Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ekipa remontowa z polecenia

146 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~sokju~

~sokju~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2011 - 10:41:47

Witam, jak w temacie poszukuję dobrej, szybkiej i w miarę niedrogiej ekipy remontowej. Wiem że trudne do spełnienia, ale może jednak ktoś był zadowolony ze swoich fachowców i chciałby się im odwdzięczyć za dobrą pracę. Bardzo proszę o namiary. Można pisać na adres: jaga82@vp.pl lub na forum.

Dziękuję i pozdrawiam

#2 ~sokju~

~sokju~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2011 - 14:30:29

Czyżby nie było w Koszalinie godnych polecenia fachowców? :)

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2011 - 16:26:08

Ekipa remontowa to takie samo szerokie pojęcie jak medycyna. Nie dziw się, że nikt nic nie napisał bo najpierw określ o co Ci chodzi.

#4 ~jola~

~jola~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2011 - 18:16:44

mogę napisać kogo nie polecam, sama idę do sądu z powiem, wzięli 21 tys. z hakiem i palą głupa i nie ma ani remontu ani mebli 5 miesiąc....to Koszalin, firma znana, siedziba na widoku...dobrze, że mam umowę, ale nerwy odradzam, jest konkurencja i myślę, że znajdzie Pan, a namiary na tych co ich nie polecam mogę podac co by ich omijać.

#5 ~jola~

~jola~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2011 - 18:21:52

pożądna ekipa zrobi wszystko, bo to jest ,,ekipa,,, złożony skład. Może ktoś został oszukany przez pewną ,,firmę,, z Koszalina, poszukuję informacji- biorą kasę grubą i nie ma ich!!!!. Pozdrawiam!

#6 ~sokju~

~sokju~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2011 - 20:33:50

Poszukuję fachowców do gruntownego remontu: prostowanie ścian i podłóg, gładzie, glazura, terakota, wymiana drzwi, zabudowa płytami oraz meble pod wymiar. Chciałabym kogoś kto doradzi co wyjdzie taniej i na czym nie warto oszczędzać a nie kogoś kto tylko czeka na dyspozycje z mojej strony i kpi, że nie używam fachowego nazewnictwa:) Nie musi to być jedna ekipa, która wszystkim się zajmie, mogą być również pojedynczy specjaliści w ww dziedzinach.

pozdrawiam

#7 ~jola~

~jola~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2011 - 21:32:26

polecam post ,,poszukuję osób oszukanych,,

#8 ~Adrian~

~Adrian~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2011 - 23:29:02

Poszukuję fachowców do gruntownego remontu: prostowanie ścian i podłóg, gładzie, glazura, terakota, wymiana drzwi, zabudowa płytami oraz meble pod wymiar. Chciałabym kogoś kto doradzi co wyjdzie taniej i na czym nie warto oszczędzać a nie kogoś kto tylko czeka na dyspozycje z mojej strony i kpi, że nie używam fachowego nazewnictwa:) Nie musi to być jedna ekipa, która wszystkim się zajmie, mogą być również pojedynczy specjaliści w ww dziedzinach.

pozdrawiam

Mozesz znalezc ich wielu chocby w gazecie.Jak sprawdzisz czy to fachowiec? Ano tak-jak przyjdzie fachowiec i zacznie rzucac Ci nazwami,o ktorych nawet nie slyszalas,do tego od razu na wstepie bedzie gadal co trzeba zrobic,przy tym rzucal cenami i dla porownania bedzie rzucal cenami konkurencji,jacy to oni kasuja i przy tym jak robia a sam bedzie sie zachwalal ile to on juz robot nie robil to takich odradzam.
Dobry fachowiec przyjdzie i zapyta co trzeba zrobic(jak kazdy)obejrzy,wyciagnie kartke i zacznie mierzyc(niekoniecznie ale to plus a nie,to trzeba tam trzeba itp. razem tysiak),spisywac ogladac w czym rzecz,przeanalizuje(zna ceny)i powie to tyle a to tyle razem(suma)i krotki kaszel im mniej gada tym wieksze szanse na to,ze wywiaze sie z zadania dobrze.I dobrze tez jest wziasc nie ekipe a czlowieka,dwoch,trzech do zadania np.tynkarza do tynkowania,glazurnika do plytek,malarza wiadomo itp.a nie typa co plytki kladzie, maluje, zamiata, a po godzinach pape na dachu kladzie a w czasie wolnym naprawia telewizory.Gosc ktory kilka,kilkanascie lat kladzie tynki jest w tym mistrzem,tak samo malarz,hydraulik itp. a trafic naprawde ,,zlota raczke" to jak trafic 6-tke w toto.

#9 ~jola~

~jola~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2011 - 07:33:26

od mebli są dobrzy fachowcy w Kołobrzegu, w Białogardzie- teraz już wiem, dam namiary we wtorek, teraz mam mnóstwo spraw, mogę polecić też ekipy remontowe. Znane przez innych- błęem jest nie sprawdzić opinii...
Jeszcze jedno- DOBRZY FACHOWCY TO NIE GOŁODUPCY KTÓRZY WOŁAJA NA MATERIAŁY - niby I NA ZALICZKI- opóćż 300 zł zadatku który w umowie bywa- NIC NIE POWINNI CHCIEĆ< TO ZNACZY ŻE MAJĄ POPYT I ROBIĄ I ZARABIAJĄ A NIE ŻERUJĄ NA VCCUDZEJ KASIE_ TO PODSTAWOWA RÓŻNICA< TAK MA BYĆ ZAWARTA UMOAW_ PO WYKONANIU ZAPŁATA< TO PODSTAWAA!!!!

#10 ~jola~

~jola~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2011 - 07:47:41

Na CUDZEJ KASIE- korekta- TAK MA BYĆ ZAWARTA UMOWA OCZYWIŚCIE_ WPŁATA PO REMONCIE, A MATERIAŁY MOŻNA KUPIĆ Z NIMI LUB SAMEMU ZAPŁACIĆ W HURTOWNI ZA TE MATERIAŁY. JA ZNAM TAKIEGO, CO KUPIŁ CEMENT DO MAŁEGO MIESZKANIA JAK NA WYLANIE BOISKA DO PIŁKI NOŻNEJ BIEGŁY PYTAŁ CZY BLOK MI SIĘ NIE ZAWALIŁ.

#11 ~sokju~

~sokju~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2011 - 08:59:45

Miałam już jedno przejście z ekipą remontową. Chcieli kupić sami materiał, bo mają samochód transportowy i układy ze sklepem... że niby niższa cena. Jak się okazało towar był brany bez limitu i w ilościach, które u mnie na pewno nie były wykorzystane. Na szczęście dosyć szybko się zorientowałam i po towar jeździłam już sama.

#12 ~jola~

~jola~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2011 - 11:06:32

Tak, ja też miałam remont wraz z transportem i towarem- to znaczy miałam mieć bo nawet nogą tam nie stanęli oprócz pomiarów.....W umowie wypisali płytki DO 25 cm, bez wzorów, bez gresu- bez komentarza,rewelacyjna firma, polecam gorąco jeśli komuś życie nie miłe...zdrowia o 1/4 mniej.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2011 - 12:34:40

Nie ma reguły. Jak tani i wszystko robią to nieterminowi- np. p. Jan (polecam, choć jak ktoś nerwowy to nie wyrobi). Do okien nie polecam firmy z Nomi.( tanie okna za dużą kasę i brak fachowców).
Osobiście wziąłem firmę z ogłoszenia i jestem mile zaskoczony, tani nie są ale niesamowicie sprawni, rzetelni i słowni - chłopaki z pod Poznania- przyjechali na małą robótkę, a dostali tyle roboty, że zostaną kilka lat.
To także świadczy o naszych "fachowcach".

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2011 - 16:13:25

Teraz są na urlopie. Przyjadą w połowie sierpnia.

#15 ~polecam~

~polecam~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2011 - 16:31:35

Czyżby nie było w Koszalinie godnych polecenia fachowców? :)

Oczywiscie ze sa polecam jednego ale tylko mam nr.telefonu do niego,mozna zadzwonic i dogadac sie.nr..512-768-514 .robi -gladzie,regipsy,malowanie,glazure,terakote.

#16 ~remo~

~remo~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2011 - 05:47:49

No moze teraz cos sie uda,dzieki.

#17 ~majster~

~majster~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2011 - 05:51:36

Oczywiscie ze sa polecam jednego ale tylko mam nr.telefonu do niego,mozna zadzwonic i dogadac sie.nr..512-768-514 .robi -gladzie,regipsy,malowanie,glazure,terakote.

Dzwonilem do niego ma na imie Mariusz wisac majster sie zna na robocie,juz sie umowilem,dzieki.

#18 ~DO MODERATORÓW~

~DO MODERATORÓW~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2015 - 20:15:26

Proponuję zbanować trolla o nicku rniski, ponieważ notorycznie łamie on regulamin forum.
W tym temacie dał kolejny tego dowód.
Reklama ?!

#19 ~DO MODERATORÓW~

~DO MODERATORÓW~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2015 - 20:18:50

Proponuję zbanować trolla o nicku rniski, ponieważ notorycznie łamie on regulamin forum.
W tym temacie dał kolejny tego dowód.
(patrz post # 20 - reklama)

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2015 - 20:54:53

Zbanować wszystkich jak leci,

rniskich, wysokich i grube sztuki,

bo zachowują się jak dzieci,

i denerwują nas tylko, "nieuki".

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1