Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

ENDOKRYNOLOG W KOSZALINIE

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2011 - 14:27:04

Pani Danuta Litwin-Pohorska tel. 94 3427047. Polecam. To chyba jedyny powazny endokrynolog w Koszalinie

odradzam. Poszukaj numery do pana Bolko. Jest raz w miesiacu w koszalinie ale to jeden z najlepszych endokrynologow.

#2 ~Ela~

~Ela~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2011 - 15:06:53

Również odradzam koszalińskich endokrynologów. Doktor Bolko przyjeżdża ok raz w miesiącu do Koszalina z Poznania i przyjmuje prywatnie. Numer do ośrodka zdrowia w którym umawiają na wizyty do niego: 94 340-67-12
Ja chodzę do niego już od roku i jestem bardzo zadowolona. Młody, konkretny i co bardzo mi się podoba odpowiada na każde maile z pytaniami:)

#3 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2011 - 09:09:40

Ja również znajduję się po stronie tych niezadowolonych z koszalińskich lekarzy endokrynologów

#4 ~paweł~

~paweł~
  • Goście

Napisano 18 luty 2014 - 14:40:28

Również odradzam koszalińskich endokrynologów. Doktor Bolko przyjeżdża ok raz w miesiącu do Koszalina z Poznania i przyjmuje prywatnie. Numer do ośrodka zdrowia w którym umawiają na wizyty do niego: 94 340-67-12
Ja chodzę do niego już od roku i jestem bardzo zadowolona. Młody, konkretny i co bardzo mi się podoba odpowiada na każde maile z pytaniami:)

no raczej nie odpowiada...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych