Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Fajny sklep

37 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~MAJKA~

~MAJKA~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2014 - 07:27:38

fiufiu ma tą samą kolekcje co dwa tygodnie temu nic się nie zmienia przechodze 3go marca 5 dni w tygodniu i to samo na wystawie i puchy w sklepie trzy torebki na krzyż i nic nowego cały czas: będę miała towar czekam na dostawę a tu nic haha powodzenia dla klientek tego sklepu! :ph34r: :D B) :rolleyes:

#22 ~gośc~

~gośc~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2014 - 08:45:53

Byłam raz, bardzo sympatyczna Pani. Ciuszki ładne;) coś innego, świeżego;) bardzo polecam

#23 ~Renata~

~Renata~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2014 - 10:45:12

Niestety wszystkich nie zadowolę :) Sklep jest otwarty od dwóch tygodni i miałam już trzy nowe dostawy towaru tzn., że doszło mi kilka nowych modeli lub rozmiarówka z poprzednich. Na kolejną dostawę zapraszam po świętach.

Natomiast torebki i biżuteria to dodatki. Kilka wybranych modeli.

Hm...natomiast "na pewno: w pozostałych sklepach co tydzień wymieniany jest całkowicie asortyment:)

Bardzo dziękuję za miłe komentarze i konstruktywną krytykę  :) te złośliwe puszczam mimo uszu, bo dosyć naczytałam się tego forum, żeby wiedzieć, że nie brak osób nieżyczliwych, które piszą aby pisać i sączą jad pod każdym tematem. Tylko po co? 

Życzę wszystkim pogody ducha i uśmiechu każdego dnia, zwłaszcza, że za kilka dni Święta Wielkanocne i warto porzucić złośliwości, zazdrość i wszystkie złe uczucia, żeby cieszyć się życiem, otworzyć na innych ludzi i spędzić ten czas i każdy następny dzień po świętach w radości:)

Pozdrawiam

Renata

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2014 - 18:59:17

Czym się podniecacie buraki, fajnego sklepu nie widzieliście chyba?

#25 ~AGNIESZKA~

~AGNIESZKA~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2014 - 19:14:31

byłam dziś w tym sklepie po 17 kilka minutek ale było zamknięte to teraz tak się wita klientki napisane jest od 10 -18 a tu pani poszła do domku wczesniej bardzo nie ładnie raz drugi tak będzie to nikt nie przyjdzie a zresztą chyba nie ma po co siedzieć jak i tak ludzi nie ma ...

a wystawa wcale nie robi szału aaa, ptaszki na reklamie są tylko fajne ale się rozpisałam

AGNIESZKA

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2014 - 21:40:58

Na drzwiach była kartka, że dzisiaj sklep czynny do 17:00. :)

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2014 - 22:07:12

zgadza sie !

#28 ~kibel~

~kibel~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2014 - 22:33:47

Niestety wszystkich nie zadowolę :) Sklep jest otwarty od dwóch tygodni i miałam już trzy nowe dostawy towaru tzn., że doszło mi kilka nowych modeli lub rozmiarówka z poprzednich. Na kolejną dostawę zapraszam po świętach.

Natomiast torebki i biżuteria to dodatki. Kilka wybranych modeli.

Hm...natomiast "na pewno: w pozostałych sklepach co tydzień wymieniany jest całkowicie asortyment:)

Bardzo dziękuję za miłe komentarze i konstruktywną krytykę  :) te złośliwe puszczam mimo uszu, bo dosyć naczytałam się tego forum, żeby wiedzieć, że nie brak osób nieżyczliwych, które piszą aby pisać i sączą jad pod każdym tematem. Tylko po co? 

Życzę wszystkim pogody ducha i uśmiechu każdego dnia, zwłaszcza, że za kilka dni Święta Wielkanocne i warto porzucić złośliwości, zazdrość i wszystkie złe uczucia, żeby cieszyć się życiem, otworzyć na innych ludzi i spędzić ten czas i każdy następny dzień po świętach w radości:)

Pozdrawiam

Renata

Krytyka powinna czegoś uczyć (krytyka ludzi zdrowych)

Nie pisz topika na gk bo to zazwyczaj gorzej wychodzi niż byś chciała.

Szczere chęci do pracy i razem dacie radę.

Nie reklamuj się tutaj bo Was zawszę będą gnoić.takie miasto, takie sklepy!

#29 ~mieszkanka~

~mieszkanka~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2014 - 06:41:12

Kupiłam tam ładny naszyjnik,nie chodźcie tam bo są pojedyncze egzemplarze...pozdrawiam fiu fiu

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2014 - 16:30:23

Kupiłam tam ładny naszyjnik,nie chodźcie tam bo są pojedyncze egzemplarze...pozdrawiam fiu fiu

A jeśli ktoś chce kupić "poiedyńczy egzemplasz" to co? Jak ktoś będzie chciał to i tak pójdzie, co Ci do tego? Widać konkurencja nie śpi.

#31 ~CD~

~CD~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2014 - 22:30:58

BADŹ ODPOWIEDZIALNY! BADŹ ZAREJESTROWANY!

Jako grupa ludzi wrażliwych na słowo pisane, ale także porażonych nienawiścią panującą na forum gk24 (Miasto: Świdwin) i miałkością wypowiedzi, apelujemy do administratorów o wprowadzenie rejestracji dla użytkowników serwisu, tak jak to zrobiono w przypadku Sławna i innych miast naszego regionu. Tamtejsze uzasadnienie w pełni odpowiada realiom świdwińskiego forum: "Ze względu na niską jakość dyskusji i częste niestosowanie się do zaleceń moderacji, łamanie zasad forum, tworzenie sztucznej dyskusji przez te same osoby występujące pod rożnymi nickami"  forum powinno być dostępne tylko dla użytkowników zarejestrowanych. Spowodowałoby to ograniczenie korzystania z tego medium przez dzieci z gimnazjum, które często tą drogą źle odgrywają rolę dorosłych oraz przez innych niedojrzałych użytkowników, którzy widzą swoją szansę anonimowego zaistnienia, poprzez korzystanie z dobrodziejstw demokracji bez ponoszenia konsekwencji za swoje czyny (publiczne wpisy). W ten sposób wiele osób czy instytucji jest niesłusznie oczernionych i pomówionych. Ponadto, jak zauważył jeden z internautów, wielu rozsądnych potencjalnych rozmówców nie włącza się w ogóle do rozmowy, widząc jej poziom, a przez to na ogół brakuje dyskusji konstruktywnej.

Drodzy Administratorzy, nie można kierować się tylko pogonią za sensacją i tanim poszukiwaniem tematów do artykułów, jak również stawiania ponad wszelkie wartości sprzedaży reklamy. Apelujemy o wprowadzenie rejestracji dla użytkowników.

#32 ~a~

~a~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2014 - 19:30:01

fiu fiu fajna nazwa nic poza tym

#33 ~Filip~

~Filip~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2014 - 20:08:27

BADŹ ODPOWIEDZIALNY! BADŹ ZAREJESTROWANY!

Jako grupa ludzi wrażliwych na słowo pisane, ale także porażonych nienawiścią panującą na forum gk24 (Miasto: Świdwin) i miałkością wypowiedzi, apelujemy do administratorów o wprowadzenie rejestracji dla użytkowników serwisu, tak jak to zrobiono w przypadku Sławna i innych miast naszego regionu. Tamtejsze uzasadnienie w pełni odpowiada realiom świdwińskiego forum: "Ze względu na niską jakość dyskusji i częste niestosowanie się do zaleceń moderacji, łamanie zasad forum, tworzenie sztucznej dyskusji przez te same osoby występujące pod rożnymi nickami"  forum powinno być dostępne tylko dla użytkowników zarejestrowanych. Spowodowałoby to ograniczenie korzystania z tego medium przez dzieci z gimnazjum, które często tą drogą źle odgrywają rolę dorosłych oraz przez innych niedojrzałych użytkowników, którzy widzą swoją szansę anonimowego zaistnienia, poprzez korzystanie z dobrodziejstw demokracji bez ponoszenia konsekwencji za swoje czyny (publiczne wpisy). W ten sposób wiele osób czy instytucji jest niesłusznie oczernionych i pomówionych. Ponadto, jak zauważył jeden z internautów, wielu rozsądnych potencjalnych rozmówców nie włącza się w ogóle do rozmowy, widząc jej poziom, a przez to na ogół brakuje dyskusji konstruktywnej.

Drodzy Administratorzy, nie można kierować się tylko pogonią za sensacją i tanim poszukiwaniem tematów do artykułów, jak również stawiania ponad wszelkie wartości sprzedaży reklamy. Apelujemy o wprowadzenie rejestracji dla użytkowników.

Popieram.

Koniec z chamstwem !!!!  A jeżeli nie, to zamknijcie to gówno, bo uważam Was za normalnych i porządnych ludzi. Deb***e świdwińscy traktują te Wasze GK 24, jak narkotyk. Żyć bez niego nie mogą. Aby komuś dołożyć lub ubliżyć gotowi są zerwać się o świcie lub zaglądać w święta i pisać co im na język przyjdzie. Wprowadzicie przez to kulturę na Waszym forum i większe rzesze czytających, bo teraz to aż się nie chce tutaj wchodzić. Pozdrawiam

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2014 - 11:00:26

Czym się podniecacie buraki, fajnego sklepu nie widzieliście chyba?

Ot się dopiero ewropeyczyk znalazł!

#35 ~tina~

~tina~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2014 - 20:14:10

miała byc reklama a zrobiła się anty reklama..................

człowiek uczy się na błędach

nic ciekawego,a to juz chyba ktoś napisał( logo tylko fajne)

#36 ~men~

~men~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2014 - 15:48:53

szkoda ze to tylko sklep z odzieza women ;/ bo Pani ekspedientka bardzo, bardzo ładnie sie prezentuje ;) pzdr

#37 ~Tugers~

~Tugers~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2014 - 11:02:45

Cóż, ja osobiści bardzo lubię internetowy sklep z naklejkami o nazwie zrobiecinaklejke. Głównie dlatego, że sklep ten oferuje oryginalne i co najważniejsze w miarę tanie produkty. Dlatego sądzę, żę warto.

#38 warmo

warmo

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 85 postów

Napisano 14 sierpień 2019 - 10:20:53

Fajnym sklepem jest dla mnie https://www.automaty...iki-cisnieniowe jeżeli chodzi o akcesoria do firmy z zakresu automatyki to tylko tu robimy zakupy ze wzgledu na cene, jakosc i szybkosc wysylki ;)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych