Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

Figurena slim w odchudzaniu?

figurena slim odchudzanie jak schudnąć

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Sylwianka~

~Sylwianka~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2018 - 14:58:26

Zabieram się za siebie i rozpoczynam kuracje odchudzającą. Wybrałam już dietę i opracowałam plan treningowy ostatnio rzeczą jaką chce zrobić to dobrać jakiś konkretny suplement. W internecie znalazłam kilka ale najbardziej odpowiada mi Figurena Slim. Co o tym myślicie? Macie jakieś doświadczenie z tym suplementem?

#2 ~ela~

~ela~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2018 - 09:50:55

Polecam to dobry suplement który może ci pomóc szybciej zrzucić kg. Pamiętaj jednak o diecie i ćwiczeniach

#3 ~eliza~

~eliza~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2018 - 16:51:33

miesiąc temu zaczęłam się odchudzać niestety nie mam zbyt dobrych efektów - chyba zamówię ten suplement. Można go nabyć w aptece?

#4 ~pati~

~pati~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2019 - 15:08:32

kupiłam tydzien temu ten suplement i jestem jak narazie bardzo zadowolona, faktycznie zauważylane przyśpieszenie efektów.

#5 ~alka~

~alka~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2019 - 11:15:43

a ile schudłaś w tym krótkim czasie?

#6 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 28 luty 2019 - 08:38:54

Ja ci napisze że schudłam z figureną w pierwszym miesiącu 5 kg :) Dla mnie super wynik tym bardziej że wcześniej była stagnacja.

#7 ~zosia~

~zosia~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2019 - 15:05:02

Koleżanka zachęciła mnie do spróbowania figureny przy odchudzaniu i nie żałują faktycznie dużo pomaga szczególnie w hamowaniu łaknienia i przyśpieszeniu spalania tkanki tłuszczowej.

#8 Krzysztof Dziobek

Krzysztof Dziobek

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 23 kwiecień 2019 - 13:47:25

Zawsze mnie zastanawiało po to ludzie stosują tego typu suplementy. Chyba zbytnio staromodny jestem. Dla mnie odpowiednia dieta, ćwiczenia, silna wola i wytrwałość to klucz do sukcesu. Są osoby którym nie chce się ani trochę wysilić i myślą że jak będą stosować tabletki czy herbatki na odchudzanie, to efekt zrobi się sam. Dla tradycjonalistów, polecam zespół dietetyków https://przyjazny-di...nie-dietetyczne, osoby wykwalifikowane i czuwające nad każdą dietą

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: figurena slim, odchudzanie, jak schudnąć

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych