Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ekrany akustyczne wzdłuż ulicy Mazowieckiego. Hałas na Osiedlu Morskie.

ekrany akuryczne koszalin ulica mazowieckiego osiedle morskie bosmańska franciszkańska ring Koszalina

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Mieszkaniec Koszalina~

~Mieszkaniec Koszalina~
  • Goście

Napisano 26 maj 2016 - 07:39:49

Jak budowano nowy ring to albo nie słuchano, albo nie chciano słuchać głosu kilkuset rodzin mieszkających na Osiedlu Morskie (ul. Bosmańska 27,29,35,37) i również tych w pobliskich domkach po drugie stronie drogi. Przecięto środek tego rejonu głośną arterią i zamieniono oazę ciszy i spokoju w jeden wielki hałas.  Do tego ekrany akustyczne wzdłuż nowej ulicy Mazowieckiego postawiono tylko do połowy długości osiedla (Franciszkańska/Bosmańska) do budynku Bosmańska 33. Jeżeli już wbudowano tak głośną ulicę, to kto zaprojektował tak te ekrany, że znikają one na wysokości Bosmańskiej 33? Budynki oddalone od osi jezdni o te 10 metrów dalej są już narażone są na hałas.  Czemu winni są Ci mieszkańcy, którzy nie są nimi osłonięci?

W godzinach szczytu tych porannych od 5tej rano, czy też popołudniowych hałas jest okropny, nie można mieć otwartych okien, nie można spać przy otwartych oknach. Do tego ryk silników pojazdów przekraczających i tak już podniesioną prędkość na ul. Mazowieckiego do 70km/h jest okrutnie głośny, a informuję, że nie jest to tor samochodowy.

 

Panie Prezydencie,  ekrany akustyczne przy ulicy Mazowieckiego do poprawy, trzeba je koniecznie rozbudować i osłonić od tego okrutnego hałasu.

 #2 ~831~

~831~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2016 - 07:24:45

Podbijam temat.

A może by tak z budżetu obywatelskiego próbować uzyskać środku na budowę ekranów?

Dodaj odpowiedź  Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ekrany akuryczne, koszalin, ulica mazowieckiego, osiedle morskie, bosmańska, franciszkańska, ring Koszalina

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych