Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Festiwal Piosenki Religijnej - 13 kwietnia 2013r Klub I SLT Świdwin

22 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2013 - 16:24

Klub 1 Skrzydła Lotnictwa Taktycznego i Parafia Wojskowa zapraszają na XVII Festiwal Piosenki Religijnej.
Odbędzie się on 13 kwietnia 2013 r. Przesłuchania konkursowe wykonawców zaczną się o godzinie 9 w Klubie 1 SLT.
W roli gwiazdy wystąpi gwiazda wieczoru Szczecin Gospel Choir, który wyjdzie na scenę o godzinie 17.30.

http://www.swidwin.p...7&akcja=artykul

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2013 - 19:47

Może by tak to 1 Skrzydło... zajęło się lepiej obroną naszego nieba i granic. Kim Dżong Ciu...Ciąg rozpoczyna lada dzień wojnę atomową a im się piosenek zachciewa. ;) -_- <_< :blush: :angry:

#3 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2013 - 20:24

czyli co - mamy ogłosić mobilizację? Kolejny ekspert od sztuki wojennej, zaraz zacznie się pewnie opluwanie wojska...

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2013 - 22:44

Zrozum człowieku, że od kultury jest Kasztelan i ojciec wielebny. Później dołączy Kim Bin Bong Ciu... Ciąg ale w kaftanie bezpieczeństwa.

#5 ~kult~

~kult~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2013 - 08:51

Skrzydło zajmuję się obroną granic - a Klub jest od tego by tak jak inne placówki kulturalne organizowały różne przedsięwzięcia w tym Festiwal Piosenki Religijnej, który jest ,,nominacją" dla uczestników z powiatów : świdwińskiego i drawskiego na sczebel diecezjalny. Co wtym złego? Lepiej niech śpiewają (i nawet obojętnie co) zamiast ćpać, pić itp, itd - a ty się zajmij najlepiej hodowlą jedwabników, jak nic nie potrafisz oprócz bezsensownych komentarzy - będziesz miał twórcze zajęcie jak ci się nic nie podoba...

#6 ~leon~

~leon~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2013 - 09:31

A czy niewierzący mogą iść i sobie tam pośpiewać? A czy sposób ekspresji wykonania może być dowolny? Męczy mnie chęć wykonania wariacji na temat jednej takiej pobożnej pieśni, ale nie wiem, czy zostałbym zrozumiany

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2013 - 11:00

Zrozum człowieku, że od kultury jest Kasztelan i ojciec wielebny. Później dołączy Kim Bin Bong Ciu... Ciąg ale w kaftanie bezpieczeństwa.

Kasztelan jest od robienia na półetatu w izbie historycznej, za którą musi się odwdzięczać burmistrzowi laurkami w TV Rega. Łubudubu łubudubu niech nam żyje burmistrz naszego miasta, niech żyje nam. To powiedziałem ja kasztelan.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2013 - 17:23

A czy niewierzący mogą iść i sobie tam pośpiewać? A czy sposób ekspresji wykonania może być dowolny? Męczy mnie chęć wykonania wariacji na temat jednej takiej pobożnej pieśni, ale nie wiem, czy zostałbym zrozumiany

Ja Ciebie Leonie zrozumiem, gorzej z tymi "świętymi" :D oficyjerami. Czy ich po kulcie Lenina, Marksa, Engelsa i Stalina nie nawiodło przypadkiem?
A gdzie wodzowie festiwal piosenki żołnierskiej? To jest klub wojskowy a nie stowarzyszenia moherowych beretów (czapek).

#9 ~iki~

~iki~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2013 - 17:21

Zamiast się cieszyć, że w Świdwinie W KOŃCU! jakieś wydarzenie kulturalne to ludzie tylko narzekają...

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2013 - 21:21

Jakie to wydarzenie kult uralne?
Walnij się lepiej w ten swój czerep nakryty moherem!

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2013 - 15:06

Głupki!

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2013 - 18:48

Do wszystkich krytykujących i narzekających: nie chcesz iść na tego typu imprezę, nie idz. Nikt ci nie każe, nikt cię nie zmusza. Ale pozwól innym cieszyć się z tego typu imprezy.
Są ludzi, którzy chętnie wybiorą się posłuchać piosenek religijnych.
Tobie tego typu festiwale nie podobają się, ok. Ale czy to jest powód do obrażania organizatorów czy kogokolwiek innego?

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2013 - 19:33

Ciekawe jak kolega by się delektował tą swoją kulturą religijną gdyby Ruskie Was w czasie tej wzniosłej zadumy napadli? Pewnie MZK musiałoby przyjechać aby zrobić porządek.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2013 - 18:19

Jest czas na pracę i czas na rozrywkę. I to dotyczy wszystkich, również pracowników wojska.
Piszecie, że ''mają bronić granic''. I bronią.
Tylko po pracy ( gdy inna osoba ma służbę) organizują coś ponad to co wymaga się od nich. I fajnie.

#15 ~Damian~

~Damian~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2013 - 18:00

Zamiast się tak obrażać ktoś tu może wyniki podać?

#16 ~organizator~

~organizator~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2013 - 19:10

TYTUŁ LAURAEATA (TYCH KTÓRZY DOSTALI SIĘ DO FINAŁU DIECEZJALNEGO :

1. MALWINA CZEPKOWSKA - ZŁOCIENIEC
2. ALEKSANDRA ŚLIWIŃSKA - ZŁOCIENIEC
3.ANNA OLESIŃSKA -DRAWSO POM
4. zespół PRZED SIEBIE - ŚWIDWIN (zamek)
5. zespół ŚWIETLIKI - ŚWIDWIN (sp 2)
6. MICHAŁ MIĘKCZYŃSKI - ŚWIDWIN
7. EWA DREWIANKOWSKA - ŚWIDWIN
8. MICHAŁ WĄSOWICZ PIEKARSKI - ŚWIDWIN
9. EWELINA KAMIŃSKA - ŚWIDWIN - TYTUŁ GRAND PRIX

reszta wyróżnienia

#17 ~organizator~

~organizator~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2013 - 00:40

sorki zamiast chyba Oli Śliwińskiej z Golden City - MARCELINA KOSIŃSKA -ŚWIDWIN

#18 ~koran to moja biblia~

~koran to moja biblia~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2013 - 09:26

Klub 1 Skrzydła Lotnictwa Taktycznego i Parafia Wojskowa zapraszają na XVII Festiwal Piosenki Religijnej.
Odbędzie się on 13 kwietnia 2013 r. Przesłuchania konkursowe wykonawców zaczną się o godzinie 9 w Klubie 1 SLT.
W roli gwiazdy wystąpi gwiazda wieczoru Szczecin Gospel Choir, który wyjdzie na scenę o godzinie 17.30.

http://www.swidwin.p...7&akcja=artykul

A jakie religie sa dozwolone ???

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2013 - 09:39

Wszystkie z wyjątkiem islamu.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2013 - 09:42

TYTUŁ LAURAEATA (TYCH KTÓRZY DOSTALI SIĘ DO FINAŁU DIECEZJALNEGO :

1. MALWINA CZEPKOWSKA - ZŁOCIENIEC
2. ALEKSANDRA ŚLIWIŃSKA - ZŁOCIENIEC
3.ANNA OLESIŃSKA -DRAWSO POM
4. zespół PRZED SIEBIE - ŚWIDWIN (zamek)
5. zespół ŚWIETLIKI - ŚWIDWIN (sp 2)
6. MICHAŁ MIĘKCZYŃSKI - ŚWIDWIN
7. EWA DREWIANKOWSKA - ŚWIDWIN
8. MICHAŁ WĄSOWICZ PIEKARSKI - ŚWIDWIN
9. EWELINA KAMIŃSKA - ŚWIDWIN - TYTUŁ GRAND PRIX

reszta wyróżnienia

A gdzie zgubiliście szefa Amber Gold? On też umie śpiewać.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych