Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Fajny salon fryzjerski w koszalinie

521 odpowiedzi w tym temacie

#441 ~hania~

~hania~
  • Goście

Napisano 09 luty 2014 - 21:20:40

dziekuje bardzo:) a powiedz mi ile mniej wiecej kosztowalo takie upiecie?

ok 100zł :)

#442 ~Lucyna~

~Lucyna~
  • Goście

Napisano 13 luty 2014 - 17:04:58

A jakie macie opinie na temat"Salon Fryzjerski Aleksandra" na Spasowskiego 12 ?

#443 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 13 luty 2014 - 17:37:09

Dziewczyny któras ma namiary na salon P. Jarka koło Adrii, np. nr telefonu , nie jestem z Koszalina , wiec nie mam jak podjechac i poszukać. Bede bardzo wdzieczna bo szukam i szukam ale telefinu nie znalazłam:-(

#444 ~dziewczyna bartka~

~dziewczyna bartka~
  • Goście

Napisano 13 luty 2014 - 18:51:48

co z tym telefinem?

#445 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 13 luty 2014 - 19:59:17

telefonem palancie (bo nie sadzę żebys byl kobietą)

#446 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 13 luty 2014 - 22:20:06

Czy czsami poszukiwana pani Anna która miała zakład koło straży nie pracuje teraz na dworcowej :) tam teżsą teraz kuponiki :)))

Wyjechala z Polski

#447 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 13 luty 2014 - 22:22:50

Jeśli chodzi o męskiego fryzjera to pan Romek (ma salon za Ratuszem)

Kryptogej, ale tnie dobrze.

#448 ~Agata~

~Agata~
  • Goście

Napisano 15 luty 2014 - 15:15:01

Stanowczo odradzam  salon fryzjerski " EUFORIA" na Kaszubskiej!!!!!

#449 ~krzysztof~

~krzysztof~
  • Goście

Napisano 25 luty 2014 - 13:54:30

Polecam Panią Agnieszkę z ul. Zakole (  koło sklepu piekarni Bajgiel).

Ma super farby, ceny przystepne. 

Gzie moge znalezc p.Agnieszke,ktora jeszcze przed rokiem pracowala w zakladzie obok Banku Millennium?

#450 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 27 luty 2014 - 09:16:18

Nigdy więcej usług fryzjerskich ze sweetdeal. Wydawało mi się, że skoro tam się reklamują i zachęcają, to i wyjdę zadowolona z salonu. Jednak skusiłam się 2 razy i więcej nie dam. Dwa różne salony. I dwa razy nic... Robienie na szybko, na "odpierdziel". Ani miło. Ani przyjemnie. Aby tylko zrealizować usługę i bye bye.

Szkoda. Poza tym ceny też nie mają wcale rewelacyjnych.

#451 ~Ala~

~Ala~
  • Goście

Napisano 27 luty 2014 - 16:37:38

Dziewczyny, marzy mi sie zejście z brązu do karmelowego blondu, ale nie chce zniszczyć wlosow tanimi rozjasniaczami ,co polecacie? A&m na nowowiejskiego czy panią Anie z matrixa na mlynskiej?

#452 ~mysza~

~mysza~
  • Goście

Napisano 27 luty 2014 - 17:56:07

Dziewczyny, marzy mi sie zejście z brązu do karmelowego blondu, ale nie chce zniszczyć wlosow tanimi rozjasniaczami ,co polecacie? A&m na nowowiejskiego czy panią Anie z matrixa na mlynskiej?

Zdecydowanie A&M na Nowowiejskiego. Ja tam chodzę do Ani i jestem zadowolona, słucha moje sugestie do tego sama doradza i razem zawsze coś wykąbinujemy :) W tym matrixie nie byłam więc ciężko mi coś powiedzieć.

#453 ~Jola~

~Jola~
  • Goście

Napisano 27 luty 2014 - 20:58:06

Polaecam salon Red White koło Adrii na Grunwaldzkiej. Pan Jarek jest chyba najlepszym fryzjerem w Koszalinie. Byłam już w wielu salonach, ale on jest naprawde niesamowity. jedyny mius to czas oczekiawnia.

#454 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2014 - 09:31:54

Witam serdecznie

Jako posiadaczka długich i grubych włosów mam troche za soba przygód z salonami w Koszalinie:)Artego-przereklamowane bardzo.Liczyłam na porade fryzjerki i wyszłam zawiedziona,bo nie wydukała ani słowa.Brand-drogi cholernie a efekt raczej sredni.Estetika na Robotniczej-taki sobie,laski cieniują na jedno kopyto,nie doradzą,nie słuchają,czego klientka tak naprawdę chce-i tak robia po swojemu.Ceny ok,ale idąc do fryzjera oczekuje się rezultatu.Salon na Wyki pani Ani-cięcia okropne,ale czesania fajne,jak fryzury na imprezy,wesela...Jedyny salon,który moge puki co polecić to salon na Kaszubskiej pani Śliwowskiej-jako jedyna fryzjerka kuma,co się do niej mówi i czego się oczekuje.Potrafi doradzić i rozmawia z klientami,co jest fajne,bo człowiek siedząc 3h w salonie ma miło spędzony czas i nie czuje sie ,jak w kościele:)Ceny ma "ludzkie" i bazuje na dobrych kosmetykach.I co dla mnie jest kluczowe w mojej opinii-ta kobieta rewelacyjnie cieniuje włosy,czego większośc fryzjerek w Koszalinie tak naprawdę nie potrafi.Każdy włosek jest perfekcyjnie wycieniowany-a zwracam na to szczególną uwagę,bo po myciu włosy same mi się układają.Polecam z całą odpowiedzialnościa:)

Witam! A jak ma na imię ta Pani fryzjerka z Kaszubskiej, która tak dobrze obcina i cieniuje? Pozdrawiam

#455 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2014 - 10:59:04

Witam! A jak ma na imię ta Pani fryzjerka z Kaszubskiej, która tak dobrze obcina i cieniuje? Pozdrawiam

Witam serdecznie

Jako posiadaczka długich i grubych włosów mam troche za soba przygód z salonami w Koszalinie:)Artego-przereklamowane bardzo.Liczyłam na porade fryzjerki i wyszłam zawiedziona,bo nie wydukała ani słowa.Brand-drogi cholernie a efekt raczej sredni.Estetika na Robotniczej-taki sobie,laski cieniują na jedno kopyto,nie doradzą,nie słuchają,czego klientka tak naprawdę chce-i tak robia po swojemu.Ceny ok,ale idąc do fryzjera oczekuje się rezultatu.Salon na Wyki pani Ani-cięcia okropne,ale czesania fajne,jak fryzury na imprezy,wesela...Jedyny salon,który moge puki co polecić to salon na Kaszubskiej pani Śliwowskiej-jako jedyna fryzjerka kuma,co się do niej mówi i czego się oczekuje.Potrafi doradzić i rozmawia z klientami,co jest fajne,bo człowiek siedząc 3h w salonie ma miło spędzony czas i nie czuje sie ,jak w kościele:)Ceny ma "ludzkie" i bazuje na dobrych kosmetykach.I co dla mnie jest kluczowe w mojej opinii-ta kobieta rewelacyjnie cieniuje włosy,czego większośc fryzjerek w Koszalinie tak naprawdę nie potrafi.Każdy włosek jest perfekcyjnie wycieniowany-a zwracam na to szczególną uwagę,bo po myciu włosy same mi się układają.Polecam z całą odpowiedzialnościa:)

Pani Martyno proszę o pomoc moje włosy potrzebują pomocy fachowca. Która z fryzjerek na ul. Kaszubskiej tak dobrze obcina i cieniuje włosy? Bo tam są dwie ruda i blondynka. Jak ma na imię ta pani fryzjerka?, która potrafi tak precyzyjnie obciąć włosy? Proszę o szybką pomoc. Pozdrawiam. Agnieszka P.

#456 ~Nie zadowolona klientka~

~Nie zadowolona klientka~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2014 - 19:21:39

Nie polecam salonu Variete w Koszalinie na ulicy Traugutta 31, ponieważ panie pracujące tam najpierw podają inną cenę, po czym podczas wizyty zmieniają zdanie i zawyżają ją. Efektem są popalone i nie układające się włosy. Zdecydowanie nie polecam!!! 

#457 ~anka~

~anka~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2014 - 00:13:14

ja się farbuję u Ani z Matrixa-włosy zdrowe, kolor ok, tylko ceny trochę wysokie

#458 ~Ala~

~Ala~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2014 - 13:58:39

Potwierdzam, P Ania z Matrixa robi bardzo dokładnie włosy i zawsze maja piekny połysk i sa mieciutkie, ale ceny tez ma wyższe

#459 ~gocha~

~gocha~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2014 - 18:19:06

Polaecam salon Red White koło Adrii na Grunwaldzkiej. Pan Jarek jest chyba najlepszym fryzjerem w Koszalinie. Byłam już w wielu salonach, ale on jest naprawde niesamowity. jedyny mius to czas oczekiawnia.

powaznie cos tam jest?mam problem z kolorem.chciałam kogos kto zajmie sie wlosami profesjonalnie bez zniszczeń na koncówkach. mam dziwny buraczkowo jany brąz a chcialabym popielaty naturalny blond z kilkoma pasemkami jasnymi.

#460 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2014 - 21:16:22

Witam, czy ktoras z Pan byla w salonie Pani Kasi Falak i bylaby w stanie wyrazic swoja opinie? Pozdrawiam

Korzystam z usług Pani Kasi od kilkunastu lat. Jest to salon, który nie potrzebuje SD by istnieć. Profesjonalna fryzjerka mająca rzeszę stałych klientek.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych