Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Fajny sklep

37 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2014 - 06:43:59

Ostanio byłam w Fiu Fiu BUtik maja ciekawe i nowe kolekcje i wreszcie cos innego niz te wszystkie sklepy z odzieża 

#2 ~i co ?~

~i co ?~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2014 - 06:51:59

ola boga , ajusci .

#3 ~zazdrosny~

~zazdrosny~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2014 - 07:20:52

Super.!!!

Za 3 miesiące i tak zamkniesz, nie przejmuj sie, to  tylko  Świdwin.

#4 ~Klientka~

~Klientka~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2014 - 07:56:19

Najlepszy sklep to Dziupla w uliczce za rosmanem, wszystko maja z sieciowek typu ZARA, H&M itd a ceny niższe o 70 procent polecam

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2014 - 08:08:14

Ostanio byłam w Fiu Fiu BUtik maja ciekawe i nowe kolekcje i wreszcie cos innego niz te wszystkie sklepy z odzieża 

Przecież jesteś w nim codziennie, właścicielko. :P

#6 ~mieszkanka~

~mieszkanka~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2014 - 08:41:02

I zrób tu coś człowieku. Nawet jeśli właścicielka komentuje swój butik to nie znaczy , że jak go odwiedzę to muszę kupić. Ludzie potraficie tylko krytykować, a sami pewnie nic nie robicie. Dajcie innym szanse. Ja jeszcze nie byłam w tym sklepie ale w najbliższym czasie na pewno wstąpię ponieważ mam chrzciny. Mam tylko nadzieję, że jak na świdwińskie zarobki ceny są dostępne. Powodzenia dla tych, którzy coś robią.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2014 - 09:17:04

A gdzie jest ten sklep?

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2014 - 09:46:47

Nie byłam tam i nie bendem. A co, ktoś będzie mniał lepiej odemnie. Moja noga tam nigdy nie postanie.
TUTEJSZA

#9 ~Renata~

~Renata~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2014 - 09:48:05

Cieszę się, że moja kolekcja się podoba i zapraszam do swojego butiku:) Jednak to nie ja zamieściłam ten wpis, więc tym bardziej mnie to cieszy.

Pozdrawiam

Renata

FIU FIU:)

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2014 - 10:48:20

Nie byłam tam i nie bendem. A co, ktoś będzie mniał lepiej odemnie. Moja noga tam nigdy nie postanie.
TUTEJSZA

Najpierw sie naucz gramatyki i ortografii pozdrawiam

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2014 - 10:52:09

Najpierw sprawdzcie co jest w sklepie a nie nawet nie byli i krytykują .....ludzie co mieszkają w tym mieści są niektórzy poniżej krytyki zacofane plotkarskie małe prowincjonalne miasto...

#12 ~ILONA~

~ILONA~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2014 - 12:26:17

I zrób tu coś człowieku. Nawet jeśli właścicielka komentuje swój butik to nie znaczy , że jak go odwiedzę to muszę kupić. Ludzie potraficie tylko krytykować, a sami pewnie nic nie robicie. Dajcie innym szanse. Ja jeszcze nie byłam w tym sklepie ale w najbliższym czasie na pewno wstąpię ponieważ mam chrzciny. Mam tylko nadzieję, że jak na świdwińskie zarobki ceny są dostępne. Powodzenia dla tych, którzy coś robią.

Popieram. Miałam okazje i przyjemność byc w tym sklepie. Bardzo przyjemnie zrobiona aranżacja wnętrza. Rzeczy w cenach naprawdę dobrych, a przede wszystkim inne. Dzięki temu jest nadzieja na możliwość kupienia rzeczy niepowtarzalnej. Obsługa również przesympatyczna. Tak więc warto zobaczyć.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2014 - 17:14:40

Ale gdzie jest ten sklep !?

#14 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2014 - 20:35:07

na ul. 3-go marca, na skrzyżowaniu do ul. Kościuszki, tam był sklep motoryzacyjny

#15 ~Świdwinianka~

~Świdwinianka~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2014 - 22:04:05

A co mnie obchodzi jakaś nowobogacka. Sama niech sobie kupuje w tym sklepie. Jak będę coś chciała kupić to pójdę do Biedronki. Nie dam jej zarobić.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2014 - 08:50:58

tak było pisane zacofane okropne miasto a ludzie coraz gorsi !!!

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2014 - 09:58:03

Syf, kiła i mogiła.

#18 ~anna~

~anna~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2014 - 20:48:26

fiufiu...

malutka kolekcja...

nic ciekawego...

a i Pani na papierosku z braku klientów chyba?

ale powodzenia aby do lata...

#19 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2014 - 08:20:15

Ważne,że ktoś chce "coś"robić,a nie siedzi i narzeka:to bieda,to brak pracy,to nudy,ja osobiście życzę tej Pani powodzenia.Nie jest żadną sztuką naściągać byle jakich mnóstwo ciuchów żeby zalegały i blakły.Liczą się również ceny jest taniej jak na tym "cholernym naszym"turzynie"masakra,oglądała m na turzynie wiosenne kurtki O BOŻE!!!!o 100 zł droższe jak w sklepach i to takie same:)

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2014 - 19:46:36

zgadzam sie jest cos nowego ludzi tylko chińskie markety i smierdące ubrania 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych