Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Fajny salon fryzjerski w koszalinie

522 odpowiedzi w tym temacie

#441 ~Misia~

~Misia~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2013 - 18:27:06

Czy mogłabym prosić o telefon do Agaty lub Moniki z Chałubińskiego 24,  salon A&M?!

Pozdrawiam

Dobra, juz wiem, ze dziewczyny pracuja na Nowowiejskiego i maja własną stronkę. Zastanawiam się do której iść bo podobno obie są świetne. Prosze o poradę :)

#442 ~mysza~

~mysza~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2013 - 10:12:23

Dobra, juz wiem, ze dziewczyny pracuja na Nowowiejskiego i maja własną stronkę. Zastanawiam się do której iść bo podobno obie są świetne. Prosze o poradę :)

cześć. ja chodzę do Agaty i jestem zadowolona, u Moniki nie robiłam włosow więc nie wiem.

#443 ~Jula~

~Jula~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2013 - 18:29:37

ile kosztuje wizyta u Agaty? Mi chodziłoby konkretnie o pasemka lub baleyage i podcięcie końcówek.

#444 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2013 - 19:56:58

Witam, poszukuje pani fryzjerki ktora jeszcze w okolicach swiat wielkanocnych tego roku miala zaklad na Wankowicza (numer 6 albo 1, jesli sie nie myle, w tym bialym budynku przy parkingu, na pietrze). Niestety nie pamietam ani jej imienia czy nazwiska ani nie wiem dokad teraz sie przeniosla. Pani miala bardzo dlugie, brazowe wlosy, mloda.

#445 ~mysza~

~mysza~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2013 - 22:10:54

hej, nie wiem zy to ta o którą Ci chodzi, ale otworzyła u mnie na osiedlu taka dziewczyna zakład, ma długie brązowe wlosy, jest młoda, do tego wysoka i wygląda trochę jak koleżanka barbi ;) jeżeli to ta o którą Ci chodzi to ma na imię Ewelina chyba i ma zakład na Zakolu

#446 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2013 - 22:58:41

hmmm, chyba nie, wzrostu jest sredniego. Wlosy ma bardzo mocno pocieniowane (kolor taki bardziej kasztanowy). Jest jedyna fryzjerka jaka spotkalam do tej pory, ktora nie boi sie mocno(!) wycieniowac dlugich wlosow. Zapuszczajac sobie ponownie swoje, obiecalam sobie juz zawsze do niej chodzic, gdyz znalezienie fryzjera, ktory nareszcie wie o co mi chodzi, zajelo mi lata....a teraz slad mi po niej zaginal :/

Niestety nie mieszkam juz w Koszalinie i nie mam jak polatac po zakladach

#447 ~pomoc~

~pomoc~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2013 - 21:11:51

Pani Dorota, przeniosła się na ul. Drzymały, obok jest pierogarnia.

#448 ~Klaudia~

~Klaudia~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2013 - 09:09:46

Ja polecam Panią Edytę z Fortunaty- naprawdę dobra fryzjerka. W salonie działają też kosmetyczki ale nie polecę bo jeszcze nie skorzystałam. 

#449 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2014 - 10:15:59

Witam, poszukuje pani fryzjerki ktora jeszcze w okolicach swiat wielkanocnych tego roku miala zaklad na Wankowicza (numer 6 albo 1, jesli sie nie myle, w tym bialym budynku przy parkingu, na pietrze). Niestety nie pamietam ani jej imienia czy nazwiska ani nie wiem dokad teraz sie przeniosla. Pani miala bardzo dlugie, brazowe wlosy, mloda.

Chyba chodzi o DOROTĘ IGNACZAK. Przeniosła się ma Drzymały jak się nie mylę :)

#450 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2014 - 14:23:36

Witam, czy ktoras z Pan byla w salonie Pani Kasi Falak i bylaby w stanie wyrazic swoja opinie? Pozdrawiam

#451 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2014 - 15:53:01

Studio "Styl" na przeciwko ekierki w pasażu millenium. Bardzo utalentowane artystki:)

Ania

zgadzam sie w 100%  ja chodzę do Pani Izy a mąż do Pani Agnieszki - umieją się wsłuchać w wizje fryzury klienta i pytaja w trakcie czy taka długość może byc, itp. wiec moja trauma po poprzednim fryzjerze została wyleczona(było to dawno temu) do tych dziewczyn chodzimy już pare lat-widać ich profesjonalizm po sposobie strzyżenia-POLECAM! :)

#452 ~lola~

~lola~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2014 - 19:01:28

Nie polecam salonu fantazja na kaszubskiej koszmar, wyszlam z zielonymi włosami :(

#453 ~martyna~

~martyna~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2014 - 17:12:15

Witam serdecznie

Jako posiadaczka długich i grubych włosów mam troche za soba przygód z salonami w Koszalinie:)Artego-przereklamowane bardzo.Liczyłam na porade fryzjerki i wyszłam zawiedziona,bo nie wydukała ani słowa.Brand-drogi cholernie a efekt raczej sredni.Estetika na Robotniczej-taki sobie,laski cieniują na jedno kopyto,nie doradzą,nie słuchają,czego klientka tak naprawdę chce-i tak robia po swojemu.Ceny ok,ale idąc do fryzjera oczekuje się rezultatu.Salon na Wyki pani Ani-cięcia okropne,ale czesania fajne,jak fryzury na imprezy,wesela...Jedyny salon,który moge puki co polecić to salon na Kaszubskiej pani Śliwowskiej-jako jedyna fryzjerka kuma,co się do niej mówi i czego się oczekuje.Potrafi doradzić i rozmawia z klientami,co jest fajne,bo człowiek siedząc 3h w salonie ma miło spędzony czas i nie czuje sie ,jak w kościele:)Ceny ma "ludzkie" i bazuje na dobrych kosmetykach.I co dla mnie jest kluczowe w mojej opinii-ta kobieta rewelacyjnie cieniuje włosy,czego większośc fryzjerek w Koszalinie tak naprawdę nie potrafi.Każdy włosek jest perfekcyjnie wycieniowany-a zwracam na to szczególną uwagę,bo po myciu włosy same mi się układają.Polecam z całą odpowiedzialnościa:)

#454 ~Edytja~

~Edytja~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2014 - 23:26:39

Witam, co powiecie na temat Empire na Kaszubskiej?

#455 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2014 - 07:02:23

Fajny,salon fryzjerski w przejściu podziemnym koło dworca PKP.Może salon mały i niepozorny ale Pani fryzjerka bardzo dobrze obcina.Robi naprawdę modne fryzury.A przede wszytkim TANIO- 15zł!!! Polecam dla mężczyzn.

#456 ~Iza~

~Iza~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2014 - 09:43:24

Ania

zgadzam sie w 100%  ja chodzę do Pani Izy a mąż do Pani Agnieszki - umieją się wsłuchać w wizje fryzury klienta i pytaja w trakcie czy taka długość może byc, itp. wiec moja trauma po poprzednim fryzjerze została wyleczona(było to dawno temu) do tych dziewczyn chodzimy już pare lat-widać ich profesjonalizm po sposobie strzyżenia-POLECAM! :)

czy nikt naprawde nie widzi tych brudnych recznikow i szczotek pelnych innych wlosow ?????!!!!!!!

#457 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2014 - 00:09:50

Witam, co powiecie na temat Empire na Kaszubskiej?

Ja jestem zadowolona i polecam. Mój mąż też tam się obcina.

Dziewczyny są ok.

#458 ~Asia~

~Asia~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2014 - 19:21:40

Witam,trochę nie na temat.Zrobiłam klientkę,była mila,przyjemnie minął czas.Jak przyszło do zapłaty powiedziała,że za 10 min wróci idzie do bankomatu za rogiem.Tyle ją widziałam,nie fajnie stówka w plecy. Pozdrowienia dla Ani...
(fryzjerki też mogą trochę ponarzekać :)

#459 ~Aurelia~

~Aurelia~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2014 - 09:30:27

Pani Edyta z Fortunaty wspomnianej własnie. tylko do niej chodze, mistrz fryzjerstwa

#460 ~magda~

~magda~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2014 - 23:44:40

Witam! poszukuje dobrej fryzjerki ale tez nie za drogiej ktora dobrze upnie wlosy na slub. ciezki wybor stoi przede mna wiec prosze pomozcie:)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych