anonimowo pokazują "swoj intelekt"

To żenada.

#45991 ~intelekt~

~intelekt~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 08:03:10

To żenada.

To żenada.

merytoryczne bagno , jak jezioro i wiocha

#45992 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 09:51:35

W tv PiS mówią że dzięki nowemu programowi powstało 7000 kół gospodyń wiejskich, rozumiecie taki news, mało z wrażenia się nie posrałem, mam nadzieję że jak najwięcej z moich podatków poszło na ten cel.

Tzw; Koła Gospodyń Wiejskich oprócz działań na rzecz lokalnej integracji to również tradycja. Dobrym tego przykładem jest sołectwo PGR Gąski. Radnym i zarówno sołtysem jest Pan Zygmunt Ramatowski. W ubiegłym miesiącu zwołał całą wieś, której zakomunikował, że oprócz transzy 5 000.00 zł. na Koło, sołectwo otrzymało 5 ha. ziemi od KOWR w Koszalinie. ( 1m2 to min. 100 zł. ) x 5000 m2.  Ho, ho !  :)  W przyszłości ma tam powstać Dom Opieki Społecznej czy coś w tym rodzaju. Spotkanie zaszczyciła osobiście również Pani Burmistrz Mielna.

#45993 ~Młody~

~Młody~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 13:37:04

Tzw; Koła Gospodyń Wiejskich oprócz działań na rzecz lokalnej integracji to również tradycja. Dobrym tego przykładem jest sołectwo PGR Gąski. Radnym i zarówno sołtysem jest Pan Zygmunt Ramatowski. W ubiegłym miesiącu zwołał całą wieś, której zakomunikował, że oprócz transzy 5 000.00 zł. na Koło, sołectwo otrzymało 5 ha. ziemi od KOWR w Koszalinie. ( 1m2 to min. 100 zł. ) x 5000 m2. Ho, ho ! :) W przyszłości ma tam powstać Dom Opieki Społecznej czy coś w tym rodzaju. Spotkanie zaszczyciła osobiście również Pani Burmistrz Mielna.

Tradycją kiedyś było palenie na stosie i inkwizycja. Ludzie mamy XXI WIEK
Przestańcie żyć przeszłością.
Jest wiele innych potrzeb na które można wydać te pieniądze.

#45994 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 14:40:11

Co tam się dzieje w ,,mieście" Mielno?

W mieście Koszalinie,ronda zapchane w kierunku na Poznań. ;)

Koniec sezonu,zmiana turnusu, czy inne licho?

#45995 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 14:40:36

#45996 ~pytong~

~pytong~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 14:48:10

Wymiana dziewczyn.

#45997 ~mielniok~

~mielniok~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 14:49:33

Wszsycy uciekają do domów, bo psy dupami zaczynają szczekać.

#45998 ~?~

~?~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 16:37:06

Tradycją kiedyś było palenie na stosie i inkwizycja. Ludzie mamy XXI WIEK
Przestańcie żyć przeszłością.
Jest wiele innych potrzeb na które można wydać te pieniądze.

Czy musisz tutaj dawać świadectwo o swojej małostkowości o właściwościach rodem z X wieku.Nawet nie potrafię znaleźć negatywnego określenia na tego rodzaju powyższy post. 

#45999 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 17:57:32

Czy musisz tutaj dawać świadectwo o swojej małostkowości o właściwościach rodem z X wieku.Nawet nie potrafię znaleźć negatywnego określenia na tego rodzaju powyższy post. 

Słusznie, przecież Jan Paweł II przepraszał za inkwizycję i palenie na stosie. Wypominanie teraz katolikom inkwizycji i palenia na stosie jest małostkowe, mimo że katoliki nie przeprosili. ;=)

#46000 rniski-four

rniski-four

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 2461 postów

Napisano 14 sierpień 2019 - 18:11:11

Słusznie, przecież Jan Paweł II przepraszał za inkwizycję i palenie na stosie. Wypominanie teraz katolikom inkwizycji i palenia na stosie jest małostkowe, mimo że katoliki nie przeprosili. ;=)

gwoli prawdy te mordy odnosza się względem chrześcijan a nie tylko katolikow

Użytkownik rniski-four edytował ten post 14 sierpień 2019 - 18:12:59

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 6

0 użytkowników, 6 gości, 0 anonimowych