Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

ENDOKRYNOLOG W KOSZALINIE

14 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2011 - 14:27:04

Pani Danuta Litwin-Pohorska tel. 94 3427047. Polecam. To chyba jedyny powazny endokrynolog w Koszalinie

odradzam. Poszukaj numery do pana Bolko. Jest raz w miesiacu w koszalinie ale to jeden z najlepszych endokrynologow.

#2 ~Ela~

~Ela~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2011 - 15:06:53

Również odradzam koszalińskich endokrynologów. Doktor Bolko przyjeżdża ok raz w miesiącu do Koszalina z Poznania i przyjmuje prywatnie. Numer do ośrodka zdrowia w którym umawiają na wizyty do niego: 94 340-67-12
Ja chodzę do niego już od roku i jestem bardzo zadowolona. Młody, konkretny i co bardzo mi się podoba odpowiada na każde maile z pytaniami:)

#3 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2011 - 09:09:40

Ja również znajduję się po stronie tych niezadowolonych z koszalińskich lekarzy endokrynologów

#4 ~paweł~

~paweł~
  • Goście

Napisano 18 luty 2014 - 14:40:28

Również odradzam koszalińskich endokrynologów. Doktor Bolko przyjeżdża ok raz w miesiącu do Koszalina z Poznania i przyjmuje prywatnie. Numer do ośrodka zdrowia w którym umawiają na wizyty do niego: 94 340-67-12
Ja chodzę do niego już od roku i jestem bardzo zadowolona. Młody, konkretny i co bardzo mi się podoba odpowiada na każde maile z pytaniami:)

no raczej nie odpowiada...

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2015 - 17:08:08

witam,

mam taką serdeczną prośbę, czy ktoś może wie,  jaki jest koszt wizyty u pana doktora Bolko?

#6 ~Pacjentka~

~Pacjentka~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2015 - 17:23:57

Było pół roku 120 zł. z ekg. Mam mieszane uczucia co do doktora Bolko. Nie robi biopsji ale każe usuwać tarczycę, kiedy nie mam ani niedoczynności ani nadczynności a poza tym jako lekarz ma mało empatii do pacjentek. Może dobry specjalista ale.... ważna też jest kasa, co wyraźnie widać i słychać. 

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2015 - 17:44:35

odradzam. Poszukaj numery do pana Bolko. Jest raz w miesiacu w koszalinie ale to jeden z najlepszych endokrynologow.

Odradzam: drogi, idzie na ilość, trudno się wbić a potem już jesteś tylko zwitkiem banknotów.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2015 - 17:47:16

Było pół roku 120 zł. z ekg. Mam mieszane uczucia co do doktora Bolko. Nie robi biopsji ale każe usuwać tarczycę, kiedy nie mam ani niedoczynności ani nadczynności a poza tym jako lekarz ma mało empatii do pacjentek. Może dobry specjalista ale.... ważna też jest kasa, co wyraźnie widać i słychać.

150 zł wizyta, 250 z biopsją. Jak od kogoś bierze mniej, to może za wygląd: sterana życiem...

#9 ~marika~

~marika~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2015 - 18:12:06

nie polecam  dr.Bolko  ,u niego  nie liczy się człowiek tylko kasa

#10 ~Krycha~

~Krycha~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2015 - 18:16:01

to prawda  u niego jesteśmy  zwitkiem  pieniędzy,przyjeżdza do Koszalina  i robi kase  a w Poznaniu jest mało znany,wiec  wniosek  prosty Dr,Bolko wykorzystuje   niewiedze  pacjentek,leczmy się u naszych  Koszalińskich lekarzy

#11 ~Jola~

~Jola~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2015 - 18:18:08

mnie też ''leczył''dziś  jestem po operacji  tarczycy i jestem  schorowana ,a może można było inaczej

#12 ~Jola~

~Jola~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2015 - 18:18:30

mnie też ''leczył''dziś  jestem po operacji  tarczycy i jestem  schorowana ,a może można było inaczej

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2015 - 18:39:25

marika, Krycha i Jola,

niby trójka w jednej osobie,

obgadują pana doktora,

że marnuje im zdrowie.

#14 ~Iwona~

~Iwona~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2015 - 20:44:44

a gdy do mnie przychodzi elektryk lub hydraulik  to poniżej 100zł  nie schodzi - i też nie ma gwarancji ,że  za tydzień  się znów nie popsuje ...  a jak jadę na wycieczkę to płacę lekarzowi za  doraźną pomoc  za granicą np. w razie biegunki 70-100 Euro  ...   i o czy te wywody świadczą ... kto chce iść prywatnie to płaci , kto nie chce płacić nie idzie prywatnie , a kto chce coś za darmo to musi mieć takiego '' machera ''  w rodzinie   i wszystko w temacie 

nie może kasować lekarz  za wizytę  mniej niż hydraulik /np. wymiana uszczelki/  elektryk , brukarz --- tylko w Polsce i Rosji tego nie mogą zrozumieć ...a od wejścia do Unii już mInięło 10 LAT

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2015 - 19:33:07

a gdy do mnie przychodzi elektryk lub hydraulik to poniżej 100zł nie schodzi - i też nie ma gwarancji ,że za tydzień się znów nie popsuje [ciach głupoty]
nie może kasować lekarz za wizytę mniej niż hydraulik /np. wymiana uszczelki/ elektryk , brukarz --- tylko w Polsce i Rosji tego nie mogą zrozumieć ...a od wejścia do Unii już mInięło 10 LAT

Policz ile czasu spędza hydraulik i przelicz na czas pracy. Dr B spędza z pacjentem często 5-10 minut. Po 8-10 pacjentów na godzinę czasem. W dzień zarabia tyle, co niektórzy na kwartał. I niech, ale żeby pacjent był człowiekiem, nie biletem enbepe...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych