Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

ECHO MIELNA

46064 odpowiedzi w tym temacie

#46061 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 21:50

Masz jaja żeby do niej zadzwonić czy będziesz tylko pisał na forum i liczył na to, że ''ktoś'' inny to zrobi?

Może mocno się zdziwisz, ale sprawa w tej materii jest w toku. Kolejka po jej interwencje jest długa, jak za PRL po proszek ( ojciec prać ). Tutaj nie chodzi oto aby komuś dołożyć, ale aby sprawy istotne ujrzały światło dzienne a nie zamiatać jej pod dywan a z NAS robić idiotów. Stąd nasuwa mi się porzekadło; co ma wisieć nie utonie a oliwa sprawiedliwa. A;propos; wymysł Pani Prezes Święta Wody, zamiast tradycyjnych dożynek jest nie do przyjęcia. 

#46062 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 22:05

Może mocno się zdziwisz, ale sprawa w tej materii jest w toku. Kolejka po jej interwencje jest długa, jak za PRL po proszek ( ojciec prać ). Tutaj nie chodzi oto aby komuś dołożyć, ale aby sprawy istotne ujrzały światło dzienne a nie zamiatać jej pod dywan a z NAS robić idiotów. Stąd nasuwa mi się porzekadło; co ma wisieć nie utonie a oliwa sprawiedliwa. A;propos; wymysł Pani Prezes Święta Wody, zamiast tradycyjnych dożynek jest nie do przyjęcia. 

Mi nasuwa się inne ''porzekadło":

"Nie strasz, nie strasz, bo się..."

#46063 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 23:17

A;propos; wymysł Pani Prezes Święta Wody, zamiast tradycyjnych dożynek jest nie do przyjęcia. 

To się uśmiałem... nie do przyjęcia. Jakby to była sprawa życia i śmierci. Z niektórych idiotów robić nie trzeba.  B)  :wub: Wszystkiego dobrego mieszkańcom Mielna - były mieszkaniec Mielna. 

#46064 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 23:18

A;propos; wymysł Pani Prezes Święta Wody, zamiast tradycyjnych dożynek jest nie do przyjęcia. 

To się uśmiałem... nie do przyjęcia. Jakby to była sprawa życia i śmierci. Z niektórych idiotów robić nie trzeba.  B)  :wub: Wszystkiego dobrego mieszkańcom Mielna - były mieszkaniec Mielna. 

#46065 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 23:18

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 7

0 użytkowników, 7 gości, 0 anonimowych