Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2012 - 14:53:23

Z tym "premium" daleko nie zajedziecie.......

#2 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2012 - 15:06:36

tylko koniec tej firmy delikatnie mówiąc nieco mniej fascynujacy.......

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2012 - 17:00:53

pani redaktor, a gdzie źródła? czyżby wszystko napisała z głowy?

#4 ~gd183~

~gd183~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2012 - 22:39:02

w tej fabryce promowało się pijaństwo złodziejstwo kumoterstwo z fabryki żyło prawie całe miasto
lewusy zostawali sekretarzami partii na koniec wywieżli cały sprzęt i linię prodykcyjną do afganistanu a budynki zamienili na podkład pod drogi ot i cała świetność znikła tylko gamonie z partii dobrze się trzymają
a to premium to wprowadzić trzeba było dawno żeby łapciuchy z ratusza się darmowo nie promowały

#5 ~Zanow~

~Zanow~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2012 - 06:35:26

przed wojna bylo tu lepiej.

#6 ~Stanisław~

~Stanisław~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2013 - 17:16:29

A MIAŁO BYĆ TAK PIĘKNIE, GDY SPRAWIEDLIWI OBEJMĄ WŁADZĘ, OBJĘLI. I CO? gruzy i zgliszcza, tylko budować nie ma komu.

#7 ~koko koko~

~koko koko~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2013 - 03:54:39

w tej fabryce promowało się pijaństwo złodziejstwo kumoterstwo z fabryki żyło prawie całe miasto
lewusy zostawali sekretarzami partii na koniec wywieżli cały sprzęt i linię prodykcyjną do afganistanu a budynki zamienili na podkład pod drogi ot i cała świetność znikła tylko gamonie z partii dobrze się trzymają
a to premium to wprowadzić trzeba było dawno żeby łapciuchy z ratusza się darmowo nie promowały

Więc  PO co wybraliście POpaprańców

#8 ~Zanow~

~Zanow~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2013 - 13:40:34

Ale dopiero po 1945tym .

#9 ~bm~

~bm~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2014 - 13:52:36

Mój ojciec odbierał z tamtąd zapałki i rozprowadzał po całej polsce tirami:) teraz ja się tym zajmuje tyle że już teraz bardziej opłaca się zciągać zapałki z indi ;)

#10 ~miejski wiochmen~

~miejski wiochmen~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2014 - 15:18:00

Mój ojciec odbierał z tamtąd zapałki i rozprowadzał po całej polsce tirami:) teraz ja się tym zajmuje tyle że już teraz bardziej opłaca się zciągać zapałki z indi ;)

tirami ??? :P :P ;)

Ty nie wiesz co piszesz .

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: premium

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych