Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

ENDOKRYNOLOG W KOSZALINIE

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Bono~

~Bono~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2011 - 08:11

Szukam dobrego endokrynologa w Koszalinie. Może polecicie jakiegoś sprawdzonego. Z góry dziękuję.

#2 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2011 - 09:00

Pani Danuta Litwin-Pohorska tel. 94 3427047. Polecam. To chyba jedyny powazny endokrynolog w Koszalinie

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2011 - 14:27

Pani Danuta Litwin-Pohorska tel. 94 3427047. Polecam. To chyba jedyny powazny endokrynolog w Koszalinie

odradzam. Poszukaj numery do pana Bolko. Jest raz w miesiacu w koszalinie ale to jeden z najlepszych endokrynologow.

#4 ~Ela~

~Ela~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2011 - 15:06

Również odradzam koszalińskich endokrynologów. Doktor Bolko przyjeżdża ok raz w miesiącu do Koszalina z Poznania i przyjmuje prywatnie. Numer do ośrodka zdrowia w którym umawiają na wizyty do niego: 94 340-67-12
Ja chodzę do niego już od roku i jestem bardzo zadowolona. Młody, konkretny i co bardzo mi się podoba odpowiada na każde maile z pytaniami:)

#5 ~doktoramator~

~doktoramator~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2011 - 15:13

Lepiej idz do znachora To ci hormony wyprostuje !

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2011 - 17:29

Również odradzam koszalińskich endokrynologów. Doktor Bolko przyjeżdża ok raz w miesiącu do Koszalina z Poznania i przyjmuje prywatnie. Numer do ośrodka zdrowia w którym umawiają na wizyty do niego: 94 340-67-12
Ja chodzę do niego już od roku i jestem bardzo zadowolona. Młody, konkretny i co bardzo mi się podoba odpowiada na każde maile z pytaniami:)

To prawda,że poznańscy specjaliści mają zupełnie inne podejście do pacjenta niż ci z Wybrzeża. Mnie też pomógł specjalista z Poznania, który odpisał mi na wpis na forum, bo żaden z pomorskich specjalistów nie chciał mi pomóc by nie narazić się koledze. Teraz co jakiś czas wolę jechać 300km do Poznania na kontrolne badanie,przed którym wysyłam maile z pytaniami do dr, niż ryzykować,że miejscowy dr znów ''nic nie znajdzie w swoim komputerze'' po kolejnej prywatnej wizycie.

#7 ~Donia~

~Donia~
  • Goście

Napisano 24 październik 2011 - 14:00

Serdecznie odradzam wszystkim dr Litwin-Pohorską. Niesympatyczna, wręcz powiedziałabym w swoim zachowaniu zimna, oschła i odpychająca. Jak dla mnie ta lekarka jest niezrównoważona emocjonalnie. Każdego pacjenta traktuje jak zło konieczne, a na każde dodatkowe pytanie wybucha złością. Podczas wizyt krzyczy na pacjenta bezkarnie. Nie spotkałam się do tej pory z takim tragicznym zachowaniem lekarza. Abstrahując od tego - leczyć też nie potrafi, moje wyniki po leczeniu były jeszcze gorsze niż przed, źle dobrała dawkę leku. Bezczelna, wredna i chora kobieta, która sama powinna być leczona. SKANDAL!!! Wstyd, że mamy w Koszalinie takich lekarzy!!!

#8 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2011 - 09:09

Ja również znajduję się po stronie tych niezadowolonych z koszalińskich lekarzy endokrynologów

#9 ~z innej strony~

~z innej strony~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2011 - 09:11

Moja wizyta u dr Litwin-Pohorskiej trwała 5 min. tak się spieszyła. Nigdy już do niej nie pójdę

#10 ~agnieszka~

~agnieszka~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2012 - 19:34

Również mam złe doświadczenie z panią dr. Litwin-Pohorską. Najpierw byłam u niej prywatnie i na wstępie powiedziała żebym wycieła sobie guzki bo po co mi one potrzebne...Nawet nie widząc moich wyników. Następna wizyta w szpitalu-PARANOJA!!! Od godz. 7 30-12 przyjęła 46 pacjentów a na mnie wyskoczyła z mordą że jeśli nie mam skierowania od lekarza to nie da mi żadnego skierowania na badania bo kto za to zapłaci?! Kto??? Ja za to płacę co miesiąc 250 zł. Jakbym za te pieniądze leczyła się prywatnie to by mi czasu nie starczyło na to.A i tak chcąc sięleczyć trzeba to robić prywatnie. Chyba też się wybiorę do Poznania. chociaż o dr. Bolko słyszałam lepsze opinie.

#11 ~bolcia~

~bolcia~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2012 - 20:01

Serdecznie odradzam wszystkim dr Litwin-Pohorską. Niesympatyczna, wręcz powiedziałabym w swoim zachowaniu zimna, oschła i odpychająca. Jak dla mnie ta lekarka jest niezrównoważona emocjonalnie. Każdego pacjenta traktuje jak zło konieczne, a na każde dodatkowe pytanie wybucha złością. Podczas wizyt krzyczy na pacjenta bezkarnie. Nie spotkałam się do tej pory z takim tragicznym zachowaniem lekarza. Abstrahując od tego - leczyć też nie potrafi, moje wyniki po leczeniu były jeszcze gorsze niż przed, źle dobrała dawkę leku. Bezczelna, wredna i chora kobieta, która sama powinna być leczona. SKANDAL!!! Wstyd, że mamy w Koszalinie takich lekarzy!!!

Napewno w domu nie ma nic do gadania to sie na pcjentach wyzywa.

#12 ~paweł~

~paweł~
  • Goście

Napisano 18 luty 2014 - 14:40

no raczej nie odpowiada...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych