Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ewa Korczak Wójt Gminy Świeszyno

4270 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2014 - 23:08:24

ciekawa jestem czy w trakcie kampanii wyborczej grupa wsparcia

i szanowny włodarz byli na urlopie

Wyluzuj już. Nie głosowałem na RO i ludzi z jego otoczenia, ale uważam, że takie teksty to już trochę przesada. Nigdzie nie jest napisane, że prowadząc kampanię wyborczą, kandydaci muszą wziąć urlop. Pod warunkiem, że nie prowadzą jej w trakcie swoich obowiązkowych godzin pracy. Z tego co się orientuję, to spotkania w ramach kampanii były organizowane w okolicach 18:00 lub w weekendy, więc już po godzinach pracy Urzędu.

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2014 - 23:15:24

A może tak ujawnisz swoją personę "gościu". Śmiesz pisać o jakiś konkretnych pytaniach ze strony popleczników byłego wójta do pani E.K.? Byłeś na jakimkolwiek spotkaniu przedwyborczym z obecną panią wójt??? Ja byłem na jednym, w Strzekęcinie i to mi wystarczyło... chciałem się dowiedzieć co do zaoferowania ma pani E.K., czy "czuje" swój program wyborczy, a czego się dowiedziałem? Niczego!!! Bo pan Komar, pan Marcinkowski, młody Majcher, i jakiś pan Janusz skutecznie swoim aroganckim zachowaniem blokowali Jej wypowiedzi... obrażali nie tylko ją a także zwykłych mieszkańców Strzekęcina wyzywając od grubasów. Tak postępują światli, wykształceni ludzie, którzy mieli rządzić gminą w przypadku wygranej O???? Chyba nie! Pogódź się z porażką! Przegrywać też trzeba umieć!!! 

Znasz stare porzekadło "Umarł król, niech żyje król". Tak do tego podchodzę. To prawda, że przegrywać też trzeba umieć, co nie znaczy że mam zmienić poglądy jak chorągiewka.

Co do Strzekęcina słyszałam inne opinie, niekoniecznie z ust popierających starego wójta. Były to osoby, które głosowały na Wojtalika i w II turze glosowały przeciwko wójtowi i nie odpowiadała im wizyta popierających Osiowego. Jak było naprawdę - nie wiem, ale wyzwisko "grubas" użyte było gdzie indziej i to po stronie przeciwnej. Jeśli tak w rzeczywistości było to po jednej i drugiej stronie są ludzie bez ogłady.

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2014 - 23:33:28

A ja uważam, ze największym błędem ekipy pana Osiowy była agresja ze strony jego zwolenników. Gdyby w Dunowie i Strzekęcinie ich zachowanie było inne, to by pan Osiowy nie przegrał

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2014 - 23:37:04

A ja uważam, ze największym błędem ekipy pana Osiowy była agresja ze strony jego zwolenników. Gdyby w Dunowie i Strzekęcinie ich zachowanie było inne, to by pan Osiowy nie przegrał

Ameryki nie odkryłeś. Strzelili sobie tymi spotkaniami w stopę. I to była kropla, która przelała szalę goryczy.

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2014 - 23:38:28

Btw, w Polsce nazwiska się odmieniają, więc przestań już pisać w ten sposób, bo aż oczy bolą.

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2014 - 23:43:24

W języku polskim jest dowolność odmiany tzn nie ma nakazu

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2014 - 00:03:36

W języku polskim jest dowolność odmiany tzn nie ma nakazu

Podobnie jest z jazdą po rondzie na zewnętrznym pasie dookoła - niby nie ma nakazu, ale jak utrudnia jazdę innym kierowcom.

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2014 - 00:22:59

Z tego co pamiętam, pan Ryszard Osiowy życzył sobie by nie odmieniać jego nazwiska; chcę w ten sposób uszanować jego życzenie. I uważam, że ma prawo wyrażać takie życzenie, wszak to jego nazwisko

#49 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2014 - 01:33:04

Uważam też, że jednym z powodów porażki pana Osiowy było odejście od ustaleń z przed 4 lat, przed poprzednimi wyborami. Efektem tego były konflikty w Radzie i "rozstanie się" z przewodniczącym panem Czenko. Kolejny powód to konflikt z panem Koperskim.

A jakie to bylły ustalenia? Konflikt z Panem Czenko? Zapytaj jego i Pani IC co było powodem konfliktu. Konflikt z konfliktowym Panem Koperskim? Osiowy lubił ludzi, którzy nie boją się pracy i pracują. Leserów i innych obiboków traktował jak trzeba!BTW - ostatnimi czasy (pon i wtor) pięknym widokiem w budynku urzędu jest widok na 'reprezentacyjne' miejsce tuż przy wejściu-tzw.Biuro ObsługiKlienta-a tam- rozwalony w fotelu jakis jegomość. Nie pracownik, bo mniej wiecej wiem kto tam robi. Wielkim bledem i stratą kasy bylło wybudowanie tego BOKu. Nie raz i nie dwa razy widziałem tam osoby przesiadujące tam i pijące niepospiesznie kawkę. Pan od dowodów, stażysta, pan straznik. I wiecznie niezadowolona Pani(enka0 z okienka

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2014 - 03:21:34

Rychu Osiowy to człowiek pozbawiony skrupułów. Wykorzystał sytację jako bhp poprzedniego wójta, wszystkiego się przy nim nauczył po czym jak hiena wygrał wybory. Człowiek Porażka!

#51 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2014 - 03:29:47

A jakie to bylły ustalenia? Konflikt z Panem Czenko? Zapytaj jego i Pani IC co było powodem konfliktu. Konflikt z konfliktowym Panem Koperskim? Osiowy lubił ludzi, którzy nie boją się pracy i pracują. Leserów i innych obiboków traktował jak trzeba!BTW - ostatnimi czasy (pon i wtor) pięknym widokiem w budynku urzędu jest widok na 'reprezentacyjne' miejsce tuż przy wejściu-tzw.Biuro ObsługiKlienta-a tam- rozwalony w fotelu jakis jegomość. Nie pracownik, bo mniej wiecej wiem kto tam robi. Wielkim bledem i stratą kasy bylło wybudowanie tego BOKu. Nie raz i nie dwa razy widziałem tam osoby przesiadujące tam i pijące niepospiesznie kawkę. Pan od dowodów, stażysta, pan straznik. I wiecznie niezadowolona Pani(enka0 z okienka

Podziwiam odwagę, napisać o panu Koperskim, że jest konfliktowy, leser i obibok

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2014 - 03:34:58

Skończyła się kampania Osiowego za pieniądze podatników. Masz rację Jacku - trzeba W KOŃCU WRÓCIĆ DO PRACY!!!

Trzeba wrócić do normalności.

Ten człowiek był niepoważny niech idzie aktywizować się w Polskim ZOO!

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2014 - 07:56:17

Ludzie żenda... wasze oceny, oskarżenia, zawiść. Co się dzieje w głowach ludzi??????????? Frustracja, kompleksy i brak samorealizacji.Ciekaw jestem jakie życiowe i zawodowe osiągnięcia mają wszyscy krytykanci. Pan Osiowy ustawiał poprzeczkę, której nigdy nie osiągnie Pani Korczak. Klasa i wiedza, do której pieniacze i anonimowi krytykanci nigdy nie dorosną. Proponuję wszystkim oskrżajacym załóżcie może swoje wątki na forum to poceniami wasze życiowe osiągnięcia. Oj chyba odwaga nie taka -zapewne nie jesteście osobami publicznymi więc was nie można oceniać i opluwać prawda!!!!!!!!!! Pooceniamy za jakiś czas działania Pani Korczak i jej "doświadczonych" radnych jako osoby publiczne i może wtedy pojawi się konstrukcyjna dyskusja???  .

konstrukcyjna dyskusja?? - no to zawodowe osiągnięcie w zakresie znajmości i właściwego stosowania słów hehe,

konstruktywna raczej :) pozdrawiam

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2014 - 08:02:59

Normalnie ?! Po takim wcześniejszym zachowaniu ?! Bez przepraszam ?!

kulturalny człowiek wchodzac gdziekolwiek mówi dzień dobry, a ponadto, ludzkim jest wybaczanie, tak mówi nawet biblia :) nie widze nic w tym dziwnego żeby wrogowi podać ręke - normalne, jest czas wojny i czas pokoju, słabe to forum...dalej trwa kampania, poczekajcie trochę a i panią wójtową będziemy oceniać po realnych działaniach, daremne żale teraz....

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2014 - 08:46:56

na to wygląda ,że pan J.M. będzie przekazywał znak pokoju

przez podanie ręki -odkreślić grubą kreską to co było a teraz

miód z serca

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2014 - 09:29:26

[quote name="gość" post="1012208" timestamp="1417566784"]A jakie to bylły ustalenia? Konflikt z Panem Czenko? Zapytaj jego i Pani IC co było powodem konfliktu. Konflikt z konfliktowym Panem Koperskim? Osiowy lubił ludzi, którzy nie boją się pracy i pracują. Leserów i innych obiboków traktował jak trzeba!

Jakie były ustalenia przed wyborami 2010 dobrze wie pan Osiowy, pan Czenko i wszyscy uczestnicy tych spotkań. Pan Osiowy szybko odszedł od tych wspólnych ustaleń. Dlatego z jego komitetu wyborczego z 2010 z 15 osób, w 2014 startowało tylko 7 osób, z czego do Rady wybrano tylko 3 osoby. Tym się różnimy, że ja nie nazwę publicznie nikogo "człowiekiem konfliktowym, laserem i obibokiem"

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2014 - 12:13:28

Witam

Słuchałem wczoraj nagrania ze spotkania pani E.K. w Strzekęcinie.

I przysłuchałem się wypowiedzi Pana Henryka K. jak to On jeździł na spotkania Szczepanika żeby koniecznie z nim debatować.

Do czego zmierzam. Na facebooku pana Osiowego było napisane, że jest za debatą i poprowadziła by ją bezstronna osoba czyli .... pan Heniek. HA HA . Jaka to bezstronna osoba skoro widać jak popierał Pana Osiowego a na dowód tego, na balkonie gdzie przed pierwszą turą wisiała jego podobizna to przed drugą wisiała podobizna byłego wójta. Trochę za wysoko co niektórzy noszą głowy i myślą, że inni to ciemnota.

#58 ~nie-kret~

~nie-kret~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2014 - 21:18:38

Jakie były ustalenia przed wyborami 2010 dobrze wie pan Osiowy, pan Czenko i wszyscy uczestnicy tych spotkań. Pan Osiowy szybko odszedł od tych wspólnych ustaleń. Dlatego z jego komitetu wyborczego z 2010 z 15 osób, w 2014 startowało tylko 7 osób, z czego do Rady wybrano tylko 3 osoby. Tym się różnimy, że ja nie nazwę publicznie nikogo "człowiekiem konfliktowym, laserem i obibokiem"

Czyżby jakiś krecik w towarzystwie? Pewnie "wszyscy uczestnicy tych spotkań" sie nazywa

#59 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2014 - 21:46:21

Czyżby jakiś krecik w towarzystwie? Pewnie "wszyscy uczestnicy tych spotkań" sie nazywa

To jest właśnie merytoryczna dyskusja. Komitet Wyborczy "Razem dla gminy" w 2010 roku tworzyli nie tylko kandydaci na radnych i kandydat na wójta.

#60 ~naiwny wyborca~

~naiwny wyborca~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2014 - 08:11:09

Chciałbym zobaczyć jak teraz będzie się zachowywać "grupa wspierająca" : Jacek Marcinkowski, Arleta Rogalska, Stanisław Komar, Małgorzata Bednarska, Beata Górska, Małgorzata Serocka-Pinczak

wielu mieszkańców gminy niezależnie od preferencji wyborczych

zastanawia się jak to było możliwe aby przewodnicząca gminnej

komisji wyborczej brała czynny udział w kampanii wyborczej jednego z kandydatów na wójta  a jego baner zdobił jej posesję.

Może się mylę ale ta funkcja kojarzyła mi się z bezstronnością 

widać się myliłem

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych