Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Endermologie na walkę z cellulitem :: zobacz komentowany artykuł

25 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~~gośc~~

~~gośc~~
  • Goście

Napisano 19 luty 2010 - 16:56:08

No dobra fajnie ale gdzie u nas w Koszałkowie można się wybrać na tego typu zabieg???

#2 ~~ania~~

~~ania~~
  • Goście

Napisano 19 luty 2010 - 17:24:29

no wlasnie, gdzie??

#3 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2010 - 19:29:11

Koszalin ul. Modrzejewskiej 13. Wystarczy wstukać w wyszukiwarkę i troszkę poszperać.

#4 ~~gośc~~

~~gośc~~
  • Goście

Napisano 20 luty 2010 - 10:36:28

No wiesz wszystko fajnie z tym ze moim zdanie po to jest wirtualny głos aby informować bardziej dokładnie o tego typu nowinkach. Bo każdy może wejść np w google i wyszukać ale gazeta powinna składać sie z dokładniejszych info

#5 ~Elutka~

~Elutka~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2010 - 20:58:22

Ja chodzę na zabiegi do Nefretete i jestem bardzo zadowolona z obsługi a efekty się dopiero pojawią, bo jestem po pierwszej wizycie :)

#6 ~Beata38~

~Beata38~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2010 - 15:03:32

Chciałabym zaznaczyć ze nefretete nie ma oryginalnego sprzętu do endermologii bo to jest zabieg zastrzeony tylko dla jedej firmy a wiem ze oni nie maja tego urządzenia.W Koszalinie są dwa gabinet co mają te urządzenie "piękne ciało" i "SYLWIA-MED"
Ja chodzę do Pani Sylwii na ul.Głowackiego 6 tez ma to urządzenie i fantastycznie działa i dobrze robi bo kupilam spodnie o numer mnieszy:) :D

#7 ~Marcik~

~Marcik~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2010 - 18:30:29

Ja jestem już po 3 zabiegu endermologii. Spodnie jakby luźniejsze, więc jest super :)
Poszukajcie informacji na stronie piekne-cialo.pl - to www gabinetu w Koszalinie.
Z tego co wiem, to jest to jedyne miejsce z tymi zabiegami w Koszalinie.
Polceam - świetna obsługa a zabiegi dobrane do każdego indywidualnie.

Ja tez postanowiłam 2 m-ce temu skorzystać z endermologii. Moja kolezanka z pracy dostała swoje zdjęcia po serii zabiegów i to przekonało mnie, że ta metoda działa i warto zainwestowac trochę grosza w lepszy wygląd. Zdeydowałam się na 20 zabiegów i jstem super zadowolona. Moje wielkie udziska zdecydowanie zmiejszyły rozmiar a to co najwazniejsze to cellulit jest niewidoczny i z tego powodu polecam ta metodę każdej kobiecie z takim problemem.
Chodziłam na zabiegi do p. Asi w Instytucie pięknego Ciała na Modrzejewskiej.

#8 ~Julkass~

~Julkass~
  • Goście

Napisano 17 październik 2010 - 19:18:18

dziala, o ile robisz w dobrym miejscu typu Denique

#9 ~kasia30~

~kasia30~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2010 - 15:26:22

Chciałabym zaznaczyć ze nefretete nie ma oryginalnego sprzętu do endermologii bo to jest zabieg zastrzeony tylko dla jedej firmy a wiem ze oni nie maja tego urządzenia.W Koszalinie są dwa gabinet co mają te urządzenie "piękne ciało" i "SYLWIA-MED"
Ja chodzę do Pani Sylwii na ul.Głowackiego 6 tez ma to urządzenie i fantastycznie działa i dobrze robi bo kupilam spodnie o numer mnieszy:) :D

#10 ~kasia30~

~kasia30~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2010 - 15:28:23

kochana nie wiem kto ci takich glupot naopowiadal trzeba sie znac na urzadzeniach widocznie tobie tej wiedzy brakuje. pani z glowackiego nie potrafi nawet wlaczac tego urzadzenia jest tam brudno i wiecej tam nie pojde

#11 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2011 - 14:43:00

Wszystkim którzy zastanawiają się nad autentycznością urządzenia do endermologii w Nefretete pragnę zauważyć,że urządzenie BHS301 (wszelkie inf.dost.na str. firmy BekIBek)zostało zakupione 24.08.2006r wobec czego był to jedyny gabinet w Koszalinie posiadający ten sprzęt,z chwilą obecną firma ta prowadzi dalej badania i szuka jeszcze nowszych urządzeń lecz nie są one jeszcze dostępne na polskim rynku, do tego czasu wyszło wiele urządzeń (dużo tańszych),które działają podobnie w nowszej wersji wizualnej i tylko tyle, pozdrawiamy konkurencje siejącą plotki....

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2011 - 14:46:16

panie z modrzejewskiej prowadza monolog na temat ich rewelacyjnego sprzetu, zadna nowosc urzadzenie jak kazde inne tyle ze design nowszy grunt to umiejetna obsluga sprzetu a wprawy nabiera sie latami...

#13 ~beata38~

~beata38~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2011 - 14:46:50

panie z modrzejewskiej prowadza monolog na temat ich rewelacyjnego sprzetu, zadna nowosc urzadzenie jak kazde inne tyle ze design nowszy grunt to umiejetna obsluga sprzetu a wprawy nabiera sie latami...

Zgadzam sie z tą wypowiedzią, nie podoba mi sie to wlasnie w tym gabinecie na modrzejewskiej ze te Panie mysla ze są najlepsze i nikt poza nimi nie robi tego typu zabiegu a juz nie mowiac o jakosci zabiegu i ich wychwalaniu sprzetu. Weszlam na strone producenta tego urzadzenia i przyznam sie ze nie mialy racji gdyz maja faktycznie dobre urzadzenia ale w stylu "kombajn" (do wszystkiego"),u pani na Glowackiego gdzie bylam kilkakrotnie jest urzadzenie tylko do ciala ale pod wzgledem dzialania niczym nie ustepuje temu kombajnowi bo robi to samo, w nefretete jest podobna sytuacja. Wiec prosze uwaznie sluchac tych pań z modrzejewskiej ale z przymrużeniem oka.

#14 ~Eliza~

~Eliza~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2011 - 21:32:41

Ludzie, o co ta dyskusja! Niech każdy chodzi, gdzie chce - grunt żeby działało.
Jak tam prawie od 3 m-cy chodzę na modrzejewskiej i jestem zadowolona. Cellulit praktycznie jest niewidoczny a o to mi chodziło. co do pań z tego gabinetu, to uważam, że są w porządku i nigdy głupot nie opowiadały.
Wierzę, że wiedzą co robią, bo widzę efekty na swoich udach.

#15 ~Sonia~

~Sonia~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2011 - 18:12:02

buehehee dobre:D widać że tu tylko konkurencja pisze, bo albo złowrogie obgadywanie albo zachwalanie swoich gabinetów... boże ludzie weźcie się do robienia solidnie tych zabiegów a nie gadacie głupoty na forach..;/ normalny człowiek który ma problem to znajdzie informacje o technologii i przyjdzie do gabinetu a nie będzie czytał tych wyssanych informacji z palca na forach. tym bardziej że każdy wie że fora traktuje się z przymrużeniem oka.

#16 ~Lil~

~Lil~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2011 - 07:47:32

zgadzam sie z sonia.
widać, że to konkurencja nawzajem na siebie napada - liczą chyba, że ludzie nie potrafią sami dokonać rzetelnej oceny.
najlepiej żeby każdy sprawdził sytuację w gabinetach samodzielnie i na tej podstawie wybrał najlepsze dla siebie miejsce a nie dawał się mamić taniej propagandzie

#17 ~Zosia~

~Zosia~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2011 - 20:29:49

kochana nie wiem kto ci takich glupot naopowiadal trzeba sie znac na urzadzeniach widocznie tobie tej wiedzy brakuje. pani z glowackiego nie potrafi nawet wlaczac tego urzadzenia jest tam brudno i wiecej tam nie pojde

#18 ~Zosia~

~Zosia~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2011 - 20:34:52

#19 ~Zosia~

~Zosia~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2011 - 20:40:58

Witam!Niestety z tego typu forami tak już jest,że każdy może napisać co chce,nawet takie TOTALNE KŁAMSTWO jak to!Ja jestem bardzo zadowolona z gabinetu P.Sylwii i nigdy nie zauważyłam żeby miała brudno i była osobą niekompetentA!!!!Pozdrawiam osobę,która to napisała:)

#20 ~Fish~

~Fish~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2011 - 07:14:27

Ale dyskusja! forum to nie miejsce na kryptoreklame

powiem krótko - endermologia naprawdę działa cuda i polecam te zabiegi każdej kobiecie z cellulitem.
co prawda musiałam zrobić 20 zabiegów, żeby uda wróciły do dawnej świetności - ale warto było!

co do gabinetów, to każdy niech chodzi gdzie chce i najbardziej się podoba

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych