Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ekipa remontowa z polecenia

146 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2015 - 21:21:31

Znam 3 naprawdę porządne ekipy z tym że:

- dwie pracują na wyspach

- a trzecia w niemczech..

także lepiej porób sobie z wójkiem, teściem i heńkiem z osiedla.

#22 ~grażka~

~grażka~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2016 - 15:05:21

Hey ja juz po remoncie małe mieszkanie, grzyb, wilgoć i mój fachowiec Pan Krzysiu Kowalonek Aniol

Czy można nr telefonu do tego pana  Krzysia, poszukuje sumiennego fachowca

#23 Ania1986

Ania1986

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 10 czerwiec 2016 - 07:28:11

Witam 

Podam numre do pana Dawida robił u mnie remont w Marcu i jestem zachwycona ściany idealnie proste i gładziutkie zabudowa tak jak chciałam i wszystko było czysto robione a nie jakiś rozpi...... moge go polecic z czystym sumieniem.

504- 507 - 746 Pan dawid z Koszalina

#24 ~Barbara~

~Barbara~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2016 - 21:03:32

Witam. Mogę również polecić fachowca z swoją ekipą bo skończyli u mnie miesiąc temu remont i wszystko było zrobione idealnie tak jak chciałam ! Pomogli mi w doborze materiałów i wszystko zamówili przywieźli i to bez dodatkowych kosztów. Jestem z nich naprawdę zadowolona a jestem wymagająca więc postanowiłam że w ten sposób się zrewanżuje. 
Nr. tel 504-507-746 Pan Dawid

#25 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2016 - 23:05:51

517 300 269

#26 ~Mariusz~

~Mariusz~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2016 - 09:23:50

Witam.

Chciałem się z wami podzielić opinią o ekipie pana dawida i muszę przyznać że jestem naprawdę zadowolony z nich !  Oczywiście również dostałem numer tu z forum ale nie żałuje ! :) Panowie w 100% znają się na tym co robią i to z jaką dokładnością ! Pierwszy raz widziałem żeby ściany były szlifowane pod ultrafioletem !!! 

Zaufałem panu i nie mogę powiedzieć złego słowa na nich. Dałem tylko pieniądze na materiał i już nic mnie nie interesowało wszystko było co miało być a tu na koniec pan dawid zwraca mi resztę za materiały i przedstawia wszystkie paragony z całkowitym rozliczeniem ! Aż byłem w szoku. Polecam tą ekipe z czystym sumieniem ! Remont został zakończony 01.07.2016

Numer do pana Dawida 504-507-746

#27 ~Annnnka~

~Annnnka~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2016 - 16:29:17

???

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2016 - 22:20:54

Szukam kogoś do zburzenia ścianek w moim mieszkaniy w budynku 100-letnim. Szukam kogoś kto się zna i wie jaką i ile tej ściany zburzyć, żeby nie było tąpnięcia u sąsiadów Czy to musi być ktoś z uprawnieniami? bo chyba jedna ściana będzie nośna. Alt wiem że są sposoby i na ścianę nośną. Proszę o kontakt do kogoś kto się na tym zna.

#29 ~Marek`~

~Marek`~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2016 - 06:54:18

Szukam kogoś do zburzenia ścianek w moim mieszkaniy w budynku 100-letnim. Szukam kogoś kto się zna i wie jaką i ile tej ściany zburzyć, żeby nie było tąpnięcia u sąsiadów Czy to musi być ktoś z uprawnieniami? bo chyba jedna ściana będzie nośna. Alt wiem że są sposoby i na ścianę nośną. Proszę o kontakt do kogoś kto się na tym zna.

Hej tu masz numer bo u mnie była podobna praca :) 517-300-269 ale licz się z kosztami jeśli masz do wywallenia ścianę nośną.

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2016 - 06:59:37

jaki sredni koszt?

#31 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2016 - 07:13:51

a jakie wymiary ma ściana nośna ?

#32 ~Tadeusz~

~Tadeusz~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2016 - 07:16:10

Musisz liczyć sobie od 150-250 zł za m2

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2016 - 15:32:01

Dziękuję. A czy rozwalali Ci ścianę nośną? I czy widać było że się znają na robocie w tym zakresie. Bo słyszałam że najpierw trzeba wziąć jakiego architekta z uprawnieniami zeby ocenił taka sciane czy można ja burzyć.

#34 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2016 - 17:56:06

Tak ścianę nośną. Musisz mieć zgodę spółdzielni i trzeba mieć projekt wyburzenia. Chłopaki wiedzą co robią więc polecam ci ich w 100 % 517-300-269

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2016 - 18:37:55

Czyli za nim wezmę chłopaków muszę załatwić projekt wyburzenia?jeżeli tak to kto mi zrobi taki projekt znasz kogoś i jaki to koszty. Z góry dziękuję za odpowiedź.

#36 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2016 - 15:40:33

Najpierw to zadzwoń do nich i się umów i dogadaj się co do szczegółów i termin a oni ci już resztę doradzą co masz robić. A potrzebujesz gotowy projekt ( musi być jakie obciążenie i inne bzdury ) i zgoda spółdzieni oczywiście na to. Koszt zależy jakiego projektanta znajdziesz.

#37 ~Art~

~Art~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2016 - 16:26:27

Czyli za nim wezmę chłopaków muszę załatwić projekt wyburzenia?jeżeli tak to kto mi zrobi taki projekt znasz kogoś i jaki to koszty. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Projekt u architekta, ale nie wnętrz, tylko konstrukcyjnego :)

Na pewno zamieni Ci ścianę na podciąg stalowy, musi obliczyć Ci przekrój belki która będzie podtrzymywać strop w miejscu usuniętej ściany. No i licz się z tygodniowym, albo i dłuższym "towarzystwie" stempli podtrzymujących strop, do czasu aż w pełni nowy podciąg nie uzyska wymaganych parametrów konstrukcyjnych - czyli nie wyschnie .....

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2016 - 20:00:04

A ja slyszalam ze na rozwalenie ściany nośnej trzeba mieć też pozwolenie budowlane. Czy to prawda?

#39 ~Sebastian~

~Sebastian~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2016 - 18:58:28

Pozwolenie na wyburzenie

Zgodnie z przepisami usunięcie ściany nośnej jest przebudową, na którą należy uzyskać pozwolenie urzędu. Na dokonanie wyburzeń zawsze musisz też mieć zgodę właściciela budynku lub administratora.

#40 ~Grażyna~

~Grażyna~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2016 - 14:01:45

Witam.Polecam fachowca Pana Dawida i jego ekipę w 100%. Moje mieszkanie 64 m.wyremontowane zostało w niecałe 2 tygodnie /gładzie,malowanie,glazura,terakota,sufity podwieszane/.wszystkie prace zostały wykonane bardzo dobrze wręcz idealnie. Potrzebne materiały kupował Pan Dawid,rozliczając się rachunkami co do grosza.Po skończonym remoncie i zapłaceniu za remont również mogłam liczyć na pomoc tego Pana.Miałam problem z firmą wstawiającą drzwi oraz z "psełdofachowcem" od kabiny natryskowej.Nie musiałam prosić Pana Dawida o pomoc w ciągu godzinki od mojego telefonu przyjechał i naprawił mi bezpłatnie usterki wykonane przez innych. Jestem Panu bardzo wdzięczna Panie Dawidzie,dziękuję za wszystko i życzę powodzenia.TEN FACHOWIEC MIMO MŁODEGO WIEKU JEST GODNY POLECENIA .tel.504507746.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych